Harmonia Oliwska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInpro S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oliwski Park(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Oliwa, ul. Opacka (8.7 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 13 900/m2
  Oliwski Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 50 - 145 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • OLIVA KONCEPT(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Oliwa, ul. Spacerowa (9.2 km od centrum Gdańska)
  OLIVA KONCEPT
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 41 - 123 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budner Inwestycje Sp. z o.o.
 • Idea(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Śląska (7.6 km od centrum Gdańska)
  Idea
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 35 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Euro Styl S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej realizowane jest w zabudowie kwartałowej. Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. Składać się będzie z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych.Nowoczesną architekturę budynków uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy.Budowa Harmonii Oliwskiej składa się z 4 etapów: Cytra, Rotta, Tercja i Kwarta.Obecnie w sprzedaży są 2 etapy: Etap III „Tercja” i Etap IV „Kwarta”.Etap I „Cytra” – sprzedaż zakończona, etap wybudowanyEtap II „Rotta” – sprzedaż zakończona, zakończenie budowy 30.09.2018Etap III „Tercja” – zakończenie budowy 30.09.2019Etap IV „Kwarta” – zakończenie budowy 30.09.2020Całą inwestycję utworzą budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne. W każdym z nich znajdować się będą windy i piwnice. W etapach I, II i III zaprojektowano własne place zabaw.Cechą charakterystyczną osiedla będzie elewacja w części wykończona szlachetnymi materiałami oraz korytarze i klatki schodowe o podwyższonym standardzie. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki.Pomiędzy budynkami przewidziano zieleń parkową, która wraz z pieczołowicie zaprojektowaną małą architekturą stworzy okolicznym mieszkańcom nową przestrzeń miejską.Wszystkie mieszkania zaprojektowano tak, aby każdy przyszły nabywca w szybki i dogodny dla siebie sposób mógł urządzić wnętrze wymarzonego M.Na górnych kondygnacjach znajdować się będą lokale o dużych powierzchniach, natomiast do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, wliczone w cenę mieszkania. O atutach projektu świadczą także przestronne i nasłonecznione balkony, tarasy lub loggie.Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony i monitorowany z pomieszczenia ochrony. Pod kompleksem zaplanowane są hale garażowe, a wokół budynków powstaną ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe oraz stojaki na rowery. Wjazd na teren inwestycji odbywać się będzie z dwóch stron poprzez szlabany: od ulicy Opackiej i Nowej Opackiej łączącej się z ul. Czyżewskiego, dzięki czemu ruch samochodów wewnątrz osiedla zostanie zminimalizowany.Mieszkańcy i ich goście będą mogli cieszyć się klimatem „salonu miejskiego” na terenie Harmonii Oliwskiej. Wytłumienie miejskiego zgiełku od al. Grunwaldzkiej zapewni planowany budynek biurowy. Osiedle będzie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.W pierwszej linii zabudowy wzdłuż al. Grunwaldzkiej zaprojektowano kompleks biurowy Opacka Park składający się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tysięcy m2.Mieszkańcy osiedla oraz ich goście będą mieli swobodny dostęp do znajdujących się na parterze budynków Opacka Park lokali handlowo-usługowych i restauracji. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Tereny zielone i mała architektura będą nową przestrzenią miejską dla okolicznych mieszkańców.

Inwestycja Harmonia Oliwska znajduje się w Oliwie, ul. Opacka (8.8 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Inpro S.A..

Inwestycja Harmonia Oliwska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Harmonia Oliwska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inpro S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: kupno miejsca obowiązkowe, cena: 20 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Harmonia Oliwska

Osiedle Harmonia Oliwska zlokalizowane u zbiegu ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie (zaledwie 200 m) zabytkowego Parku Oliwskiego. Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z Parkiem Oliwskim, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek i spacery. 1 km od Harmonii Oliwskiej znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Piękne widoki można podziwiać ze Wzgórza Pachołek zlokalizowanego 1 km od inwestycji i w drodze do oliwskiego ZOO znajdującego się 2,5 km od osiedla. Osiedle zlokalizowane jest 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych. Już samo otoczenie przyrody gwarantuje mieszkańcom osiedla szybki i bezpośredni dostęp do miejsca aktywnego wypoczynku. Ulubione trasy znajdzie dla siebie każdy miłośnik biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Okolica bogata jest w wiele ścieżek sprzyjających długim spacerom. W sąsiedztwie osiedla znajduje się również kampus Akademii Wychowania Fizycznego, w którym znajduje się rozbudowane centrum rekreacyjno-sportowe.

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego, Seminarium Duchowe, liceum , gimnazjum, dwie podstawówki i przedszkola. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, Olivia Business Centre a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

W odległości 150 metrów od inwestycji Harmonia Oliwska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Opacka (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Harmonia Oliwska znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 39 w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Opieki Społecznej - pw. św. Antoniego w odległości 300m, Przedszkole nr 12 Leśny domek w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Apteka Słowiańska, w odległości 400 m znajduje się Centrum Medyczne OLIWA, w odległości 450 m znajduje się Apteka Oliwska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się BIG APPLE Restaurant, w odległości 400 m znajduje się Villa Palladium, w odległości 450 m znajduje się Bankomat Pekao S.A..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się Ściana Wspinaczkowa Elewator, w odległości 1150 m znajduje się Karczma Swojak Usługi Agroturystyczne, w odległości 2150 m znajduje się Stadion rugby w Sopocie.

Data publikacji: 24.06.2016

Data aktualizacji: 06.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie