Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Brętowska Brama

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słowackiego, oferowane bezpośrednio przez

Inpro S.A.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Słowackiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 198 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brętowska BramaBrętowska Brama

5 zdjęć

Brętowska Brama
Brętowska Brama
Brętowska Brama
Brętowska Brama

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesny budynek wielorodzinny BRĘTOWSKA BRAMA zlokalizowany przy ulicy Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu 1300m od centrum Wrzeszcza i 6 km od Portu Lotnicznego im. Lecha Wałęsy. Obiekt stanowi dominantę przestrzenną z wieżą sięgającą 17 kondygnacji. W standardzie sauna, siłownia, fitness, bilard, pokój wypoczynkowy, pomieszczenia na wózki i rowery. Budynek ogrodzony i chroniony.

Proponujemy Państwu mieszkania o powierzchni od 64 m2 do 95,1 m2 z możliwością łączenia. W parterze budynku zlokalizowane są powierzchnie usługowe.

Wszystkie klatki schodowe posiadają windę. Pod budynkiem znajdują się hale garażowe.

W aktualnej ofercie posiadamy 3 mieszkania.

Inwestycja Brętowska Brama znajduje się we Wrzeszczu, ul. Słowackiego (5.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja Brętowska Brama została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brętowska Brama nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inpro S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brętowska Brama?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brętowska Brama mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 582 metrów od inwestycji Brętowska Brama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Niedźwiednik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brętowska Brama znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brętowska Brama znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoły im. św. Jana de La Salle w odległości 17 m, szkoła w odległości 20 m, Szkoła Podstawowa nr 38 im. gen. Stanisława Maczka w odległości 331 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brętowska Brama jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Hipokrates w odległości 122 m, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Tadeusza Bilikiewicza w odległości 483 m, Budynek 28 w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brętowska Brama składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 263 m znajduje się abo, w odległości 287 m znajduje się Odido, w odległości 362 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brętowska Brama w odległości 66 m znajduje się boisko / kort, w odległości 225 m znajduje się boisko / kort, w odległości 288 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023