Krypska 18

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Krypska, oferowane bezpośrednio przez Krypska Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, Ul. Krypska 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 395 ofert w najbliższej okolicy!

Krypska 18

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Widoki Kruszewskiego

  Widoki Kruszewskiego

  Aneo Development

  Mieszkanie Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Kruszewskiego 16
  5.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 36-102 m2
  • Mieszkań: 22
  • Pokoje: 1-4
 • Igańska 2
  Pod wynajem

  Igańska 2

  Novum Developer

  Mieszkanie Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Igańska 2A
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 41-73 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 2-4
 • Lubiniecka 2
  od: 10 988 zł/m2

  Lubiniecka 2

  FK Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Lubiniecka 2
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 53-62 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Krypska 18 położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. To na tyle blisko by korzystać z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a na tyle daleko by cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia, dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług.Inwestycję Krypska 18 tworzy kameralny czteropiętrowy budynek, z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem.Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 37,8 m2 do 67 m2. Mieszkania te dostępne są w ramach programu Rodzina na Swoim.W ofercie znajduje się również jeden 4- pokojowy apartament o wielkości 113 m2 z tarasem o powierzchni pow. 69 m2.Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również 20 miejsc parkingowych w podziemnym oraz komórki lokatorskie.Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2012. Inwestycja jest kolejną realizacją Grupy Kapitałowej SP Invest. Firma Krypska Sp. z o.o. należy do Polskiego Zwiazku Firm Deweloperskich.

Inwestycja Krypska 18 położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna, jednego z centralnych punktów prawobrzeżnejWarszawy. Sama Krypska jest lokalną osiedlową uliczką, a jej oddalenie od samego Ronda, głównych praskich arterii: Al. Stanów Zjednoczonych oraz Grochowskiej zapewnia komfort mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się doskonałą pobliską infrastrukturą. W pobliżu Krypskiej znajdują się nie tylko wiele sklepów, najważniejsze punty usługowe, placówki oświatowe, miejsca rozrywki i rekreacji ale również urząd dzielnicy oraz szpital.

Inwestycja Krypska 18 znajduje się na Grochowie (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Krypska Sp. z o.o.

Inwestycja Krypska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krypska 18 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Krypska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krypska 18?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krypska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Krypska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiatraczna 10.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krypska 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krypska 18 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Truskawkowe Pole" w odległości 100 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM.STEFANA KISIELEWSKIEGO w odległości 250 m, CXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krypska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux-Med w odległości 180 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krypska 18 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: