La Cascade

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

La Cascade

5 zdjęć

La Cascade
La Cascade
La Cascade
La Cascade

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Latte
  4 kw. 2022
  Wyjątkowe miejsce na BielanachWyjątkowe momenty, jak smakowanie kawy o poranku, w wyjątkowych miejscach zdarzają się codziennie. Latte to nowoczesna inwestycja przy ulicy Sokratesa 7 w Warszawie - zbudowana z myślą o zapewnieniu Ci maksimum komfortu. Tutaj wszystkie elementy - od wyboru lokalizacji, przez architekturę, po wnętrza i projekty zieleni tworzą ten niepowtarzalny smak. Wyobraź to sobie, zobacz i poczuj.Architektura aromatuO wyjątkowym smaku i aromacie, który posiada latte decydują proporcje wszystkich jej składników. To kwestia odpowiedniej kompozycji. I tak też jest w tym przypadku. Budynek zaprojektowaliśmy tak, aby w nowoczesnej formie połączyć funkcjonalność przestrzeni i estetyczne walory architektury. Ale to nie wszystko. O jakości decydują także detale – dlatego wykorzystaliśmy drewno i kamień jako materiały wykończeniowe, a na ścianie budynku powstanie mural. W ten sposób stworzyliśmy przestrzeń, w której poczujesz smak i aromat wygodnego i przyjemnego życia.Poczuj smak Latte, poczuj się dobrze!To bardzo ważne, aby Twoje mieszkanie było miejscem, w którym lubisz przebywać. Ty stworzysz jego atmosferę i odnajdziesz w nim smak Twojej ulubionej kawy, ale my już na etapie projektowania mieszkań i przestrzeni wspólnych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby Latte było Twoim domem. Domem, za którego atmosferą będziesz tęsknić i do którego będziesz wracać z radością z małych i tych dużych codziennych podróży.Zaprojektowaliśmy przestrzenne tarasy i ogródki. Postawiliśmy też na podwyższony standard i szeroki wybór metrażu, aby w Latte wybrać takie mieszkanie, które najbardziej odpowiadać będzie Twoim potrzebom i oczekiwaniom. I po prostu – aby czuć się tu dobrze... każdego dnia.

  Osiedle Latte

  od 11 400 zł/m2
  ul. Sokratesa 7 , Wawrzyszew, Bielany, Warszawa(8.4 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Moje Bielany
  4 kw. 2024
  Moje Bielany – Moje miejsceZnajdź swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji na Bielanach, przy ul. Wólczyńskiej 133.• 7 kondygnacji• 105 mieszkań• 26-81 m2 dostępne metraże• Mieszkania 1-5 pokojoweAtuty inwestycji:• Skandynawska, nowoczesna stylistyka• Ekologiczne rozwiązania - miejsce ładowania samochodów elektrycznych, stojaki na rowery• Rekreacyjne zielone patio nad usługami• Szczegółowo zaprojektowana architektura krajobrazu• Parking podziemny i komórki lokatorskie• Tarasy, balkony, loggieDla kogo jest nasza inwestycja? Jesteśmy dla Ciebie!Dla RODZINY• Bogata oferta żłobków, przedszkoli i szkół na Bielanach• Funkcjonalne mieszkania w optymalnych metrażach, gdzie każdy znajdzie pokój dla siebieNa START• W pobliżu Centrum Handlowe Młociny (restauracje, kawiarnie, centrum sportowe, kino), uczelnie wyższe, stacja Metro Młociny• Kameralne i przytulne kawalerki oraz mieszkania 2 pokojowePod INWESTYCJĘ• Doskonała komunikacja z centrum biznesowym Warszawy, ze szkołami wyższymi, uniwersytetami, tylko 3 przystanki tramwajem do stacji Metro Młociny• 9 lokali usługowych od 52m2IDEALNE MIESZKANIA POD WYNAJEM - FUNKCJONALNIE SKROJONE METRAŻE:• 3 pokoje - od 49 m2• 4 pokoje - od 65 m2• 5 pokoi - od 75 m2

  Moje Bielany

  od 11 800 zł/m2
  ul. Wólczyńska 133 , Wawrzyszew, Bielany, Warszawa(8.7 km od centrum)
  CEMAT REAL ESTATE
 • Nocznickiego 29
  gotowe
  Inwestycja Nocznickiego powstaje w zielonej dzielnicy Warszawy – Bielany. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią komfort i wygodę jaką daje ta atrakcyjna lokalizacja. Nieopodal inwestycji znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych, a od najbliższej stacji metra (Młociny) dzieli ją 600m. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, zarówno dla maluchów jaki i młodzieży. Wciąż powiększa się również infrastruktura handlowo – usługowa. W 2018r planowane jest otwarcie Galerii Młociny, która będzie stanowiła jeden z największych tego typów obiektów w stolicy.W naszej ofercie, znajdą Państwo zarówno przytulne kawalerki, jaki i przestronne mieszkania z antresolami. Nowoczesna i ponadczasowa architektura osiedla, dopełniona starannie przemyślanym projektem zagospodarowania terenu oraz części wspólnych, to gwarancja dobrej inwestycji.

  Nocznickiego 29

  od 13 459 zł/m2
  ul. Nocznickiego 29 , Wawrzyszew, Bielany, Warszawa(8.6 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 2 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Słupy i ściany stanowiące konstrukcję wsporczą dla stropów zaprojektowano jako żelbetowe monolityczne z betonu.

Dach

Stropodach nad najwyższą kondygnacja został zaprojektowany w formie płyty żelbetowej z izolacjami termicznymi i wodoszczelnymi, powłokowymi zgodnie z projektem.

Elewacja

Izolacja termiczna – warstwa styropianu albo wełny klejona do elewacji. Zastosowano grubość izolacji termicznej 12cm. Ściany zewnętrzne budynków tynkowane będą jasnym tynkiem z elementami szarości. Dopuszczalne akcenty w postaci gresu w strefie wejścia.

Stolarka okienna

Okna wykonane będą z profili PCV, profil 5-komorowy np. firmy Veka lub równorzędny. Zastosowane zostaną nawiewniki. Lokalizacja nawiewników w ramie okiennej lub w ścianie zgodnie z projektem. W części okien tzw. „porte-fenetre” cześć dolna okna stała-nieotwieralna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań Dierre lub równorzędne, antywłamaniowe kl. C.

Balkony

Balkony/Loggie: Balustrady na słupkach ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo z wypełnieniem z siatki stalowej lub płaskowników malowanych proszkowo. Posadzki z płytek gresowych mrozoodpornych w wymiarach np. 30 x 30 cm firmy Nowa Gala (Paradyż) lub równorzędnych.

Posadzka

Szlichta cementowa gr. ok. 4,0cm pod warstwy wykończeniowe (gresy, parkiety wykonywane przez klienta), od-dylatowana od ścian.

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą Nobiles (lub równorzędna) w kolorze białym.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą Nobiles (lub równorzędna) w kolorze białym.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa.

Ogrzewanie

Źródłem ciepła jest kotłownia gazowa zlokalizowana w pomieszczeniu technicznym na ostatniej kondygnacji.

Wentylacja

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych zaprojektowana została jako wentylacja hybrydowa wywiewna z zastosowaniem urządzeń firmy Aereco (lub równorzędne). Wywiew z łazienek, toalet i kuchni realizowany jest za pomocą kratek wentylacyjnych wyciągowych. Dodatkowo wentylacja okapowa w kuchni. Kompensacja powietrza poprzez nawietrzaki Aereco (lub równorzędne) zlokalizowanych w ramie okiennej lub w ścianie zgodnie z projektem.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach rozprowadzenia rur wodnych i kanalizacyjnych prowadzone są natynkowo – po ścianach. W bilansie mocy mieszkań przewidziano wykonanie podgrzewania podłóg w łazienkach lub WC. Instalację tę może wykonać lokator we własnym zakresie.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Inwestycja La Cascade położona jest przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. Taka lokalizacja gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta, a także bliskość unikatowego na skalę europejską kompleksu leśnego – Kampinoskiego Parku Narodowego. Inwestycja składać się będzie z dwunastopiętrowego budynku, w którym znajdzie się 109 mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach. W sprzedaży dostępne są kompaktowe kawalerki o powierzchni 25 m kw., jak również czteropokojowe mieszkania o metrażu do 83 m kw. Niewątpliwym atutem osiedla jest także wyposażenie wszystkich lokali w balkony, tarasy lub zielone ogródki w parterze budynku. Spośród okolicznej zabudowy inwestycję wyróżniać będzie oryginalna, kaskadowa forma i zastosowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Realizacja inwestycji planowana jest na II kwartał 2014 roku. Sprzedaż mieszkań prowadzona jest cały tydzień w centralnym biurze sprzedaży przy al. Armii Ludowej 14 (wejście od ul. Podoskich), usytuowanym tuż przy stacji metra Politechnika.

Inwestycja La Cascade znajduje się na Chomiczówce, ul. Bogusławskiego (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja La Cascade została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji La Cascade nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy Bielany, przy ul. Bogusławskiego.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Cascade?

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Cascade mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji La Cascade znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bogusławskiego 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Cascade znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Cascade znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 340 " Kasztanowego Ludka" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Cascade składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Cascade w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chomiczówce

Oferty na Chomiczówce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: