Osiedle Bursztynowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJ.W. Construction Holding S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy lesie(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 161E/161F (10 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 900 brutto/m2
  Apartamenty przy lesie
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 42 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Unimax Development
 • Apartamenty Nowy Marysin(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 975 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kompleks przy ul. Korkowej to 10 czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w zabudowie szeregowej. W sumie 315 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, wszystkie z balkonami lub loggiami. Znajdziemy tu mieszkania od 27 do 86 m2, od kawalerek po trzy pokoje. Wyjątkową ofertę stanowią zlokalizowane na poddaszach, ciekawie zaaranżowane mieszkania z antresolami (o zróżnicowanej powierzchni – od 46 do 86 m2). Dodatkowym atutem w przypadku lokali parterowych jest dostęp do prywatnych niewielkich ogródków. W podziemiach budynków umiejscowiono garaże, a część powierzchni parteru przeznaczono na sklepy i punkty usługowe. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone całodobowo. Forma architektoniczna niewysokich osiedlowych budynków nie przypomina tradycyjnego blokowiska. Budynki wieńczą dachy dwuspadowe – tradycyjna w naszym klimacie forma zadaszenia. W nowoczesnej architekturze raczej zapomniana – ostatnio znów powraca do łask, jako element przydający domom swojskości. Projekt osiedla powstał w renomowanej autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates.Osiedlowe domy wykończono okładziną z płytek ceramicznych – naturalnym budulcem, niezwykle trwałym, odpornym na działanie mrozu i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych a jednocześnie  wyróżniającym się wysoką estetyką. Tego typu rozwiązanie zapewnia izolację akustyczną a jednocześnie ciepla budynek.Zaciszne położenie, kameralna, prestiżowa architektura i dobre połączenie z centrum miasta.Planowane zakończenie budowy: III kw. 2010r.Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Wawer – jednej z największych w Warszawie, bogatej w zalesione obszary, położonej w południowo-wschodniej części miasta nad prawym brzegiem Wisły. Architekturę najbliższej okolicę charakteryzuje niska zabudowa, w której przeważają domki jednorodzinne i kilka zacisznych osiedli. Teren stanowi przyjemną alternatywę dla wielkomiejskiego charakteru warszawskich blokowisk.Osiedle zlokalizowane jest na uboczu, mimo to z Korkowej mamy zaledwie 300 metrów do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Pragi.Okolice ul. Korkowej mają bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej. Tym sposobem do Centrum dostaniemy się w ok. 20 min.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa (9.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera J.W. Construction Holding S.A..

Inwestycja Osiedle Bursztynowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 315 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J.W. Construction Holding S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 315 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bursztynowe

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole "Robuś" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Żabka, w odległości 530 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie