Ogrody Invest Sp. z o.o. logo

Ogrody Invest Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Elektoralna 24/60
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą uczestniczącą w projektach budowlanych od 2000 roku w Warszawie Włochy. Ideą działalności i mottem przewodnim jest zawsze dbałość o bezpieczeństwo budowy, jak i zaangażowanych środków klientów, począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania gotowych mieszkań.

Wszystkie inwestycje zrealizowane zostały w technologii tradycyjnej - cegła. Starając się sprostać wymaganiom rynku zarówno polskiego jak i europejskiego, zmieniliśmy profil naszej działalności, dzięki któremu w ofercie znalazły się mieszkania wybudowane, przygotowane do odbioru i szybkiego zasiedlenia. Poszerzyliśmy również ofertę o wynajem lokali użytkowo-handlowych.

Wybór dzielnicy nie jest przypadkowy. To doskonała lokalizacja pod kątem komunikacji jak i wypoczynku. Nowe Włochy przyciągają ciekawą architekturą niskiej zabudowy, mnogością małych kamieniczek i pięknych terenów zielonych. W zasięgu ręki znajdują się parki, stawy, nowe place zabaw, obiekty rekreacyjne (boiska, korty tenisowe, ścieżki rowerowe, skatepark) oraz liczne osiedlowe sklepy.

Nowe Włochy mieszczą się na tyle daleko od centrum miasta czy lotniska, żeby nie docierał tu zgiełk i jednocześnie tak blisko, że komunikacja ze śródmieściem nie stanowi żadnego problemu.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Pola Karolińskie
  gotowe
  Pola Karolińskie GOTOWE MIESZKANIA „ POD KLUCZ ” W sprzedaży mieszkania wykończone „Pod klucz”– rozpoczęliśmy prezentację mieszkań, do których można wejść, ocenić jakość wykonania, lokalizację oraz poczuć klimat wymarzonego „M”. Ten rzadki system został stworzony w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz płynące liczne korzyści, począwszy od oszczędności czasu, kosztów zabezpieczenia kredytu jak i

  Pola Karolińskie

  od 11 290 zł/m2
  ul. Pola Karolińskie , Nowe Włochy, Włochy, Warszawa(8.5 km od centrum)
  Ogrody Invest Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Ogrody Invest Sp. z o.o. logo
Ogrody Invest Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Elektoralna 24/60
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: