EBEJOT Development logo

EBEJOT Development

Warszawa, ul. Ryżowa 48 lok. 269
O nas
Kontakt

Informacje o nas

EBEJOT Sp. z o.o. S.K.A. działa na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego od 1990 r. Firma EBEJOT jest spółką z kapitałem całkowicie polskim. Udziały w Spółce objęte są przez dwóch wspólników, którzy stanowią jednocześnie Zarząd. Obydwaj wspólnicy kierują bezpośrednio odpowiednimi do zdobytego doświadczenia i wykształcenia, pionami:

- Wice Prezes Zarządu – mgr inż. budownictwa lądowego Regina Katner - nadzoruje wszystkie sprawy związane z budową.

- Prezes Zarządu – mgr inż. mechanik Andrzej Jaczewski - nadzoruje przygotowania inwestycji oraz wszystkie sprawy formalno-prawne związane z obsługą Klientów.

„Naszym Klientom dajemy bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, oraz pewność i spokój - w zamian otrzymujemy zaufanie, które procentuje lojalnością. Nasi Klienci polecają nas rodzinom i znajomym, ponieważ doceniają wysoką jakość naszych inwestycji, oraz terminowość oddawania lokali. Jest to źródłem naszej dumy i radości”

Firma Ebejot powstała w 1991 roku. W pierwszej fazie naszej działalności prowadziliśmy zastępstwo inwestorskie dla kilku Spółdzielni Mieszkaniowych, przygotowując realizacje domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Jeziorka Imielińskiego. Następnie w latach 1991-1995 zrealizowaliśmy pierwsze na warszawskim Mokotowie osiedle komercyjne.

Zdobyte doświadczenie oraz wysokie standardy pracy pozwoliły nam na rozpoczęcie własnych przedsięwzięć deweloperskich na Skoroszach w Ursusie. Od 1997 r. wybudowaliśmy na Skoroszach 11 osiedli mieszkaniowych (33 budynki, 4,5 tys. mieszkań, 23 ha zabudowy), w których miejsce dla siebie znalazło ponad 10 tysięcy mieszkańców.

Firma jest generalnym wykonawcą wszystkich realizowanych obiektów.

NAGRODY

Miło nam poinformować Państwa, ze Firma Ebejot została wyróżniona następującymi nagrodami:

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2008 organizowany przez Murator Expo Sp. z o.o. (badania - GFK Polonia):

- JAKOŚĆ OBSLUGI KLIENTA - miejsce pierwsze

- ATRAKCYJNOŚĆ OFERTY - miejsce drugie

- RZETELNOŚĆ - miejsce drugie

CERTYFIKAT DEWELOPERA, otrzymany od Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Certyfikat otrzymaliśmy już pięciokrotnie, w latach 2002, 2004, 2006, 2008, 2010, 2012 i po raz ostatni w 2014 r.

BUDOWA ROKU 2002 przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, nagrodę II stopnia otrzymaliśmy za realizacje osiedla Skorosze III.

BUDOWA ROKU 2009< przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa nagrodę III stopnia otrzymaliśmy za realizacje osiedla Skorosze IX.

Diamenty Forbesa 2009 zostaliśmy zaliczeni do grona przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

GAZELA BIZNESU tytuł ten nadawany jest przez dziennik Puls Biznesu dynamicznie rozwijającym się firmom, uczciwym o nieskazitelnej reputacji webec kontrahentów, pracowników a także Skarbu Państwa, otrzymywaliśmy w latach 2003, 2006, 2007 i 2009 r.

MEDAL EUROPEJSKI, jest rekomendacją wystawioną nam w 2003 r. przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club. P.I.B. EBEJOT jest członkiem-zalożycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.

NAJLEPSZY WYSTAWCA nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targową podczas targów zorganizowanych przez firmę Nowy Adres 18-19 lutego 2012 roku w Warszawie.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

EBEJOT Development logo
EBEJOT Development
Warszawa, ul. Ryżowa 48 lok. 269
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: