Kiprów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cogik SP. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kiprów dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1
2
45,4 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana jest przez spółkę celową COGIK INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A. Sprzedaż mieszkań oraz obsługa klientów realizowana jest przez COGIK SP. Z O.O. w biurze przy ul. Obwodowej 5 lok. 9.W budynku zaprojektowano 27 atrakcyjnych mieszkań, o powierzchni od 34 do 96m2 oraz jeden lokal użytkowy (z przeznaczeniem na nieuciążliwą działalność biurową) o powierzchni 46m2. Pod budynkiem na kondygnacji – 1 zaplanowano halę garażową z 35 miejscami postojowymi.Planowany budynek, to apartamentowiec o wysokim standardzie. Wyróżnia się wyjątkową architekturą oraz kameralnym charakterem. Przyjazna okolica sprzyja wielu ciekawym formom spędzania czasu. Na czterech kondygnacjach zaplanowano jedno, dwu, trzy oraz czteropokojowe lokale mieszkalne, wyposażone w duże ogródki, balkony lub tarasy.

Inwestycja Kiprów znajduje się na Grochowie, ul. Kiprów 30 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Cogik SP. z o.o..

Inwestycja Kiprów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kiprów pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 w cenie od 410 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cogik SP. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 45 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 410 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kiprów

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kiprów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Osiedle Młodych.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kiprów znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 141 w odległości 350m, Centrum Kształcenia Krajowe Centrum Metodyczne Kształcenia I Egzaminowania Spawaczy Zdz w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Magiczne Indie. Kosmetyki Indyjskie, w odległości 150 m znajduje się Apteka Dobra Cena s.c., w odległości 150 m znajduje się Lecznica Stomatologiczna AFIDENT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi, w odległości 350 m znajduje się Oprawa Obrazów - Galeria Gamma Due, w odległości 600 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Fenix. Klub Bokserski , w odległości 500 m znajduje się Energy Fitness Club, w odległości 500 m znajduje się Energy Fitness Club Grochów.

Data publikacji: 22.07.2013

Data aktualizacji: 13.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie