La Cascade

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bogusławskiego, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

La Cascade

5 zdjęć

La Cascade
La Cascade
La Cascade
La Cascade

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja La Cascade położona jest przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. Taka lokalizacja gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta, a także bliskość unikatowego na skalę europejską kompleksu leśnego – Kampinoskiego Parku Narodowego. Inwestycja składać się będzie z dwunastopiętrowego budynku, w którym znajdzie się 109 mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach. W sprzedaży dostępne są kompaktowe kawalerki o powierzchni 25 m kw., jak również czteropokojowe mieszkania o metrażu do 83 m kw. Niewątpliwym atutem osiedla jest także wyposażenie wszystkich lokali w balkony, tarasy lub zielone ogródki w parterze budynku. Spośród okolicznej zabudowy inwestycję wyróżniać będzie oryginalna, kaskadowa forma i zastosowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Realizacja inwestycji planowana jest na II kwartał 2014 roku. Sprzedaż mieszkań prowadzona jest cały tydzień w centralnym biurze sprzedaży przy al. Armii Ludowej 14 (wejście od ul. Podoskich), usytuowanym tuż przy stacji metra Politechnika.

Inwestycja La Cascade znajduje się na Chomiczówce, ul. Bogusławskiego (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja La Cascade została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji La Cascade nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Słupy i ściany stanowiące konstrukcję wsporczą dla stropów zaprojektowano jako żelbetowe monolityczne z betonu.

Dach

Stropodach nad najwyższą kondygnacja został zaprojektowany w formie płyty żelbetowej z izolacjami termicznymi i wodoszczelnymi, powłokowymi zgodnie z projektem.

Elewacja

Izolacja termiczna – warstwa styropianu albo wełny klejona do elewacji. Zastosowano grubość izolacji termicznej 12cm. Ściany zewnętrzne budynków tynkowane będą jasnym tynkiem z elementami szarości. Dopuszczalne akcenty w postaci gresu w strefie wejścia.

Stolarka okienna

Okna wykonane będą z profili PCV, profil 5-komorowy np. firmy Veka lub równorzędny. Zastosowane zostaną nawiewniki. Lokalizacja nawiewników w ramie okiennej lub w ścianie zgodnie z projektem. W części okien tzw. „porte-fenetre” cześć dolna okna stała-nieotwieralna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań Dierre lub równorzędne, antywłamaniowe kl. C.

Balkony

Balkony/Loggie: Balustrady na słupkach ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo z wypełnieniem z siatki stalowej lub płaskowników malowanych proszkowo. Posadzki z płytek gresowych mrozoodpornych w wymiarach np. 30 x 30 cm firmy Nowa Gala (Paradyż) lub równorzędnych.

Posadzka

Szlichta cementowa gr. ok. 4,0cm pod warstwy wykończeniowe (gresy, parkiety wykonywane przez klienta), od-dylatowana od ścian.

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą Nobiles (lub równorzędna) w kolorze białym.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą Nobiles (lub równorzędna) w kolorze białym.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa.

Ogrzewanie

Źródłem ciepła jest kotłownia gazowa zlokalizowana w pomieszczeniu technicznym na ostatniej kondygnacji.

Wentylacja

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych zaprojektowana została jako wentylacja hybrydowa wywiewna z zastosowaniem urządzeń firmy Aereco (lub równorzędne). Wywiew z łazienek, toalet i kuchni realizowany jest za pomocą kratek wentylacyjnych wyciągowych. Dodatkowo wentylacja okapowa w kuchni. Kompensacja powietrza poprzez nawietrzaki Aereco (lub równorzędne) zlokalizowanych w ramie okiennej lub w ścianie zgodnie z projektem.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach rozprowadzenia rur wodnych i kanalizacyjnych prowadzone są natynkowo – po ścianach. W bilansie mocy mieszkań przewidziano wykonanie podgrzewania podłóg w łazienkach lub WC. Instalację tę może wykonać lokator we własnym zakresie.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy Bielany, przy ul. Bogusławskiego.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Cascade?

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Cascade mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji La Cascade znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bogusławskiego 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Cascade znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Cascade znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 340 " Kasztanowego Ludka" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Cascade składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Pszczółka - Sklep spożywczy, w odległości 230 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Cascade w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: