Suwalska 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Suwalska, oferowane bezpośrednio przez GROSS Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Suwalska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Suwalska 12

4 zdjęcia

Suwalska 12
Suwalska 12
Suwalska 12
Suwalska 12

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa
  od: 6 426 zł/m2

  Osiedle Śliwowa

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 37-121 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 2-5
 • Osiedle Śliwowa etap II
  od: 6 102 zł/m2

  Osiedle Śliwowa etap II

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Aleja Śliwowa
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 37-112 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 2-5
 • 2M Apartments etap II

  2M Apartments etap II

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 37-103 m2
  • Mieszkań: 58
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Suwalska 12 to kameralny budynek mieszkalno – usługowy o niskiej zabudowie i ciekawej architekturze. Na dwóch piętrach znajdują się 42 mieszkania, zarówno jedno- jak i dwupoziomowe. Szeroki wybór mieszkań - od 29 do 106 m2 - pozwoli na dobór odpowiedniego układu funkcjonalnego własnej przestrzeni. Najliczniejsza grupa to duże mieszkania 3- i 4- pokojowe, ale w ofercie znajdują się też kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Przestronne dwupoziomowe mieszkania są ciekawą opcją dla wieloosobowych rodzin jako alternatywa domku jednorodzinnego.

Inwestycja z zewnątrz przyciąga wzrok oryginalną elewacją, wykonaną z ciemno - czerwonej cegły klinkierowej. Nawiązuje ona do stylistyki dawnych zabudowań Wrocławia.

Równie ciekawie prezentują się części wspólne, w tym klatki schodowe, do których przywiązano szczególną uwagę. Znajdziemy w nich elementy cegły, które nadają spójności architektonicznej inwestycji Suwalska 12. Wszystkie zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe cechuje wysoka jakość. Większość mieszkań ma duży taras, balkon lub loggię, a są również i takie, które mają ich 2 lub więcej.

Suwalska 12 to nie tylko ciekawy projekt i przemyślane rozkłady mieszkań. To także wyjątkowa lokalizacja, która z jednej strony zapewnia spokój i pozwala cieszyć się zielonymi terenami, a z drugiej pozwala dość szybko znaleźć się w centrum miasta i korzystać ze wszystkich jego uroków. W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura społeczno-handlowa, która pozwoli na co dzień komfortowo funkcjonować całej rodzinie. Przyszłych mieszkańców na pewno ucieszy fakt, że w każdej z trzech klatek schodowych znajdują się windy. Dodatkowo na parterze budynku będzie znajdować się sklep spożywczy DINO, garaż oraz rowerownia.

Planowany termin zakończenia budowy to I kwartał 2017 roku.

Inwestycja Suwalska 12 znajduje się na Maślicach, ul. Suwalska 12 (9.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi GROSS Nieruchomości.

Inwestycja Suwalska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Suwalska 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc): Garaże.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Suwalska 12 powstaje w miejscu, które daje wiele możliwości! Dzielnica Maślice należy do najszybciej rozwijających się części Wrocławia. To właśnie tutaj powstał innowacyjny Stadion Miejski, na którym oprócz meczy piłki nożnej odbywają się liczne eventy i koncerty. Szybki tramwaj PLUS oraz miejska komunikacja autobusowa pozwoli na swobodne przemieszczanie się w różnych kierunkach miasta. Dogodny dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia sprawi, że podróż autem w kierunku Bielan Wrocławskich czy Warszawy stanie się bardziej komfortowa. W zaledwie 15 minut można dostać się na wrocławskie Lotnisko – docenią to zwłaszcza osoby lubiące podróże. O atrakcyjności okolicy stanowią również liczne sklepy i dyskonty, a także dwa nowobudowane pasaże handlowe. Suwalska 12 to miejsce, które docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi. Przestrzeń, liczne tereny zielone oraz rozwinięta infrastruktura społeczna w postaci szkół i przedszkoli (tuż przy inwestycji powstał nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny z licznymi terenami rekreacyjnymi), pozwolą zyskać komfort codziennego życia. W pobliżu znajdują się także przychodnie, apteki oraz nowy Szpital Wojewódzki. Dla miłośników zieleni oferujemy mieszkania z widokiem na park, który pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu. Nieopodal inwestycji znajduje się także wiele Lasów np. Pilczycki, Osobowicki, Rędziński i Mokrzański, zachęcających do wycieczek na łono natury. Kilometry ścieżek rowerowych, czynne kąpieliska oraz stadnina koni to tylko niektóre z licznych atrakcji w okolicy dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Suwalska 12?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Suwalska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Suwalska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suwalska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Suwalska 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska 12 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 90 m, Przedszkole nr 8 w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Suwalska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Dino, w odległości 50 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska 12 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.07.2016
Data aktualizacji: 05.02.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: