Grabiszyńska 141

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Grabiszyńska 141 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.55
2
48,4 m²
6
A.39
3
58,5 m²
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

- Nowoczesna architektura autorstwa pracowni Major Architekci- Kaskadowe tarasy od strony podwórka- Starannie zaprojektowana zieleń na terenie inwestycji i elementy małej architektury – ławki, stojaki na rowery itp.- Oświetlone ścieżki na terenie inwestycji i wejścia do budynków- Lokale usługowe na parterze budynku- Części wspólne zaprojektowane z myślą o swobodnym poruszaniu się osób niepełnosprawnych- Dwukondygnacyjny garaż podziemny

Inwestycja Grabiszyńska 141 znajduje się na Gajowicach, ul. Grabiszyńska 141 (2.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Grabiszyńska 141 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Grabiszyńska 141 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 48 do 59 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 48 do 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grabiszyńska 141

- 20 minut spacerem do rynku - 10 minut do parku Grabiszyńskiego - Projekt zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc na mapie Wrocławia - Dogodne położenie. Szybka droga do pracy, na uczelnię, zakupy czy relaks w pobliskim parku

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grabiszyńska 141 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Grabiszyńska 141 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stalowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grabiszyńska 141 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 94 w odległości 100 m, Przedszkole Integracyjne Nr 89 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grabiszyńska 141 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Grabiszyn w odległości 210 m, ElfMed w odległości 270 m, Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grabiszyńska 141 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Marko, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grabiszyńska 141 w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie