NOVA PRAGA - OSIECKA

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Ceny od: 8 790 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
13
2
55,53 m²
1
553 634 zł9 970 zł/m²
26
2
75,29 m²
2
661 799 zł8 790 zł/m²
27
2
48,65 m²
3
486 014 zł9 990 zł/m²
35
2
48,25 m²
3
482 018 zł9 990 zł/m²
36
2
75,06 m²
3
674 789 zł8 990 zł/m²
39
2
47,56 m²
4
475 124 zł9 990 zł/m²
17
2
48,71 m²
2
486 613 zł9 990 zł/m²
14
3
66,16 m²
1
594 778 zł8 990 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, zlokalizowany na Pradze Południe, przy ulicy Osieckiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej.Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie jego mieszkańców. 4 piętrowy obiekt zawierający 42 mieszkania oraz 2 lokale usługowe na parterze, z podziemnym parkingiem dla samochodów osobowych i pomieszczeniami na rowery zapewni komfort przyszłym użytkownikom.Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz elementy ocieplające elewację. Architektura wyróżni się dopracowanymi detalami odróżniającymi korzystnie obiekt od otaczającej przestrzeni. Budynek łączy estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia.Wyjątkowości inwestycji nadadzą eleganckie wnętrza, m.in. reprezentacyjne halle wejściowe, monochromatyczne klatki schodowe z nowoczesną grafiką. Cichobieżne windy będą komunikowały poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 48 miejsc postojowych oraz pomieszczenia na rowery. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.W obiekcie znajduje się 42 mieszkania o powierzchni od 32 do 86 m², o funkcjonalnych układach. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a lokale na kondygnacjach I–IV posiadają balkony.

Inwestycja NOVA PRAGA - OSIECKA znajduje się w Witolinie, ul. Osiecka (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja NOVA PRAGA - OSIECKA została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 48 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 8 790 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 48 do 75 m2 w cenie od 475 124 zł (7 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 m2 w cenie od 594 778 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 48 do 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 475 124 do 674 789 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 790 do 9 990 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA

Inwestycja Osiecka zlokalizowana będzie na działce przy ul. Osieckiej 57 i 59. w Warszawie, na terenie Dzielnicy Praga Południe w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Spokojna okolica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę, a w wolnej chwili wybrać się na spacer do pobliskiego parku. Jednocześnie dobre połączenie drogowe i dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do Centrum miasta czy miejsca pracy. Liczne linie autobusowe pozwolą dojechać do centrum w 20 minut, nieco krócej potrwa dojazd tramwajem. Zwolennicy własnych aut mogą wybrać kilka dogodnych tras, aby dotrzeć w każdy zakątek Warszawy. W pobliżu znajduje się park im. Jana Szypowskiego „Leśnika”, na którego terenie jest: "Dworek Grochowski", plac zabaw, klub tenisowy, kryta pływalnia Szuwarek, oraz ogród jordanowski, z którego mogą korzystać nie tylko dzieci, ale również młodzież, ponieważ znajdują się tam boiska sportowe. Ponadto z myślą nie tylko o najmłodszych, stworzono ścieżkę dydaktyczną opracowaną na podstawie walorów historycznych, rekreacyjnych i przyrodniczych parku. Na terenie parku istnieje możliwość czynnego wypoczynku panują w nim cisza i spokój. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy i usługi oraz inne niezbędne instytucje, które z pewnością ułatwią codzienne życie. Pobliskie Centrum Szembeka, skupiające producentów z wieloletnią tradycję m.in. uznane piekarnie firmowe i sklepy mięsno-wędliniarskie oraz jedyny w swoim rodzaju obfity rynek świeżych warzyw i owoców, pozwoli na szybkie zakupy, a centra handlowe na przemierzanie ulubionych butików z przerwą na kawę w przyjemnej atmosferze. Lokalizacja inwestycji Osiecka zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do ośrodków kultury, kin, teatrów. Na wieczorny seans filmowy będzie można przejść do Cinema City w Promenadzie a wytrawnym spektaklem cieszyć się w Teatrze Powszechnym lub na małych eksperymentalnych scenach teatrów Pragi Południe. Pobliskie puby i liczne restauracje na pewno zadowolą miłośników miejskiego życia, którym będą mogli cieszyć się tuż przy domu.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żółkiewskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 140 m, MAMAYA w odległości 180 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna "Akademia Filmu i Telewizji" w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog SuperNova w odległości 450 m, Reh-Medica w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Meble Kuchenne, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji NOVA PRAGA - OSIECKA w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2019

Data aktualizacji: 18.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie