Villa Mars

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Naddnieprzańska, oferowane bezpośrednio przez

City Villa sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, Ul. Naddnieprzańska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Mars

4 zdjęcia

Villa Mars
Villa Mars
Villa Mars
Villa Mars

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 24000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

BudynekNowoczesny, prosty, bezpretensjonalny, odważny – tak krótko można okreslic charakter tego budynku. Autorem projektu jest wielokrotnie nagradzana pracownia Ostrowscy Architekci. Czytelny wyraz znajduje także odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii.

MieszkaniaWybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań. W ofercie mieszkania 1-3 pokojowe o powierzchni 32-61m2. Do każdego mieszkania przypisano miejsce postojowe w garażu podziemnym, składzik, oraz balkon lub ogródek

Dobra lokalizacjaBudynek zlokalizowany jest przy ul.Naddnieprzańskej 6 (róg Tarnobrzeskiej), w kameralnej okolicy w warszawskim Gocławku – części dzielnicy Praga-Południe. Atutem jest bliskość oraz doskonałe powązanie komunikacyjne ze scisłym centrum miasta. Miejsce to ma przy tym także indywidualny charakter i pozwala na ciekawe spędzanie czasu. Nie od dziś bowiem Praga-Południe kojarzona jest z pieknymi terenami zielonymi. Znana jest tez z działalności mieszczących się tutaj pracowni artystycznych czy teatrów offowych. Atmosferę miejsca buduja dodatkowo liczne kawiarenki i restauracje o niepowtarzalym klimacie.

Podwyższony standard budynku i mieszkańNa podwyższonym komfort użytkowania budynku wpływa m.in. jego wyposażenie, takie jak:winda od poziomu garażu podziemnegoelewacje z klinkieru oraz tynków szlachetnychinstalacja wideofonowarolety bezpieczne z napędem elektrycznym w mieszkaniach na parterzeklatka schodowa w okładzinie z terazzonowoczesne oświetlenie zewnętrzne i wewnątrz budynku

Inwestycja Villa Mars znajduje się na Gocławku (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Mars została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Mars nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Mars?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Mars mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 530 metrów od inwestycji Villa Mars znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Mars znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Mars znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 40 m, szkoła w odległości 50 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Mars jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Orłowska & Urbanek w odległości 590 m, Klinika 37 w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Mars składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy "AGA", w odległości 330 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Mars w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: