Piękna 58

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piękna, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 58

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piękna 58

5 zdjęć

Piękna 58
Piękna 58
Piękna 58
Piękna 58

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 574 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja „Piękna 58” powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na osiedlu Huby.

Kompleks 3 budynków przewiduje 111 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od kawalerek do 3-, 4-pokojowych mieszkań (powierzchnia od 24 do 128 mkw) z możliwością powiększenia przestrzeni życiowej o podwieszane antresole. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon albo taras. 5-kondygnacyjny budynek zaprojektowany został na ogrodzonym terenie z placem zabaw dla najmłodszych i ogrodami do rekreacji. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkami B i C przewidziano garaż podziemny – z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi. Komfort zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżne windy.

Mieszkania powstają z myślą o osobach, które cenią ciszę i spokój – miejskie tereny zielone sąsiadujące z „Piękną 58” są przyjemnym zakątkiem do odpoczynku dla całej rodziny. Dodatkowo jeden z największych Aquaparków w Polsce znajdujący się w pobliżu ulicy Pięknej stanowi alternatywę dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie czasu wolnego – chętnym oferuje dostępne przez cały rok baseny, klub fitness oraz sauny.

Inwestycja Piękna 58 znajduje się na Tarnogaju, ul. Piękna 58 (2.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Piękna 58 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piękna 58 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja „Pięknej 58” umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 oraz autostradowej obwodnicy miasta. Kilka minut jazdy samochodem dzieli nowopowstające osiedle z atrakcyjnymi terenami zielonymi miasta: Parkiem Klecińskim i Południowym.

W odległości 10 minutowego spaceru znajdują się lokale handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole oraz jeden z największych w Polsce Aquaparków. Przystanki komunikacji miejskiej (tramwaje nr: 8, 32, 31 oraz autobusy nr: 110, 125, 134, 145, 325, 245) gwarantują dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piękna 58?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piękna 58 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1930 metrów od inwestycji Piękna 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piękna 58 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 58 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole ABC w odległości 180 m, Przedszkole Pitagoras w odległości 190 m, przedszkole w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piękna 58 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DermaDerm w odległości 410 m, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 450 m, Regmed w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piękna 58 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Blumiś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 58 w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, w odległości 520 m znajduje się Jump World - Park Trampolin.

Data aktualizacji: 13.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: