Ogrody nad Jasieniem

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Św. Franciszka z Asyżu

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 193 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody nad Jasieniem

12 zdjęć

Ogrody nad Jasieniem
Ogrody nad Jasieniem
Ogrody nad Jasieniem
Ogrody nad Jasieniem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: dodatkowo płatne

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : dodatkowo płatne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

OGRODY NAD JASIENIEM to inwestycja usytuowana w otoczeniu lasu nad Jasieniem, na lubianym przez łodzian Rokiciu. Składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w każdym zaprojektowano tylko siedemnaście mieszkań o powierzchniach od 51m do 81m2. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże ogródki przydomowe oraz przestrzenne balkony z widokiem na zieleń.

Rozległy, wspólny ogród z terenem rekreacyjnym zaprojektowany jest jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ogrodzony teren inwestycji daje poczucie bezpieczeństwa.

Sąsiedztwo niskiej zabudowy, uliczki o małym natężeniu ruchu sprzyjają biegaczom, miłośnikom spacerów i amatorom wycieczek rowerowych. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, edukacyjne, gastronomiczne oraz zdrowotne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Łodzi i dogodnym wyjazdem poza miasto.

ATUTY INWESTYCJI

widok na las

duże ogródki i przestronne balkony

strefa relaksu dla mieszkańców

strefa dla dzieci

funkcjonalne, wysokie, dobrze doświetlone mieszkania

mieszkania dostępne w opcji SMART

reprezentacyjne, oryginalnie wykończone klatki schodowe

Inwestycja Ogrody nad Jasieniem znajduje się w Rokiciu, ul. Św. Franciszka z Asyżu (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Ogrody nad Jasieniem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody nad Jasieniem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dodatkowo płatne.

Lokalizacja inwestycji

położenie wśród zieleni z dostępem do rzeki Jasień w sąsiedztwie niska zabudowa domów jednorodzinnych miejsce dla aktywnych, mało ruchliwe uliczki umożliwiające czynny wypoczynek, kompleks Orlik w pobliżu w niedalekiej odległości ulica Pabianicka i trasa Górna umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta i do dróg wylotowych komunikacja miejska w odległości 100 m bliskość centrum handlowego PORT ŁÓDŹ, kameralne sklepy przy ul. Św. Franciszka i w okolicy w pobliżu placówki edukacyjne oraz dwa place zabaw dla dzieci

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody nad Jasieniem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody nad Jasieniem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ogrody nad Jasieniem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czahary.

Data publikacji: 18.12.2018
Data aktualizacji: 04.08.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rokiciu

Oferty w Rokiciu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: