Brzozowe Zacisze etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez DOM.developer

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka 173

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Brzozowe Zacisze etap III

9 zdjęć

Brzozowe Zacisze etap III
Brzozowe Zacisze etap III
Brzozowe Zacisze etap III
Brzozowe Zacisze etap III

Najbliższe inwestycje

 • Potokowa Apartamenty
  od: 9 950 zł/m2

  Potokowa Apartamenty

  M3 Invest

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Potokowa 39
  8.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Potokowa Apartamenty II
  od: 10 000 zł/m2

  Potokowa Apartamenty II

  M3 Invest

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Potokowa 39A
  8.8 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 37-103 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 2-5
 • Bogatyńska Apartamenty
  od: 6 134 zł/m2

  Bogatyńska Apartamenty

  Omega Buildings

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Bogatynska
  8.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 25-118 m2
  • Mieszkań: 45
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Brzozowe Zacisze etap III logo

Brzozowe Zacisze rozkwita!

Rozpoczęliśmy realizacjię III etapu inwestycji, na który składa się aż 113 mieszkań, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Przemyślany rozkład lokali umożliwi dowolną aranżację odpowiadającą na potrzeby singli, młodych małżeństw i dużych rodzin, natomiast przestronne tarasy, balkony i ogrody stanowić będą doskonałą przestrzeń relaksu i odpoczynku.

Większość mieszkań w III etapie Brzozowego Zacisza spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych, umożliwiając Państwu skorzystanie z dopłat. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2015 r.

Brzozowe Zacisze to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane we wrocławskich Maślicach. Inwestycja powstaje z myślą o młodych ludziach, planujących rozpocząć samodzielne życie, we własnym, wymarzonym mieszkaniu. Pragnących zamieszkać w dużej aglomeracji, która daje szerokie możliwości zawodowe i z łatwością pozwoli zaspokajać życiowe potrzeby, ale jednak z dala od miejskiego gwaru – w cichej i zielonej okolicy. Osiedle wyróżnia nowoczesna stylistyka budynków, otoczonych zielenią. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami. Posiadają ogrody, tarasy, balkony lub antresole. Parkowo-leśna okolica jest miejscem idealnym do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z powodzeniem można tu również zrelaksować się po pracy, całkowicie zapominając o wielkomiejskim zgiełku. A wszystko to zaledwie 20 minut od ścisłego centrum Wrocławia.

Na projekt osiedla składają się urokliwe, jedno- i dwupoziomowe mieszkania, zlokalizowane w nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynkach o stylowej architekturze. Zależnie od potrzeb i upodobań, można wybrać lokal z tarasem, ogrodem lub balkonem. Nowoczesna aranżacja wnętrz ułatwia zarządzanie przestrzenią mieszkania i "przeprojektowanie" go zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wszystkie lokale, dzięki użyciu wysokiej jakości elementów wykończeniowych sprawiają, że prezentują się elegancko.

W I etapie projektu zrealizowaliśmy 76 komfortowych mieszkań. W etapie II wybierać można spośród 47 lokali 1-, 2- i 3-pokojowych. III etap Brzozowego Zacisza oferuje aż 113 mieszkań, 1, 2-, 3- oraz 4- pokojowe, dedykowane każdemu, kto szuka wymarzonego M.

Osiedle przyjazne dzieciom.

Na terenie inwestycji znajduje plac zabaw - świat rozrywek dla najmłodszych. Nowoczesne wykonanie różnego typu huśtawek zagwarantuje dzieciom zabawę na wiele godzin.

Bezpieczeństwo, parking, media

Brzozowe Zacisze to osiedle bardzo bezpieczne, wyposażone w solidne ogrodzenie zapewniające mieszkańcom poczucie komfortu, odstraszając tym samym nieproszonych gości. 84 miejsca parkingowe w podziemnym garażu dla I etapu i 46 miejsc parkingowych w garażu podziemnym dla II etapu Inwestycji oraz 131 miejsc w etapie III rozwiązuje problem z brakiem miejsc postojowych.

Inwestycja posiada także kompleksowy dostęp do miejskich mediów: wodociągów, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energii elektrycznej, gazu oraz telekomunikacji. Komfort cieplny zapewni lokalna kotłownia gazowa.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap III znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka 173 (9.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Brzozowe Zacisze etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzozowe Zacisze etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (261 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (30)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (261 miejsc): pojedyncze w garażu 33 000 zł na platformie w garażu 35 000 zł..
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Mieszkaj wygodnie i żyj zdrowo pośród zieleni. Brzozowe Zacisze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu mieszkańców. Nastrojowe alejki, wytyczone pośród smukłych brzózek, zachęcają do spacerów oraz uprawiania joggingu. Rozsiane wokół wygodne ławki sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się również Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński i kilkusethektarowy Las Mokrzański. Wolny czas można tam spędzać na przejażdżkach rozbudowanymi trasami rowerowymi, wycieczkach w gronie znajomych, czy też rodzinnych piknikach. To także idealne miejsca do pieszych wędrówek z psem oraz uprawiania różnego rodzaju sportu. Zielona okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom Brzozowego Zacisza wyjątkowo czyste i świeże powietrze, a co za tym idzie – dobre samopoczucie każdego dnia. Piękne krajobrazy pozwolą Wam uciec od miejskiego zgiełku do bajecznie zielonej krainy. Wszystko w zasięgu ręki Bardzo blisko Brzozowego Zacisza (a jednocześnie na tyle daleko, by nie zakłócać spokoju mieszkańców) znajduje się Obwodnica Autostradowa Wrocławia, Stadion Miejski oraz WakePark. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, salony urody, obiekty sportowe, fitness club oraz nowa szkoła i przedszkole.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowe Zacisze etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Brzozowe Zacisze etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kozia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzozowe Zacisze etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap III znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 520 m, Przedszkole nr 8 w odległości 520 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowe Zacisze etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Hermes, w odległości 490 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowe Zacisze etap III w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.06.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: