Osiedle przy ul. Pięknej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piękna, oferowane bezpośrednio przez

Locus Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle przy ul. Pięknej

5 zdjęć

Osiedle przy ul. Pięknej
Osiedle przy ul. Pięknej
Osiedle przy ul. Pięknej
Osiedle przy ul. Pięknej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle “Piękna” położone jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów Wrocławia.

Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren ten przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową uzupełnioną o tereny rekreacyjne.

Ten zakątek Wrocławia pozwala poczuć spokój i być jednocześnie blisko centrum miasta.

W ciągu zaledwie paru minut, pieszo, można dotrzeć do Dworca Głównego PKP i PKS, Uniwersytetu Ekonomicznego, Akademii Medycznej, Centrum Arkady, Aquaparku, Parku Wschodniego i Skowroniego. Obok znajduje się szkoła podstawowa oraz nowe przedszkole ABC.

Dla osób zmotoryzowanych ta lokalizacja to doskonałe połączenie komunikacyjne: ul. Armii Krajowej, ul. Hubska, ul.Krakowska, ul. Buforowa i poprzez nić z węzłem autostradowym, a w przyszłości połączenie ze Wschodnią Obwodnicą Wrocławia.

“Piękna” to nowoczesne i ogrodzone osiedle wykonane w energooszczędnej technologii z budynkami wyposażonymi w: windy, komórki lokatorskie, miejsca postojowe w monitorowanym garażu podziemnym.

Całość stanowi kameralne i komfortowe miejsce do zamieszkania. Obiory mieszkań w II kwartale 2011 r.

Inwestycja Osiedle przy ul. Pięknej znajduje się na Tarnogaju, ul. Piękna (2.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Locus Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle przy ul. Pięknej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Locus Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1810 metrów od inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 70 m, szkoła w odległości 90 m, szkoła w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 170 m, DermaDerm w odległości 170 m, Regmed w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Chleboteka, w odległości 120 m znajduje się Lubczyk, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Pięknej w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się Jump World - Park Trampolin, w odległości 260 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: