Comfort City Rubin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBARC Warszawa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 437 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Przystanek Tarchomin(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Winorośli 7 (12.9 km od centrum Warszawy)
  Przystanek Tarchomin
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 35 - 126 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 15 ofert
  Victoria Dom S.A.
 • Comfort City Ametyst(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dionizosa 7B (12.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 199/m2
  Comfort City Ametyst
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 34 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 27 ofert
  BARC Warszawa S.A.
 • Ogrody Wiślane(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna (13.4 km od centrum Warszawy)
  Ogrody Wiślane
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 26 - 104 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Ama-Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Comfort City to miejsce do wygodnego życia. Zapraszamy do zapoznania się z unikalnymi cechami Rubinu - pierwszego etapu inwestycji Comfort City.COMFORT CITY RUBIN to:***** funkcjonalne, zróżnicowane mieszkania:- z aneksami lub osobnymi kuchniami, które dają możliwość ciekawej aranżacji- z tarasami, balkonami lub ogródkami- dobrze doświetlone- z widnymi łazienkami- z garderobami- o różnorodnych metrażach- oferujące dużo pokoi na małych powierzchniach- z pełną gamą metraży***** komfort inwestycji:- własność gruntu- sprawdzony deweloper od 25 lat na rynku- deweloper jest generalnym wykonawcą- jest na każdym etapie od projektu, poprzez wykonanie do serwisu posprzedażowego- solidnie wykonane, bezusterkowe- terminowe oddawanie mieszkań- klucze przy akcie notarialnym, czynsz płacisz za swoje mieszkanie- pomoc przy uzyskaniu kredytu- wielu chętnych potencjalnych najemców- starannie wykończone części wspólne- mieszkania, których wartość będzie rosła!***** komfortowe miejsce do życia:- tworzymy autonomiczną enklawę miasta z udogodnieniami dla mieszkańców: sklepami, punktami usługowymi, strefami spotkań, zabaw i relaksu- bezusterkowe mieszkania do wygodnych aranżacji- 2 windy firmy Kone w każdej klatce- wysokiej jakości materiały budowlane- bezpieczne rozwiązania technologiczne (biała wanna)- podniesiony komfort bezpieczeństwa – drzwi Dierre, kontrola dostępu,- automatyczny, system sygnalizacji pożaru- udogodnienia w każdym budynku np. pralnia, paczkomat etc.- duże zielone patio z placem zabaw- grzejniki łazienkowe z opcją grzałki na sezon letni- światłowód- garaże przystosowane do samochodów z instalacją gazową***** komfort lokalizacji:- sąsiedztwo zadbanego kompleksu parkowo-leśnego- bliskość szkół, przedszkoli i sklepów:- Galeria Północna – 7 min- przystanek autobusowy (5 minuty pieszo)- planowana pętla tramwajowa- dojazd do centrum w 20 min.- dojazd nad Zalew Zegrzyński w 15 min.***** komfort zakupu:- kupujesz tylko metry do wykorzystania, bez powierzchni pod ściankami działowymi, zgodnie z normą PN – 70 /B- 02365- dogodne terminy spotkań z doradcami klienta- dopasowane raty do możliwości klienta

Inwestycja Comfort City Rubin znajduje się na Nowodworach, ul. Winorośli (12.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Comfort City Rubin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań. Budynki posiadają od null do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Comfort City Rubin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Comfort City Rubin

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

W odległości 350 metrów od inwestycji Comfort City Rubin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WINNICA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Comfort City Rubin znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Piaskowy Smok. Przedszkole i żłobek w odległości 450m, Szkoła Podstawowa Nr 154 w odległości 500m, "WESOŁY WRÓBELEK" w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Jacek Gołyński lekarskie wizyty domowe, w odległości 750 m znajduje się Kolwińska-Wrona Marta Psycholog, w odległości 800 m znajduje się ALAB laboratoria: Punkt Pobrań.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się PKO BP, w odległości 700 m znajduje się Selgros Cash&Carry Warszawa-Białołęka, w odległości 750 m znajduje się Stokrotka Supermarket.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Body Studio Masaże, w odległości 350 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 600 m znajduje się Fort Fit Fitness Club, Centrum Fort Piontek.

Data publikacji: 12.03.2018

Data aktualizacji: 13.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie