Villa Mars

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Villa sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 314 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 250/m2
  Nowa Grochowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 58 - 131 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 28 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 7 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 6 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

BudynekNowoczesny, prosty, bezpretensjonalny, odważny – tak krótko można okreslic charakter tego budynku. Autorem projektu jest wielokrotnie nagradzana pracownia Ostrowscy Architekci. Czytelny wyraz znajduje także odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii.MieszkaniaWybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań. W ofercie mieszkania 1-3 pokojowe o powierzchni 32-61m2. Do każdego mieszkania przypisano miejsce postojowe w garażu podziemnym, składzik, oraz balkon lub ogródekDobra lokalizacjaBudynek zlokalizowany jest przy ul.Naddnieprzańskej 6 (róg Tarnobrzeskiej), w kameralnej okolicy w warszawskim Gocławku – części dzielnicy Praga-Południe. Atutem jest bliskość oraz doskonałe powązanie komunikacyjne ze scisłym centrum miasta. Miejsce to ma przy tym także indywidualny charakter i pozwala na ciekawe spędzanie czasu. Nie od dziś bowiem Praga-Południe kojarzona jest z pieknymi terenami zielonymi. Znana jest tez z działalności mieszczących się tutaj pracowni artystycznych czy teatrów offowych. Atmosferę miejsca buduja dodatkowo liczne kawiarenki i restauracje o niepowtarzalym klimacie.Podwyższony standard budynku i mieszkańNa podwyższonym komfort użytkowania budynku wpływa m.in. jego wyposażenie, takie jak:winda od poziomu garażu podziemnegoelewacje z klinkieru oraz tynków szlachetnychinstalacja wideofonowarolety bezpieczne z napędem elektrycznym w mieszkaniach na parterzeklatka schodowa w okładzinie z terazzonowoczesne oświetlenie zewnętrzne i wewnątrz budynku

Inwestycja Villa Mars znajduje się na Gocławku, Ul. Naddnieprzańska 6 (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Villa sp. z o.o..

Inwestycja Villa Mars została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Mars pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Villa sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Villa Mars

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Mars mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Villa Mars znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gocławek Wschodni 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Mars znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 90 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 90 m, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Mars składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Mars w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie