Sulejkowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sulejkowska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Inwest

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Sulejkowska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sulejkowska

3 zdjęcia

Sulejkowska
Sulejkowska
Sulejkowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIEJSCEProjektowany budynek znajdować się będzie na działce przy ul. Sulejkowskiej 20 w Warszawie, na terenie Dzielnicy Praga Południe. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 330 m od ul. Grochowskiej, ok.. 500 m od ul. Ostrobramskiej i ok.. 380 m do ul. Zamienieckiej,  będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 6,5 km). Ulica Sulejkowska jest bardzo małą, cichą uliczką w zasadzie stanowiącą jedynie drogę dojazdową do zlokalizowanych na niej posesji – domków jednorodzinnych oraz kameralnych budynków wielorodzinnych o wysokości do 5 kondygnacji. Nie czuje się tutaj zgiełku centrum miasta, a dzięki sprawnej komunikacji można szybko przemieścić się do wybranego miejsca Warszawy. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa jak i tramwajowa dostępna z ulicy Grochowskiej. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej i spokojnej okolicy. BUDYNEK Budynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie  jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa. STRUKTURANa kondygnacji <del>1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 9 stanowisk parkingowych. Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowane są 2 lokale mieszkalne z przynależnymi ogródkami oraz garaż na dwa stanowiska parkingowe. Na kondygnacji od II do IV zaprojektowane są po 3 lokale mieszkalne na każdej z nich. Dostępne  są mieszkania  1</del> 2-, 3-, 5- i 6-pokojowe o pow.  od 31 do 128 m2.  Termin oddania budynku III kwartał 2013 r.

Inwestycja Sulejkowska znajduje się na Gocławku, ul. Sulejkowska 20 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Sulejkowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sulejkowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sulejkowska?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sulejkowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1243 metrów od inwestycji Sulejkowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sulejkowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sulejkowska znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 163 w odległości 57 m, szkoła w odległości 73 m, Przedszkole nr 179 "Pozytywka" w odległości 117 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sulejkowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Stomatologii Sonia w odległości 189 m, Med-Expert w odległości 404 m, Ortodoncja - Stomatologia Estetyczna w odległości 459 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sulejkowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 81 m znajduje się Putka, w odległości 185 m znajduje się Żabka, w odległości 187 m znajduje się Inmedio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sulejkowska w odległości 67 m znajduje się boisko / kort, w odległości 73 m znajduje się boisko / kort, w odległości 75 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: