Premium Point

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Topolowa, oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Topolowa 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 368 ofert w najbliższej okolicy!

Premium Point

8 zdjęć

Premium Point
Premium Point
Premium Point
Premium Point

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Premium Point to wyjątkowa inwestycja na Białołęce. Poczuj pozytywne emocje płynące z tego miejsca . Bo Premium Point to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi.

Pozwól zaprosić się do Świata Premium Point. Daj się uwieść elegancją luksusowego foyer, pozwól otoczyć opieką profesjonalnemu concierge’owi.  Wyjdź na taras apartamentu i rozkoszuj się cudowną panoramą Warszawy i Wisły. Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach w Premium Point zadbaliśmy o każdy szczegół. Ten nowoczesny budynek charakteryzuje się wyrafinowaną formą architektoniczną, wysokim standardem wykończenia i dobranymi ze smakiem detalami. Prestiżowe i przestronne foyer sprawi, że zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi poczujecie się tutaj niezwykle komfortowo. Poczuj niezwykły klimat tego miejsca. Bliskość przyrody, malowniczy widok na panoramę Warszawy, a do tego kawa, ulubiona gazeta i wieczory przy świecach na tarasie, czyli bezcenne chwile relaksu w wielkim mieście. Takie momenty zasługują na wyjątkową oprawę.

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe wnętrza.  Z tą myślą zaprojektowanie Premium Point powierzyliśmy profesjonalistom, którzy do perfekcji opanowali sztukę operowania światłem i przestrzenią, co wymaga dobrego smaku i wyczucia. Dzięki temu w Premium Point znajdziesz przestronne, jasne apartamenty dające wiele  możliwości aranżacyjnych.Usiądź wygodnie, wyobraź sobie swoje mieszkanie w Świecie Premium i nie obawiaj się uczynić go realnym.

Inwestycja Premium Point znajduje się na Nowodworach, ul. Topolowa 30 (12.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Green House Development.

Inwestycja Premium Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Premium Point nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

konstrukcja żelbetowa płytowo – słupowa.

Elewacja

Elewacja tynk akrylowy w kolorze piaskowym, białym i szarym.

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV w okleinie imitującej drewno.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych antywłamaniowe.

Balkony

W inwestycji znajdują się balkony, loggie, tarasy.

Posadzka

posadzki - wylewki cementowe

Ściany

Tynk gipsowy kategoria III lub płyta gipsowo - kartonowa malowana.

Sufity

Tynk gipsowy kategoria III lub płyta gipsowo - kartonowa malowana.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja nisko-prądowa, instalacja kanalizacji i wodna, instalacja C.O.

Ogrzewanie

Tak.

Wentylacja

Tak.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna lub prysznic), bez urządzeń sanitarnych, tynk zatarty na ostro.

Wyposażenie kuchni

W kuchniach podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią, lodówka, kuchnia elektryczna trójfazowa, okap kuchenny).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się przy ulicy Hanki Ordonówny (róg Topolowej) na warszawskiej Białołęce.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Premium Point?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Premium Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Premium Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ćwiklińskiej 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Premium Point znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Premium Point znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Filialna w Warszawie w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne Progresja w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Premium Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Premium Point w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.09.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: