Zielone Miasto

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stanisława Kunickiego, oferowane bezpośrednio przez

Hossanova 3 Sp. z o. o.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Stanisława Kunickiego 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone MiastoZielone Miasto

8 zdjęć

Zielone Miasto
Zielone Miasto
Zielone Miasto
Zielone Miasto

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 31 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 334 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

silka

Dach

płaski, stropodach

Stolarka okienna

pcv

Balkony

od 3,93m2

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Zielone Miasto powstało z myślą o przestrzeni. Dziś projektując osiedle, należy zadbać zarówno o budynki, jak i o przestrzeń między nimi. Mądra architektura to rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby przyszłych mieszkańców, od tych podstawowych, jak poczucie bezpieczeństwa i komfortu, po te bardziej wyszukane, jak możliwość czytania książki i relaksu wśród terenów zielonych. Idea Zielonego Miasta zakłada, że jest to osiedle komplementarne. „Osiedle komplementarne” to często pojawiające się wyrażenie w trendach architektonicznych, ale właściwie co to znaczy dla mieszkańców?

Inwestycja jest przede wszystkim bezpieczna dla dzieci. Tu można wyjść na spacer, pobawić się na placu zabaw, pobiegać wzdłuż ścieżki. Wszystko w zasięgu troskliwego wzroku rodziców. Kolejną ważną kwestię stanowi miejsce sprzyjające rozwojowi wspólnoty sąsiedzkiej. Doskonale wiemy, że skrawek ziemi jest na wagę złota. Dlatego integralną częścią osiedla są wyjątkowe ogrody. Zachęcają one do spędzenia czasu wśród niezwykłej roślinności. To właśnie tu rozkwitać mogą relacje sąsiedzkie i nie tylko. Pod wyrażeniem „osiedle komplementarne” kryje się również łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług. Wokół inwestycji znajdują się sklepy, apteki, piekarnie, miejsca rozrywki, usługi medyczne, przedszkola i żłobki. Mieszkańcy mają niemal wszystko na wyciągnięcie ręki. Dopełnieniem idei jest przemyślana infrastruktura. Lokalizacja osiedla Zielone Miasto pozwala mieszkańcom dotrzeć do strategicznych miejsc we Wrocławiu. Nieopodal znajduje się stacja „Wrocław Zachodni”, z drugiej strony szybka wylotówka na S8. Nie może również zabraknąć funkcjonalnych rozwiązań, które są już w standardzie projektowania osiedli. Podziemne parkingi oraz naziemne miejsca parkingowe to podstawa zarówno dla mieszkańców, jak i dla architektów. Tworząc Zielone Miasto, tworzyliśmy osiedle z myślą o mieszkańcach, o ich wygodzie i potrzebach. To prawdziwa enklawa, w której spotkać można szczęśliwe rodziny i gdzie rozwijają się sąsiedzkie relacje. Bo to właśnie tu rozkwitnie życie wrocławian.

Inwestycja Zielone Miasto znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Stanisława Kunickiego 4 (7.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hossanova 3 Sp. z o. o.

Inwestycja Zielone Miasto została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 334 nowych mieszkań znajdujących się w 31 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Miasto nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hossanova 3 Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Miasto?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Miasto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 795 metrów od inwestycji Zielone Miasto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Miasto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Miasto znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Akademia Krasnoludka w odległości 698 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 722 m, Przedszkole nr 22 w odległości 783 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Miasto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój Lekarz w odległości 444 m, Apex w odległości 474 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 685 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Miasto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 487 m znajduje się Żabka, w odległości 493 m znajduje się Fitness Academy, w odległości 511 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Miasto w odległości 269 m znajduje się boisko / kort, w odległości 848 m znajduje się boisko / kort, w odległości 851 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.11.2019
Data aktualizacji: 14.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: