Gold Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGraf Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chrobrego 20(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Naukowa 16(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 16 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 249 brutto/m2
  Naukowa 16
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 61 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Structur Concept Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

GOLD RESIDENCE jest willą miejska zlokalizowana w dzielnicy Włochy przy ul. Kłosia 17. Pośród perełek architektonicznych zabudowy willowej ma ona indywidualny charakter i ponadczasowa architekturę. Dopełnieniem będzie ciekawie zaaranżowana zieleń, która cieszy oko o każdej porze roku. Atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych oraz doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum Warszawy. Atmosferę miejsca budują dodatkowo liczne kawiarenki i restauracje o niepowtarzalnym klimacie.GOLD RESIDENCE zaprojektowano jako budynek trzykondygnacyjny z aneksami zewnętrznymi w postaci balkonów od strony zachodniej, południowej oraz wschodniej. Pod budynkiem zlokalizowano garaż podziemny natomiast obsługa komunikacyjna możliwa jest od ul. Kłosia.Budynek mieszkalny wielorodzinny o podwyższonym standardzie typu Villa miejska. Został zaprojektowany celem efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych, wkomponowanych harmonijnie w otaczającą przestrzeń. Na parterze zaprojektowano wejście główne do budynku, z przedsionkiem i klatką schodową oraz windą, a także mieszkania 2, 3, 4 pokojowe. Dodatkowo na parterze zlokalizowano kotłownię i śmietnik dostępny od ul. Kłosia. Na pozostałych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania 2 i 3 pokojowe. Pod ziemią został zaprojektowany parking, przewidziany dla 12 aut, w tym jedno miejsce dla osób niepełnosprawnych. Tu również zaprojektowano komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne.Możliwa jest prosta zmiana pomieszczeń poprzez zmianę lokalizacji ścian działowych lub łączenie mieszkań. Większość zaprojektowano jako dwustronne z przestronnymi pokojami dziennymi zapewniając ich optymalne przewietrzenie. Poszczególne mieszkania są zorientowane w sposób zapewniający wszystkim mieszkańcom dobre nasłonecznienie. Mieszkania maja wydzielone strefy dzienna i nocną oraz odpowiednia przestrzeń magazynowa w postaci wnęk w holach i korytarzach oraz przy sypialniach. Kuchnie znajdują się przy pokojach dziennych, aranżując jedna przestrzeń.Przewiduje się głownie mieszkania 2-3 pokojowe. Mieszkania na kondygnacjach +2,+3 zaprojektowano z aneksem zewnętrznym w postaci balkonu dostępnego z strefy dziennej w lokalu. Mieszkania na kondygnacjach +1 maja dostęp do ogrodu. Pion komunikacyjny dla mieszkańców wyposażony będzie w dźwig osobowy, obsługujący garaż i pietra mieszkalne umożliwiający wjazd osobie niepełnosprawnej.ZIELEŃ została zaprojektowana dla podkreślenia charakteru budynku i poprawy warunków zamieszkania, zgodnie z ideą Miasta Ogrodu. Pełni funkcje estetyczne i osłonowe, szata roślinna została dobrana tak, by być ozdobna o każdej porze roku.

Inwestycja Gold Residence znajduje się na Starych Włochach, ul. Kłosia 17 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Graf Development Sp. z o. o..

Inwestycja Gold Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gold Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Graf Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rytm okien, podziały pionowe i poziome pozostają w stałym module powtarzalności, przez co budynek ma prostą i elegancka formę. Atutem jest stonowana kolorystyka i zastosowanie dobrej jakości materiałów wykończeniowych elewacji.
Elewacja
- z płyty ceramicznej / betonowej w kolorze szarym z płytami ceramicznymi drewnopodobnymi lub jasnoszarym tynkiem.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gold Residence

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gold Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Gold Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gold Residence znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k. w odległości 270 m, Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w odległości 280 m, Niepubilczne Przedszkole "Dziecięcy Kącik" w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gold Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gold Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 27.09.2016

Data aktualizacji: 19.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie