Zielone Miasto

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHossanova Sp. z o.o. Sp.K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tarnopolska14(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul Tarnopolska 14 (7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  Tarnopolska14
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 54 - 114 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SNABB Invest Sp. z o.o. Inwestycja Tarnopolska Sp. k.
 • Osiedle Orion 2(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 326/m2
  Osiedle Orion 2
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  ARKOP Deweloper
 • Awicenny(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny (6.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 000/m2
  Awicenny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 53 - 139 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Zielone Miasto powstało z myślą o przestrzeni. Dziś projektując osiedle, należy zadbać zarówno o budynki, jak i o przestrzeń między nimi. Mądra architektura to rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby przyszłych mieszkańców, od tych podstawowych, jak poczucie bezpieczeństwa i komfortu, po te bardziej wyszukane, jak możliwość czytania książki i relaksu wśród terenów zielonych. Idea Zielonego Miasta zakłada, że jest to osiedle komplementarne. „Osiedle komplementarne” to często pojawiające się wyrażenie w trendach architektonicznych, ale właściwie co to znaczy dla mieszkańców?Inwestycja jest przede wszystkim bezpieczna dla dzieci. Tu można wyjść na spacer, pobawić się na placu zabaw, pobiegać wzdłuż ścieżki. Wszystko w zasięgu troskliwego wzroku rodziców. Kolejną ważną kwestię stanowi miejsce sprzyjające rozwojowi wspólnoty sąsiedzkiej. Doskonale wiemy, że skrawek ziemi jest na wagę złota. Dlatego integralną częścią osiedla są wyjątkowe ogrody. Zachęcają one do spędzenia czasu wśród niezwykłej roślinności. To właśnie tu rozkwitać mogą relacje sąsiedzkie i nie tylko. Pod wyrażeniem „osiedle komplementarne” kryje się również łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług. Wokół inwestycji znajdują się sklepy, apteki, piekarnie, miejsca rozrywki, usługi medyczne, przedszkola i żłobki. Mieszkańcy mają niemal wszystko na wyciągnięcie ręki. Dopełnieniem idei jest przemyślana infrastruktura. Lokalizacja osiedla Zielone Miasto pozwala mieszkańcom dotrzeć do strategicznych miejsc we Wrocławiu. Nieopodal znajduje się stacja „Wrocław Zachodni”, z drugiej strony szybka wylotówka na S8. Nie może również zabraknąć funkcjonalnych rozwiązań, które są już w standardzie projektowania osiedli. Podziemne parkingi oraz naziemne miejsca parkingowe to podstawa zarówno dla mieszkańców, jak i dla architektów. Tworząc Zielone Miasto, tworzyliśmy osiedle z myślą o mieszkańcach, o ich wygodzie i potrzebach. To prawdziwa enklawa, w której spotkać można szczęśliwe rodziny i gdzie rozwijają się sąsiedzkie relacje. Bo to właśnie tu rozkwitnie życie wrocławian.

Inwestycja Zielone Miasto znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Stanisława Kunickiego 4 (7.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Hossanova Sp. z o.o. Sp.K..

Inwestycja Zielone Miasto jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 334 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Miasto pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 6 850 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hossanova Sp. z o.o. Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 31 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 334 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
silka
Dach
płaski, stropodach
Stolarka okienna
pcv
Balkony
od 3,93m2
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Zielone Miasto

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Miasto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Miasto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Miasto w odległości 490 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 21.11.2019

Data aktualizacji: 09.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie