Piękna 58

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 326 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Punkt Piękna V(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 790 brutto/m2
  Punkt Piękna V
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 37 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  PROFIT Development
 • Innova Concept(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Innova Concept
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 40 - 106 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
 • Piękna 21(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 700/m2
  Piękna 21
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 29 - 115 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja „Piękna 58” powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na osiedlu Huby.Kompleks 3 budynków przewiduje 111 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od kawalerek do 3-, 4-pokojowych mieszkań (powierzchnia od 24 do 128 mkw) z możliwością powiększenia przestrzeni życiowej o podwieszane antresole. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon albo taras. 5-kondygnacyjny budynek zaprojektowany został na ogrodzonym terenie z placem zabaw dla najmłodszych i ogrodami do rekreacji. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkami B i C przewidziano garaż podziemny – z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi. Komfort zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych, wysoki standard powierzchni wspólnych, a także cichobieżne windy.Mieszkania powstają z myślą o osobach, które cenią ciszę i spokój – miejskie tereny zielone sąsiadujące z „Piękną 58” są przyjemnym zakątkiem do odpoczynku dla całej rodziny. Dodatkowo jeden z największych Aquaparków w Polsce znajdujący się w pobliżu ulicy Pięknej stanowi alternatywę dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie czasu wolnego – chętnym oferuje dostępne przez cały rok baseny, klub fitness oraz sauny.

Inwestycja Piękna 58 znajduje się na Tarnogaju, ul. Piękna 58 (2.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Piękna 58 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piękna 58 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 81 do 138 metrów kwadratowych w cenie od 6 457 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 574 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piękna 58

Lokalizacja „Pięknej 58” umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 oraz autostradowej obwodnicy miasta. Kilka minut jazdy samochodem dzieli nowopowstające osiedle z atrakcyjnymi terenami zielonymi miasta: Parkiem Klecińskim i Południowym. W odległości 10 minutowego spaceru znajdują się lokale handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole oraz jeden z największych w Polsce Aquaparków. Przystanki komunikacji miejskiej (tramwaje nr: 8, 32, 31 oraz autobusy nr: 110, 125, 134, 145, 325, 245) gwarantują dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 600 metrów od inwestycji Piękna 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krakowska (Centrum handlowe).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 58 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE ABC w odległości 50m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 700 m znajduje się Przychodnia Lekarska Zakładowa PKP, w odległości 750 m znajduje się Apteka Tarnogajska s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Ducha Świętego, w odległości 850 m znajduje się Św. Józefa Rzemieślnika, w odległości 950 m znajduje się św. Stefana .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Polonia. Kolejowy klub sportowy, w odległości 1350 m znajduje się 4challenge. Klub sportowców outdoorowych, w odległości 1400 m znajduje się Niżnik Przemysław. Fitness.

Data publikacji: 19.04.2016

Data aktualizacji: 13.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie