Wirowa Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFerdzynowie

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Plażowa(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 900/m2
  Apartamenty Plażowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 54 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Apartamenty Plażowa
 • Rudzka 72(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS
 • Apartamenty Gombrowicza 27(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 37 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

Opis Inwestycji

Wirowa Park to cichy i zielony zakątek, w którym można wypocząć lub aktywnie spędzać czas: jeżdżąc na rowerze, uprawiając sporty wodne (wakeboarding), nord walking wzdłuż rzeki lub spacerując całą rodziną po parku.Jeżeli cenią sobie Państwo spokój, kochacie miejską przyrodę to właśnie Wirowa Park jest idealnym miejscem dla Was!Wirowa Park to trzykondygnacyjny apartamentowiec z 17-stoma dwu- lub trzypokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 30 do 60 m kw, oddanym do użytku w 2016 r. Lokale na parterze posiadają ogródki , a mieszkania na 1-wszym i 2-gim piętrze posiadają balkony. Każde mieszkanie charakteryzuje się wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń i wysokim natężeniem dziennego światła. Ogrzewanie wszystkich lokali zapewnia niewielka kotłownia wyposażona w przyjazne środowisku oprzyrządowanie przodujących europejskich producentów. Dodatkowo w sprzedaży jest 8 garaży wolnostojących.Szanowni Państwo istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w celu uzyskania większego metrażu. Mieszkanie nr 4 (28,99mkw) oraz mieszkanie nr. 5 (42,82 mkw) łączna ich pow. 71,81 mkw.Budynek wraz z garażami jest ogrodzony.Jasna kolorystyka, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół składają się na estetykę tej inwestycji.Oddany do użytku IV kw. 2016 r.

Inwestycja Wirowa Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Wirowa (6.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Ferdzynowie.

Inwestycja Wirowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wirowa Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ferdzynowie przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
Wielospadowy, kryty blachą płaską na rąbek stojący.
Elewacja
Wyprawka tynkarska systemowa na siatce z włókna szklanego.
Stolarka okienna
PCV
Posadzka
Stan deweloperski.
Ściany
Stan deweloperski - malowane na biało.
Sufity
Stan deweloperski - malowane na biało.
Parapety zewnętrzne
Z prefabrykatów ceramicznych.
Parapety wewnętrzne
Drewniane.
Instalacje
Instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna.
Ogrzewanie
Własna kotłownia.
Wyposażenie łazienki
Stan deweloperski.
Wyposażenie kuchni
Stan deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Wirowa Park

Wirowa Park to wyjątkowa lokalizacja w południowej części Łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. 1-go Maja, Stawów Stefańskiego, rzeki Ner oraz lasu Ruda-Popioły. Ta lokalizacja w połączeniu z ciekawą bryłą architektoniczną zaprojektowaną przez jedną z najbardziej uznanych pracowni architektonicznych w Łodzi "Pracownia Architektoniczna Ferdzynowie"; z pewnością przyciągnie uwagę osób chcących nabyć mieszkanie o wysokim standardzie i charakteryzujące się wysokim współczynnikiem energooszczędności. Cisza i spokój w połączeniu z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi- komunikacją publiczną: 30 metrów do przystanku linii autobusowej 50 i 50A i ok.1 km do zajezdni tramwajowej Chocianowice- IKEA-linie tramwajowe 11, 15, 41, jak i własnym transportem ułatwią szybki dojazd do drogi S8, S14 i E75 oraz zapewniają mieszkańcom Wirowa Park wysoki komfort życia w tym urokliwym zakątku Łodzi. W pobliżu Naszego apartamentowca znajduje się szkoła, przedszkole, apteka, szereg placówek bankowych. W promieniu 1.5 km od Wirowa Park znajdują się: Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ, IKEA, Instytut Zdrowia Matki Polki, oraz jedyny w Łodzi tor saneczkowy na Rudzkiej Górze.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wirowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wirowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wirowa Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wirowa Park w odległości 330 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 350 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 10.02.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie