Wirowa Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wirowa, oferowane bezpośrednio przez

Ferdzynowie

Łódź, Górna, Ruda, ul. Wirowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wirowa Park

9 zdjęć

Wirowa Park
Wirowa Park
Wirowa Park
Wirowa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Wielospadowy, kryty blachą płaską na rąbek stojący.

Elewacja

Wyprawka tynkarska systemowa na siatce z włókna szklanego.

Stolarka okienna

PCV

Posadzka

Stan deweloperski.

Ściany

Stan deweloperski - malowane na biało.

Sufity

Stan deweloperski - malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Z prefabrykatów ceramicznych.

Parapety wewnętrzne

Drewniane.

Instalacje

Instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna.

Ogrzewanie

Własna kotłownia.

Wyposażenie łazienki

Stan deweloperski.

Wyposażenie kuchni

Stan deweloperski.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Wirowa Park to cichy i zielony zakątek, w którym można wypocząć lub aktywnie spędzać czas: jeżdżąc na rowerze, uprawiając sporty wodne (wakeboarding), nord walking wzdłuż rzeki lub spacerując całą rodziną po parku.

Jeżeli cenią sobie Państwo spokój, kochacie miejską przyrodę to właśnie Wirowa Park jest idealnym miejscem dla Was!

Wirowa Park to trzykondygnacyjny apartamentowiec z 17-stoma dwu- lub trzypokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 30 do 60 m kw, oddanym do użytku w 2016 r. Lokale na parterze posiadają ogródki , a mieszkania na 1-wszym i 2-gim piętrze posiadają balkony. Każde mieszkanie charakteryzuje się wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń i wysokim natężeniem dziennego światła. Ogrzewanie wszystkich lokali zapewnia niewielka kotłownia wyposażona w przyjazne środowisku oprzyrządowanie przodujących europejskich producentów. Dodatkowo w sprzedaży jest 8 garaży wolnostojących.

Szanowni Państwo istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w celu uzyskania większego metrażu. Mieszkanie nr 4 (28,99mkw) oraz mieszkanie nr. 5 (42,82 mkw) łączna ich pow. 71,81 mkw.

Budynek wraz z garażami jest ogrodzony.

Jasna kolorystyka, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół składają się na estetykę tej inwestycji.

Oddany do użytku IV kw. 2016 r.

Inwestycja Wirowa Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Wirowa (6.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Ferdzynowie.

Inwestycja Wirowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wirowa Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ferdzynowie przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wirowa Park to wyjątkowa lokalizacja w południowej części Łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. 1-go Maja, Stawów Stefańskiego, rzeki Ner oraz lasu Ruda-Popioły.

Ta lokalizacja w połączeniu z ciekawą bryłą architektoniczną zaprojektowaną przez jedną z najbardziej uznanych pracowni architektonicznych w Łodzi "Pracownia Architektoniczna Ferdzynowie"; z pewnością przyciągnie uwagę osób chcących nabyć mieszkanie o wysokim standardzie i charakteryzujące się wysokim współczynnikiem energooszczędności.

Cisza i spokój w połączeniu z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi- komunikacją publiczną: 30 metrów do przystanku linii autobusowej 50 i 50A i ok.1 km do zajezdni tramwajowej Chocianowice- IKEA-linie tramwajowe 11, 15, 41, jak i własnym transportem ułatwią szybki dojazd do drogi S8, S14 i E75 oraz zapewniają mieszkańcom Wirowa Park wysoki komfort życia w tym urokliwym zakątku Łodzi.

W pobliżu Naszego apartamentowca znajduje się szkoła, przedszkole, apteka, szereg placówek bankowych. W promieniu 1.5 km od Wirowa Park znajdują się: Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ, IKEA, Instytut Zdrowia Matki Polki, oraz jedyny w Łodzi tor saneczkowy na Rudzkiej Górze.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wirowa Park?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wirowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 104 metrów od inwestycji Wirowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wirowa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wirowa Park znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 172 m, szkoła w odległości 221 m, szkoła w odległości 229 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wirowa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w odległości 869 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wirowa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 772 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wirowa Park w odległości 177 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 308 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 345 m znajduje się Boisko szkolne.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: