Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ślęzoujście 10

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ślęzoujście, oferowane bezpośrednio przez

IMK

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Ślęzoujście 10 i 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 321 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ślęzoujście 10Ślęzoujście 10

5 zdjęć

Ślęzoujście 10
Ślęzoujście 10
Ślęzoujście 10
Ślęzoujście 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 293 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Parapety zewnętrzne

Granitowe.

Parapety wewnętrzne

Granitowe.

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaż podziemny: cena 30 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ślęzoujście 10 to 2 obiekty, w których znajdują się po 4 mieszkania wraz z garażami i komórkami lokatorskimi, wokół rozciąga się ogród, który będzie do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Nowoczesna architektura inwestycji charakteryzuje się prostotą i dbałością o detal. Starannie przemyślane rozwiązania przestrzenne zapewniają wygodę i komfort. Materiały budowlane najwyższej jakości, zastosowane przy budowie obiektu gwarantują trwałość i sprawiają, że budynek będzie bardzo oszczędny w użytkowaniu. Duże, trzyszybowe okna posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, a każde z nich wyposażone jest w roletę zewnętrzną.

Każde z mieszkań posiada funkcjonalny układ. Dzięki niewielkim rozmiarom Inwestycji wszystkie lokale są znakomicie doświetlone i w pełni przewietrzane. Od strony południowej znajdują się przestronne tarasy z których roztacza się widok na ogród i dalej na bujną zieleń Parku Maślickiego. Każde z mieszkań posiada garaż oraz komórkę lokatorską znajdujące się w przyziemiu.

Inwestycja Ślęzoujście 10 znajduje się na Maślicach, ul. Ślęzoujście 10 i 12 (8.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez IMK.

Inwestycja Ślęzoujście 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ślęzoujście 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMK przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ślęzoujście 10?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ślęzoujście 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2289 metrów od inwestycji Ślęzoujście 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ślęzoujście 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ślęzoujście 10 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Łobuziaki w odległości 801 m, Przedszkole Łobuziaki w odległości 864 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ślęzoujście 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 710 m znajduje się Żabka, w odległości 732 m znajduje się Żabka, w odległości 818 m znajduje się Hitek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ślęzoujście 10 w odległości 161 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 628 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023