Graf Development Sp. z o. o. logo

Graf Development Sp. z o. o.

Warszawa, ul. Marymoncka 105/61
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Graf Development Sp. z o. o. jest firmą z branży budowlano – deweloperskiej. Powstała z doświadczenia prosperującej na rynku ponad 7 lat firmy GRAF Beata Kołodziejczyk. Dotychczas zajmowaliśmy się budową domów wielorodzinnych o podwyższonym standardzie, rewitalizacją kamienic oraz pracami wykończeniowymi.

W 2015r. powstał Graf Development Sp. z o. o. , którego ideą jest budowa kameralnych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie tzw. Villi miejskich. Ich atutem jest estetyczna, okalająca zieleń, niewielka liczba mieszkań i ponadczasowy design architektoniczny.

Priorytetowa jest dla nas lokalizacja prowadzonych inwestycji. Charakteryzuje je dogodna komunikacja (trasy szybkiego ruchu oraz połączenia komunikacji publicznej). Niezbędny jest łatwy dostęp do obiektów użytku publicznego takich jak: przychodnie, apteki, banki, szkoły i przedszkola, kawiarnie, sklepy oraz lokale gastronomiczne. Wszystkie inwestycje firmy GRAF Development Sp. z o.o. są zabezpieczone środkami własnymi oraz dodatkowym finansowaniem bankowym. Gwarantuje to terminowość realizacji inwestycji i pełną płynność finansowa bez względu na poziom sprzedaży mieszkań w danym okresie cyklu inwestycyjnego.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Graf Development Sp. z o. o. logo
Graf Development Sp. z o. o.
Warszawa, ul. Marymoncka 105/61
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: