Osiedle Skorosze X - Bis

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Skoroszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 373 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Skorosze X - Bis

2 zdjęcia

Osiedle Skorosze X - Bis

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Skorosze X BIS  powstanie przy ul. Skoroszewskiej i będzie składało się z dwóch połączonych ze sobą budynków M1 i M2. Budynek M1 będzie miał osiem pięter, a budynek M2 pięć pięter. Na terenie dwóch połączonych ze sobą osiedli Skorosze X i Skorosze X BIS znajdzie sie fontanna, a także trzy place zabaw.Osiedle zaprojektowane zostało przez pracownię Studio Architektury architekt Tomasz Kuls. Projekt zieleni wykonała Pani Małgorzata Bielecka-Majowicz, autor projektów zagospodarowania zieleni dla poprzednich inwestycji.W dwóch budynkach znajdą sie w sumie 281 mieszkania od 35 m2 do 134 m2. Mieszkania dwupokojowe będą miały powierzchnie od 35 m2, trzypokojowe od 50 m2 a czteropokojowe od 80 m2.Główne atuty osiedla to: •    pięknie urządzone tereny zielone z rozbudowanym placem zabaw;•    monitoring wizyjny z systemem kontroli dostępu (karty zbliżeniowe);•    działka, na której realizowane jest osiedle, nie jest obciążona. Inwestycja zostanie sfinansowana z zasobów firmy – jesteśmy rodzimym deweloperem z kapitałem wyłącznie polskim;•    przy realizacji inwestycji Skorosze X wykonaliśmy przedłużenie ulicy Prystora do ulicy Skoroszewskiej, co zdecydowanie usprawniło komunikację na terenie Skoroszy.

Inwestycja Osiedle Skorosze X - Bis znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k.

Inwestycja Osiedle Skorosze X - Bis została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Składkowskiego 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ENTLICZEK PENTLICZEK w odległości 50 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 240 m, Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Skorosze X - Bis w odległości 330 m znajduje się Holmes Place, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 30.08.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Skoroszach

Oferty na Skoroszach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: