Stabłowicka 77

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Develia

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka 77

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 222 oferty w najbliższej okolicy!

Stabłowicka 77

5 zdjęć

Stabłowicka 77
Stabłowicka 77
Stabłowicka 77
Stabłowicka 77

Najbliższe inwestycje

 • Idylla

  Dom Development S.A.

 • Stabłowicka
  od: 6 590 zł/m2
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Jodłowicka 7
  od: 6 490 zł/m2
  Pod wynajem

  Wrobud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przy ulicy Stabłowickiej, w spokojnym otoczeniu pośród zieleni, realizujemy kolejną inwestycję. Powstaną 133 nowe mieszkania, wszystkie wygodne i dobrze zaplanowane, by przyszli mieszkańcy mogli żyć komfortowo na co dzień.

Osiedle znajduje się wśród niskiej zabudowy, nieopodal rozległych terenów leśnych i stawów. To malownicze miejsce idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku oraz zachęca do spędzania czasu na łonie natury. Lokalizację z pewnością docenią również miłośnicy jazdy na rowerze - Stabłowice połączone są z pozostałą częścią miasta, szeroką, równą ścieżką rowerową

Położenie wzdłuż jednej z głównych ulic Wrocławia: Kosmonautów, zapewnia sprawny dojazd do centrum. Prostą drogą w 15 minut dojedziemy stąd na rynek starego miasta.

Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się już w listopadzie 2013 r. Zapraszamy!

Inwestycja Stabłowicka 77 znajduje się na Stabłowicach, ul. Stabłowicka 77 (11.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Stabłowicka 77 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stabłowicka 77 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stabłowicka 77 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Stabłowicka 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Główna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stabłowicka 77 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczna Pod Wierzbami w odległości 280 m, Przedszkole Nr 62 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stabłowicka 77 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Hermes, w odległości 420 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stabłowicka 77 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: