Comfort City Bursztyn

nowy etap Comfort City już w sprzedaży

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBARC Warszawa S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 476 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Comfort City Ametyst
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dionizosa 7B (12.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 361/m2
  Comfort City Ametyst
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 37 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 15 ofert
  BARC Warszawa S.A.
 • Przystanek Tarchomin

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Winorośli 7 (12.9 km od centrum Warszawy)
  Przystanek Tarchomin
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 50 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Victoria Dom S.A.
 • Sprawna 33(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna 33 (13.4 km od centrum Warszawy)
  Sprawna 33
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 27 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 38 ofert
  Besta PB Sp. z o.o

Opis Inwestycji

Comfort City Bursztyn

Charakterystycznymi cechami Comfort City są funkcjonalne i zróżnicowane mieszkania:- z aneksami lub osobnymi kuchniami, które dają możliwość ciekawej aranżacji- z tarasami, balkonami lub ogródkami- z dużymi oknami- z widnymi łazienkami- z garderobami- z gabinetami- o różnorodnych metrażach- oferujące dużo pokoi na małych powierzchniach- z pełną gamą metrażyKażdy etap posiada podziemny dwupoziomowy garaż z wygodnymi miejscami postojowymi. Dbając o potrzeby mieszkańców oferujemy duży wybór komórek lokatorskichUdogodnienia:Całość będzie tworzyć autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców; punktami usługowymi, sklepami, placami rekreacyjnymi, miejscami spotkań, kawiarniami, stacjami naprawy rowerów, paczkomatami itp. Na terenie osiedla powstanie także małe centrum handlowo-usługowe z garażem. Nieopodal (w odległości 700 m) znajdzie się pętla tramwajowa Winnica (dojazd do metra zajmie ok. 10 min.) przy której powstanie kolejne centrum handlowo-usługowe.Ciszę i spokój okolicy zapewniają sąsiedztwo ścieżki pieszo-rowerowej Leśnej Polanki oraz kompleks parkowo – leśny z licznymi ścieżkami rowerowymi, biegowymi, siłownią plenerową, placami zabaw.Ruch samochodów będzie ograniczony tylko do zewnętrznych dróg dojazdowych.W drugim etapie – Bursztynie do dyspozycji mieszkańców oddajemy trzy lokale usługowe.Dokładamy starań, aby zapewnić komfort naszym mieszkańcom, tak różnie definiowanym przez ich potrzeby, dlatego zapewniamy:- mieszkania do wygodnych aranżacji,- 2 cichobieżne windy w każdej klatce typu firmy KONE lub równoważne,- wysokiej jakości materiały budowlane,- bezpieczne rozwiązania technologiczne (izolacja typu biała wanna),- podniesiony komfort bezpieczeństwa: drzwi typu firmy Dierre lub równoważne, kontrola dostępu, automatyczny system sygnalizacji pożaru w częściach wspólnych,- udogodnienia w poszczególnych budynkach np. pralnia, paczkomat etc.,- każda wspólnota dysponuje dużym, własnym, zielonym patio z placem zabaw i miejscem wypoczynku dla dorosłych,- grzejniki łazienkowe z opcją grzałki na sezon letni,- światłowód,- garaże przystosowane do samochodów z instalacją gazową,- komórki lokatorskie,- pomieszczenie na wózki i rowery.Oddanie:Drugi etap Comfort City - Bursztyn – oddany zostanie pod koniec 2020 roku.

Inwestycja Comfort City Bursztyn znajduje się na Nowodworach, ul. Dionizosa 7A (12.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Comfort City Bursztyn jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Comfort City Bursztyn pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Comfort City Bursztyn

Comfort City powstaje przy ul. Dionizosa 4 - 7. Docelowo między ul. Modlińską i ul. Leśnej Polanki powstanie kilka zespołów mieszkalnych tworzących autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców, punktami usługowymi, sklepami. COMFORT CITY, CZYLI KONCEPCJA OSIEDLA - MIASTA Docelowo, Comfort City zaprojektowane zostało jako część zrównoważonego projektu urbanistycznego, składającego się docelowo z kilku zespołów budynków z udogodnieniami dla mieszkańców; z punktami usługowymi, sklepami oraz bezpośrednim sąsiedztwem kompleksu parkowo - leśnego i planowanej pętli tramwajowej Winnica. Poszczególne etapy osiedla połączy Aleja, pełna atrakcyjnych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców punktów usługowo – handlowych, ale także Skweru Relaksu, Parku Zabaw, Placu Spotkań, Rodzinnego Ogrodu. Poszczególne etapy będą składały się z budynków o zróżnicowanej wysokości od 3 do 8 pięter, z garażami podziemnymi, komórkami lokatorskimi i zostaną połączone siecią wspólnych dróg i ścieżek spacerowych, przy których powstaną dostępne dla wszystkich: – place rekreacyjne, – miejsca spotkań, – kawiarnie, – sklepy, – punkty usługowe. Ruch samochodów będzie ograniczony tylko do zewnętrznych dróg dojazdowych. Warto wspomnieć, że osiedle sąsiaduje bezpośrednio z pięknym kompleksem parkowo-leśnym, w pobliżu szkoły i przedszkola. Nieopodal (700 m od osiedla) znajdzie się pętla tramwajowa Winnica oraz planowana przez nas Galeria przy pętli. Mieszkańcy w kilkanaście minut dojadą do metra, ale także do pięknych terenów rekreacyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim, czy Wisłą.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Comfort City Bursztyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Comfort City Bursztyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pętla Winnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Comfort City Bursztyn znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w odległości 380 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. "La Musica" w Warszawie w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Comfort City Bursztyn w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2019

Data aktualizacji: 01.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie