Legnicka 60C

Condohotel

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBy made

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Legnicka Street Etap II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 100/m2
  Legnicka Street Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 50 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Popowice Development Sp. z o.o.
 • Port Popowice(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Białowieska (4.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 303/m2
  Port Popowice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 45 - 106 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 23 oferty
  Vantage Development S.A.
 • Legnicka 33(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, Szczepin, ul. Legnicka 33 (2.4 km od centrum Wrocławia)
  Legnicka 33
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 84
  Powierzchnia: 40 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 7 ofert
  Vantage Development S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Przy ulicy Legnickiej tuż obok Magnolii Park we Wrocławiu spółka BYMADE realizuje apartamenty inwestycyjne. W nowoczesnym budynku powstaje 129 mikroapartamentów o powierzchni od 16 - 30mkw. Budynek będzie kameralny, na parterze znajdzie się recepcja i strefa coworking oraz restauracja ze śniadaniarnią. Na dachu budynku powstawnie taras dla mieszkańców z miejscem do relaksu i punktem widokowym. Prace na budowie zakończą się w 4 kwartale 2021 roku. Inwestycje wyróżnia doskonała lokalizacja - 3 przystanki tramwajem dzielą nas od wrocławskiego rynku, 1 minuta do C.H. Magnolia Park, raz 900 m do centrum biznesowego Business Garden i całej Zachodniej Strefy Biznesu, w której swoje siedziby mają m.in.:Credit Agricole, Dolby, Santander Bank, Capgemini Software Solutions Center, Ceneo, Etteplan Poland, Dekra, Idea Getin Leasing , Nokia , 3MPrzed budynkiem powstanie parking. Prace budowlane są obecnie na etapie 4 piętra. Ceny apartamentów rozpoczynają się od 212.000 zł netto z wykończeniem i wyposażeniem. Wszystkie apartamenty wykańczamy pod klucz. Podatek VAT 23% jest do zwrotu również dla osób fizycznych, które nie prowadzą i nie chcą prowadzić działalności. Szczegóły u doradców podatkowych w biurze sprzedaży BYMADE.

Inwestycja Legnicka 60C znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka 60C (3.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera By made.

Inwestycja Legnicka 60C jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 129 nowych apartamentów. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Legnicka 60C pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 16 do 23 metrów kwadratowych w cenie od 10 612 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper By made przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 129 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.
Typ nieruchomości:Condohotel

Lokalizacja inwestycji Legnicka 60C

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legnicka 60C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Legnicka 60C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niedźwiedzia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka 60C znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Akademia 5 filarów w odległości 190 m, Publiczne Przedszkole Sowia Akademia w odległości 360 m, Przedszkole 104 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legnicka 60C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legnicka 60C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się TK Maxx, w odległości 130 m znajduje się Kaufland, w odległości 140 m znajduje się Krakowski Kredens.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka 60C w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się McFit.

Data publikacji: 20.11.2019

Data aktualizacji: 11.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie