Ogrody Włochy etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 580 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Verde (157 m dalej)

Inwestycja Osiedle Verde znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 129 (8,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper. Inwestycja Osiedle Verde jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 129 (8,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Verde
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 18
 • Powierzchnia: 36 - 105 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 6
ARKOP Deweloper
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowe Włochy (160 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowe Włochy znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego (8,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.. Inwestycja Osiedle Nowe Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 265 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 95 do 115 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 895 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowe Włochy
Pod wynajem
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 95 - 115 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.
Apartamenty spełniające kryteria

Ibis Styles Condo Hotel (399 m dalej)

Inwestycja Ibis Styles Condo Hotel znajduje się na Nowych Włochach, ul. Cykady (8,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera WB FINANCE. Inwestycja Ibis Styles Condo Hotel jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 214 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 19 do 53 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowe Włochy, ul. Cykady (8,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 13 850 zł/m2

Inwestycja polecana

Ibis Styles Condo Hotel
Condohotel
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 142
 • Powierzchnia: 19 - 53 m2
 • Liczba pokoi: 1
WB FINANCE
Apartamenty spełniające kryteria

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ 1 i 2 ETAPU zakończona-brak wolnych mieszkań.
Rozpoczęcie III etapu/ ok. 300 mieszkań - wiosna 2019 r.

OGRODY WŁOCHY to najbardziej oczekiwana oferta sprzedaży mieszkań już wybudowanych, gdzie całe ryzyko związane z realizacją, zostało przeniesione na Inwestora. Klienci mogą wybierać spośród wybudowanych mieszkań, małych i średniej wielkości 1,2, 3 i 4 pokojowych.
Oferta zawierać będzie mieszkania, do których można wejść, poczuć ich klimat oraz ocenić jakość wykonania.

OGRODY WŁOCHY to:
- INWESTYCJA ZREALIZOWANA i najbezpieczniejsza forma zakupu,
- zdrowa technologia (cegła), trendy ekologiczne,
- funkcjonalne układy mieszkań, duże łazienki
- balkony i tarasy oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.
- doskonały dojazd do centrum Warszawy (czas od: 20 - 30 min.max)
- teren zagospodarowany, w pobliżu wspaniałe tereny zielone, piękne parki, place zabaw, stawy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe OUTLET FACTORY

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie z naszym partnerem handlowym GRAST&MTB przygotowaliśmy ofertę dodatkową, wykończenia mieszkań pod klucz. Dzięki czemu można skorzystać z 3 pakietów wykończenia wnętrza, usług ekipy remontowej, dokonać zakupu produktów w atrakcyjnych cenach oraz zaprojektować mieszkanie " pod klucz" z projektantem.

Klienci z dnia na dzień, bez żmudnego oczekiwania i kosztów, mogą stać się właścicielami wymarzonego "M" poprzez notarialne przeniesienie własności.

Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 w Warszawie Nowe Włochy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone oraz piękne parki i stawy.

Inwestycja Ogrody Włochy etap II znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 87 (8,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EZBUD Development sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Ogrody Włochy etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 40 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EZBUD Development sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: ładne szerokie miejsca, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Włochy etap II

Niekwestionowanym atutem nowej Inwestycji jest lokalizacja i położenie wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, a w tym: rozbudowana infrastruktura dzielnicy (szkoły, przedszkola, sklepy) oraz bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta (ok.20 min. szybką koleją miejską SKM lub ok. 30 autobusem), przystanek przy osiedlu - w zasięgu wzroku.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Ogrody Włochy etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy etap II znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 400 m, Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 800 m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Firma Beta s.c., w odległości 500 m Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 550 m ANALOGIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Truskawa Delikatesy Stolicy w odległości 250 m, Noodle w Pudle w odległości 350 m, Naprawa pralek Jacek Przybysz w odległości 650 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: plac Wolności w odległości 500 m, Stawy Koziorożca w odległości 1 300 m, Oxygen Fitness & Wellness Club w odległości 1 350 m.

Data publikacji: 23 lutego 2015 15:45

Data aktualizacji: 15 października 2018 12:52

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet