Zabrodzka 2-4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEgeria Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Vitalia Residence(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 73 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

NEGOCJUJMY RAZEM! Ostatnie cztery mieszkania w inwestycji!W południowej części dzielnicy Krzyki powstała nowa kameralna zabudowa o nowoczesnej architekturze. Na inwestycji zaplanowano tylko 48 mieszkań dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 39 m2 do 66 m2. Układy mieszkań są dokładnie przemyślane i bardzo ustawne, tak, aby każdy metr kwadratowy był maksymalnie wykorzystany. Zaprojektowano mieszkania zarówno z wydzieloną kuchnią jak i z aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem są garderoby dostępne w kilku typach mieszkań. Do mieszkań przynależą przestronne balkony lub TARASY OGRODOWE.Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemny garaż, w którym oferowane są także miejsca postojowe o ponad standardowej powierzchni, a także komórki lokatorskie. Cichobieżne windy zapewnią komunikację między parkingiem podziemnym a kondygnacjami.W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, bogata infrastruktura usługowa i komunikacyjna. Pobliskie tereny nadrzeczne oraz ścieżki rowerowe zapraszają do wypoczynku poza domem oraz gwarantują możliwość aktywnego spędzania czasu.LokalizacjaInwestycja posiada bardzo atrakcyjną lokalizację i jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Łączność z innymi częściami Wrocławia zapewniają dwie szerokie arterie komunikacyjne a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławskiej pozwoli na sprawny dojazd między innymi do lotniska lub Stadionu.Bogato rozwinięta infrastruktura w bezpośrednim otoczeniu inwestycji bardzo ułatwi codzienne życie mieszkańców.INWESTYCJA ZREALIZOWANA.W ZWIĄZKU Z KOŃCOWYM ETAPEM SPRZEDAŻY MIESZKAŃ CENY PODLEGAJĄ INDYWIDUALNYM NEGOCJACJOMZapraszamy do kontaktu!

Inwestycja Zabrodzka 2-4 znajduje się na Klecinie, ul. Zabrodzka 2- 4 (6.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Egeria Development Sp. z o. o..

Inwestycja Zabrodzka 2-4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zabrodzka 2-4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Egeria Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, własna kotłownia, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Zabrodzka 2-4

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zabrodzka 2-4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Zabrodzka 2-4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wałbrzyska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zabrodzka 2-4 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 230 m, Przedszkole Nr 56 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zabrodzka 2-4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Hermes, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zabrodzka 2-4 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie