Port Elbląska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGolden Lion Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3692 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rudzka 72(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS
 • Apartamenty Plażowa(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 900/m2
  Apartamenty Plażowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 54 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Apartamenty Plażowa
 • Apartamenty Gombrowicza 27(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 37 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

Opis Inwestycji

Port Elbląska, to kameralna inwestycja położona na cichym i bezpiecznym osiedlu domów w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Portu Łódź. Inwestycja obejmuje 5 lokali o powierzchniach od 38 m2 do 62 m2, położonych na zamkniętym terenie z miejscami parkingowymi oraz przestronnym, zaaranżowanym ogrodem przeznaczonym do wyłącznego użytku mieszkańców.Inwestycja Port Elbląska jest zlokalizowana w dzielnicy Górna, na spokojnym i atrakcyjnym osiedlu domów o niskiej zabudowie. Osoby szukające odpoczynku od miejskiego zgiełku wśród zieleni oraz wody z pewnością docenią bliskość wyjątkowego na mapie łodzi obiektu rekreacyjnego „Stawy Stefańskiego” z pięknymi trasami rowerowymi, siłownią zewnętrzną, placem zabaw oraz jedynym w Łodzi wake-parkiem. W zaledwie kilka minut można dotrzeć na łono natury, popływać kajakiem, pospacerować nad rzeką i po okolicznych lasach. Spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni bądź restauracji, wyjście do sklepu lub z dzieckiem na salę zabaw w tej lokalizacji również jest dostępne bez potrzeby ruszania samochodu. A to dzięki położeniu w pobliżu największego łódzkiego centrum handlowego Port Łódź, w skład którego wchodzi również największa na skalę europejską IKEA.Wysokie, przestronne i dobrze doświetlone pomieszczenia, wygodne układy mieszkań oraz wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, to elementy charakterystyczne tej inwestycji. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras. Do mieszkań na parterze przynależą duże ogródki o powierzchni od 80 do 105 m2. Dostępne są mieszkania jedno, dwu lub trzy-pokojowe. Do każdego z mieszkań jest możliwość dokupienia pomieszczenia gospodarczego oraz miejsca parkingowego/wiaty na zamykanym, monitorowanym terenie. Niewątpliwym atutem inwestycji jest przestronna działka z zaaranżowanymi częściami zielonymi oraz wydzielonym ogrodem o powierzchni ok. 200 m2 do dyspozycji wszystkich mieszkańców.

Inwestycja Port Elbląska znajduje się w Łodzi, ul. Elbląska 20 (6.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Inwestycja Port Elbląska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Port Elbląska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 4 499 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
tradycyjna – mieszana, ściany z cegły pełnej oraz z bloczków wapienno – piaskowych typu Silka, stropy żelbetowe,
Dach
w konstrukcji drewnianej – pokryty blachą na rąbek stojący,
Stolarka okienna
PCV pięciokomorowe z pakietem dwuszybowym, okleinowane od zewnątrz, od wewnątrz białe, w oknach wmontowane systemowe listwy napowietrzające, zgodnie z przepisami technicznymi,
Ściany
ściany działowe z cegły pełnej lub z bloczka wapienno – piaskowego o grubości 8 cm, na ścianach i stropach tynki gipsowe kat. III zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro,
Parapety wewnętrzne
z konglomeratu marmurowego,
Instalacje
a) instalacje wodno – kanalizacyjne poprowadzone w przestrzeniach instalacyjnych lub/i w warstwie podpodłogowej lub/i na ścianach, indywidulane liczniki wody umieszczone w częściach wspólnych, b) instalacja gazowa poprowadzona po ścianach, doprowadzona do łazienek, w łazienkach piec gazowy dwufunkcyjny, kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania, wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej, gazomierze umieszczone na zewnątrz budynku, c) instalacja centralnego ogrzewania poprowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe w pokojach i kuchniach, w łazienkach drabinkowe, głowice termostatyczne na grzejnikach, d) instalacja elektryczna i teletechniczna instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem – bez opraw, instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem, instalacja telewizyjna wraz z osprzętem – przygotowanie do instalacji telewizji kablowej, instalacja domofonowa wraz z osprzętem, indywidualne tablice elektryczne z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi, liczniki energii elektrycznej zlokalizowane na zewnątrz budynku,
Wentylacja
dla pomieszczeń sanitarnych i kuchni wentylacja grawitacyjna,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dodatkowo płatne.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: dodatkowo płatne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Port Elbląska

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Zajmuje obszar 293km2 i liczy sobie ok. 768 tysięcy mieszkańców. Stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej będącej najdłuższą ulicą handlową Europy. Nie brakuje elementów eklektycznych, co ciekawie przeplata się z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z ponad 20 szkołami wyższymi, w tym popularną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Elbląska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Port Elbląska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Długa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Elbląska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 143 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Elbląska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się AMIC Energy, w odległości 470 m znajduje się Port Łódź, w odległości 470 m znajduje się Port Łódź - IKEA.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Elbląska w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 25.07.2017

Data aktualizacji: 12.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie