Techników 13

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBelvedere Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Naukowa 16(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 16 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 249 brutto/m2
  Naukowa 16
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 61 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Structur Concept Sp. z o.o.
 • Chrobrego 20(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa

Opis Inwestycji

Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie !!!TECHNIKÓW 13 charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych.Kameralny budynek mieszkalny stworzony, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo.Inwestycja powstaje w niedalekim sąsiedztwie centrum, co pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście. Jednocześnie budynek jest oddalony od głównych ulic, zatem oferuje mieszkańcom ciszę i spokój.Zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół apartamentowiec posiada 8 mieszkań o powierzchni od 59 m2 do 94 m2, do każdego mieszkania przynależy balkon.Ten kameralny budynek składa się z 3 kondygnacji. Hala garażowa z miejscami postojowymi to niewątpliwa zaleta tego miejsca.TECHNIKÓW 13 – to inwestycja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja Techników 13 znajduje się na Starych Włochach, ul. Techników 13 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Techników 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Techników 13 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Techników 13

TECHNIKÓW 13 to nowy punkt na mapie Warszawy. Dzielnica Warszawa-Włochy oferuje Państwu liczne tereny zielone i zbiorniki wodne m.in. Park Kombatantów, Stawy Koziorożca oraz Park Cietrzewia. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale i nieco starsi miłośnicy aktywnego spędzania czasu, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W najbliższej okolicy znajdują się nie tylko centra handlowe i obiekty usługowe, ale także żłobki, przedszkola oraz szkoły. Położenie w pobliżu sklepów (w tym Blue City) oraz dobry dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych (S2, S8, S79) sprawia, że jest to doskonała lokalizacja.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Techników 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Techników 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płużańska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Techników 13 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k. w odległości 150 m, Przedszkole nr 71 w odległości 240 m, Punkt Przedszkolny Mini Przedszkolak w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Techników 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 07.03.2017

Data aktualizacji: 26.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie