Port Elbląska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Elbląska, oferowane bezpośrednio przez

Golden Lion Development

Łódź, Górna, Ruda, ul. Elbląska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Port Elbląska

17 zdjęć

Port Elbląska
Port Elbląska
Port Elbląska
Port Elbląska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

tradycyjna – mieszana, ściany z cegły pełnej oraz z bloczków wapienno – piaskowych typu Silka, stropy żelbetowe,

Dach

w konstrukcji drewnianej – pokryty blachą na rąbek stojący,

Stolarka okienna

PCV pięciokomorowe z pakietem dwuszybowym, okleinowane od zewnątrz, od wewnątrz białe, w oknach wmontowane systemowe listwy napowietrzające, zgodnie z przepisami technicznymi,

Ściany

ściany działowe z cegły pełnej lub z bloczka wapienno – piaskowego o grubości 8 cm, na ścianach i stropach tynki gipsowe kat. III zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro,

Parapety wewnętrzne

z konglomeratu marmurowego,

Instalacje

a) instalacje wodno – kanalizacyjne poprowadzone w przestrzeniach instalacyjnych lub/i w warstwie podpodłogowej lub/i na ścianach, indywidulane liczniki wody umieszczone w częściach wspólnych, b) instalacja gazowa poprowadzona po ścianach, doprowadzona do łazienek, w łazienkach piec gazowy dwufunkcyjny, kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania, wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej, gazomierze umieszczone na zewnątrz budynku, c) instalacja centralnego ogrzewania poprowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe w pokojach i kuchniach, w łazienkach drabinkowe, głowice termostatyczne na grzejnikach, d) instalacja elektryczna i teletechniczna instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem – bez opraw, instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem, instalacja telewizyjna wraz z osprzętem – przygotowanie do instalacji telewizji kablowej, instalacja domofonowa wraz z osprzętem, indywidualne tablice elektryczne z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi, liczniki energii elektrycznej zlokalizowane na zewnątrz budynku,

Wentylacja

dla pomieszczeń sanitarnych i kuchni wentylacja grawitacyjna,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: dodatkowo płatne

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : dodatkowo płatne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Port Elbląska, to kameralna inwestycja położona na cichym i bezpiecznym osiedlu domów w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Portu Łódź. Inwestycja obejmuje 5 lokali o powierzchniach od 38 m2 do 62 m2, położonych na zamkniętym terenie z miejscami parkingowymi oraz przestronnym, zaaranżowanym ogrodem przeznaczonym do wyłącznego użytku mieszkańców.

Inwestycja Port Elbląska jest zlokalizowana w dzielnicy Górna, na spokojnym i atrakcyjnym osiedlu domów o niskiej zabudowie. Osoby szukające odpoczynku od miejskiego zgiełku wśród zieleni oraz wody z pewnością docenią bliskość wyjątkowego na mapie łodzi obiektu rekreacyjnego „Stawy Stefańskiego” z pięknymi trasami rowerowymi, siłownią zewnętrzną, placem zabaw oraz jedynym w Łodzi wake-parkiem. W zaledwie kilka minut można dotrzeć na łono natury, popływać kajakiem, pospacerować nad rzeką i po okolicznych lasach. Spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni bądź restauracji, wyjście do sklepu lub z dzieckiem na salę zabaw w tej lokalizacji również jest dostępne bez potrzeby ruszania samochodu. A to dzięki położeniu w pobliżu największego łódzkiego centrum handlowego Port Łódź, w skład którego wchodzi również największa na skalę europejską IKEA.

Wysokie, przestronne i dobrze doświetlone pomieszczenia, wygodne układy mieszkań oraz wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, to elementy charakterystyczne tej inwestycji. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras. Do mieszkań na parterze przynależą duże ogródki o powierzchni od 80 do 105 m2. Dostępne są mieszkania jedno, dwu lub trzy-pokojowe. Do każdego z mieszkań jest możliwość dokupienia pomieszczenia gospodarczego oraz miejsca parkingowego/wiaty na zamykanym, monitorowanym terenie. Niewątpliwym atutem inwestycji jest przestronna działka z zaaranżowanymi częściami zielonymi oraz wydzielonym ogrodem o powierzchni ok. 200 m2 do dyspozycji wszystkich mieszkańców.

Inwestycja Port Elbląska znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Elbląska 20 (6.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Port Elbląska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Port Elbląska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dodatkowo płatne.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Port Elbląska?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Elbląska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Port Elbląska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mierzejowa - Długa NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Port Elbląska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Elbląska znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 143 w odległości 397 m, szkoła w odległości 412 m, szkoła w odległości 415 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Port Elbląska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDICOR w odległości 598 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Elbląska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 456 m znajduje się Port Łódź Centrum Handlowe Galeria, w odległości 518 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 535 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Elbląska w odległości 418 m znajduje się basen, w odległości 451 m znajduje się Orlik, w odległości 457 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 25.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: