Ogrody Włochy etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 251 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Włochy etap III
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Pola Karolińskie (8.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 890 brutto/m2
  Ogrody Włochy etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 26 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle Verde(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 89C/89D (8.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Verde
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 6
  ARKOP Deweloper
 • Osiedle Nowe Włochy(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 281 brutto/m2
  Osiedle Nowe Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ 1 i 2 ETAPU zakończona-brak wolnych mieszkań.Rozpoczęcie III etapu/ ok. 300 mieszkań - wiosna 2019 r.OGRODY WŁOCHY to najbardziej oczekiwana oferta sprzedaży mieszkań już wybudowanych, gdzie całe ryzyko związane z realizacją, zostało przeniesione na Inwestora. Klienci mogą wybierać spośród wybudowanych mieszkań, małych i średniej wielkości 1,2, 3 i 4 pokojowych.Oferta zawierać będzie mieszkania, do których można wejść, poczuć ich klimat oraz ocenić jakość wykonania.OGRODY WŁOCHY to:- INWESTYCJA ZREALIZOWANA i najbezpieczniejsza forma zakupu,- zdrowa technologia (cegła), trendy ekologiczne,- funkcjonalne układy mieszkań, duże łazienki- balkony i tarasy oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.- doskonały dojazd do centrum Warszawy (czas od: 20 - 30 min.max)- teren zagospodarowany, w pobliżu wspaniałe tereny zielone, piękne parki, place zabaw, stawy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe OUTLET FACTORYZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ DOSTĘPNYCH MIESZKAŃWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie z naszym partnerem handlowym GRAST&MTB przygotowaliśmy ofertę dodatkową, wykończenia mieszkań pod klucz. Dzięki czemu można skorzystać z 3 pakietów wykończenia wnętrza, usług ekipy remontowej, dokonać zakupu produktów w atrakcyjnych cenach oraz zaprojektować mieszkanie " pod klucz" z projektantem.Klienci z dnia na dzień, bez żmudnego oczekiwania i kosztów, mogą stać się właścicielami wymarzonego "M" poprzez notarialne przeniesienie własności.Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 w Warszawie Nowe Włochy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone oraz piękne parki i stawy.

Inwestycja Ogrody Włochy etap II znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 87 (8.5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Ogrody Włochy etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 40 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: ładne szerokie miejsca, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Włochy etap II

Niekwestionowanym atutem nowej Inwestycji jest lokalizacja i położenie wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, a w tym: rozbudowana infrastruktura dzielnicy (szkoły, przedszkola, sklepy) oraz bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta (ok.20 min. szybką koleją miejską SKM lub ok. 30 autobusem), przystanek przy osiedlu - w zasięgu wzroku.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Włochy etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Ogrody Włochy etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowe Włochy 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka w odległości 410 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Włochy etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 390 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy etap II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Strefa Formy.

Data publikacji: 23.02.2015

Data aktualizacji: 15.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie