Segmenty Familijna

5 zdjęć

Segmenty Familijna
Segmenty Familijna
Segmenty Familijna
Segmenty Familijna

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Segmenty Familijna dostępnych jest 11 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) : przewidziane dla każdego mieszkania, bezpłatne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 82 do 101 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

do uzgodnienia z klientem.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Opis inwestycji

Nasza inwestycja to kameralne osiedle składające się z dwunastu mieszkań rozlokowanych w sześciu dwukondygnacyjnych segmentach w zabudowie szeregowej.

W ofercie znajdują się mieszkania o metrażu od 81 m² do 103m², po jednym mieszkaniu na parterze i jednym na piętrze połączone wspólnym wejściem i klatką schodową dla obu lokali.

Mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Ściany działowe nie są ścianami nośnymi co daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz i pozwala na dostosowanie rozkładu pomieszczeń wg własnych upodobań.

Do każdego lokalu przewidziane są miejsca postojowe w przestrzeni przed wejściem do budynku od strony ul. Familijnej, która jest bezwylotową spokojną ulicą zabudowaną domkami jednorodzinnymi.

Inwestycja Segmenty Familijna znajduje się w Rokiciu, ul. Pabianicka 119/131 (4.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Segmenty Familijna.

Inwestycja Segmenty Familijna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Familijna w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 82 do 101 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Segmenty Familijna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji w odległości 300m znajduje się przystanek tramwajowy z kilkoma połączeniami bezpośrednio do centrum, jednocześnie lokalizacja w tym rejonie ul. Pabianickiej to prosty dojazd do Portu Łódź i do obwodnicy Łodzi. W najbliższej okolicy jest żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze sieci Lidl, Biedronka, Selgros oraz pizzeria i restauracje.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Segmenty Familijna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Familijna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Segmenty Familijna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - 3 Maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Segmenty Familijna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Familijna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole E-Maluch w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Familijna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Familijna w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2022
Data aktualizacji: 03.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rokiciu

Oferty w Rokiciu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: