Diamentowe Osiedle

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Diamentowe Osiedle

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 211 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Naukowa ABC(0.7 km dalej)

  Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 15 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Naukowa ABC
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 37 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Belvedere Nieruchomości
 • ul. Poronińska 8(0.7 km dalej)

  Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poronińska 8 (5.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  ul. Poronińska 8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 42 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Królów Polskich
 • Dom nad Stawem(0.8 km dalej)

  Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Globusowa (7.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 800/m2
  Dom nad Stawem
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 34 - 140 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Volumetric Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Diamentowe Osiedle to wyjątkowa inwestycja, która z pewnością spodoba się nie tylko rodowitym warszawiakom, ale również osobom, które planują przeprowadzkę do stolicy. Jego główną zaletą jest dogodna lokalizacja – położenie na obrzeżach miasta, ale jednak w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych, dzięki czemu szybko i wygodnie można dotrzeć do centrum Warszawy i najważniejszych dróg i arterii miejskich.Inwestor atutem nowego osiedla uczynił wyjątkowo ciekawą i elegancką architekturę (klinkier i elementy drewniane) oraz standard mieszkań. Zgodnie z projektem do użytku zostanie oddanych 59 mieszkań o powierzchni od 34,75 m2 do 84,33 m2, będą się one znajdować w pięciu, trzykondygnacyjnych budynkach o wysokim standardzie, na atrakcyjnie zagospodarowanej działce i w pięknej okolicy.Działka, na której znajdzie się Diamentowe Osiedle ma łączną powierzchnię 4688,00 m2, znajduje się w Dzielnicy Włochy, na ulicy Płużańskiej. Budynki wchodzące w skład osiedla tworzą łącznie zabudowę o charakterze pierzejowym – czyli układają się w kształt zbliżony do litery U. Ma to kilka zalet – przede wszystkim jednak pozwala uzyskać maksymalnie doświetlenie budynków od południa i doskonale chroni przed hałasem.Dodatkowo przed hałasem mieszkania chroni specjalna zabudowa balkonów w formie tzw. „kubików”, starannie zaplanowana zieleń od strony północnej, wysokiej jakości okna. Inwestor pomysłowo rozplanował też układ pomieszczeń w budynkach.Korzyści z zamieszkania na Diamentowym Osiedlu nie kończą się na zaletach mieszkań – widnych, ciepłych, cichych i przestronnych. Wartością dodaną jest piękna i świetnie zagospodarowana okolica. Stare Włochy to stara willowa dzielnica z rozbudowaną infrastrukturą. Z osiedla łatwo i szybko można dotrzeć do głównych tras i dróg (S8 i Aleje Jerozolimskie), do centrum miasta można dojechać autobusami lub kolejką SKM, w niedalekiej okolicy znajdują się popularne centra handlowe, stare kino, kawiarnie i obiekty typowo rekreacyjne. Mieszkańcy Diamentowego Osiedla z całą pewnością pokochają Parki Kombatantów i Szczęśliwiecki, nie zawiodą się również miłośnicy biegania, długich spacerów i wycieczek rowerowych, ponieważ w pobliżu osiedla nie brakuje świetnych tras spacerowych i ścieżek rowerowych.Diamentowe Osiedle jest niczym spokojny zakątek w pobliżu największej polskiej metropolii. Chociaż centrum stolicy jest tu na wyciągnięcie ręki (nawet do 10 minut jazdy kolejką SKM), to jednak mieszkańcy nie odczują, że mieszkają w Warszawie. Z pewnością decydują o tym nie tylko zieleń i przyrodnicze atrakcje, ale i charakter zabudowy. Same Stare Włochy to kameralna, willowa dzielnica, w której z przyjemnością można wypocząć. Taki charakter ma też Diamentowe Osiedle – idealne dla rodzin, par, osób samotnych, które nie chcą rezygnować z miejskich atrakcji, ale jednak chcą cieszyć się ciszą i spokojem.

Inwestycja Diamentowe Osiedle znajduje się na Starych Włochach, ul. Płużańska (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Diamentowe Osiedle.

Inwestycja Diamentowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Osiedle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Diamentowe Osiedle przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 277 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 1 plus parking dla gości.
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Diamentowe Osiedle

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Diamentowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PŁUŻAŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Osiedle znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Warszawa Włochy w odległości 300m, Przedszkole nr 77 „Akademia Pana Kleksa” w odległości 350m, Klub Malucha Tygrysek w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy, w odległości 250 m znajduje się Pietrzak B., dr nauk med. Spec. ginekolog. Gabinet, w odległości 350 m znajduje się KLINIKA LECZENIA JĄKANIA mgr Ewa Galewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej, w odległości 500 m znajduje się Kościół Matki Boskiej Saletyńskiej, w odległości 500 m znajduje się Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Ogrody Kosmosu, w odległości 600 m znajduje się Provita Ii Fitness Club, w odległości 750 m znajduje się Park Cietrzewia.

Data publikacji: 06.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie