Rudzka 72

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATJ INVESTMENTS

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Plażowa(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 900/m2
  Apartamenty Plażowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 54 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Apartamenty Plażowa
 • Apartamenty Gombrowicza 27(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.
 • Finansowa 100(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Finansowa 100 (5.2 km od centrum Łodzi)
  Finansowa 100
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 65 - 118 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.

Opis Inwestycji

RUDZKA 72 to kameralna inwestycja u zbiegu ulicy Rudzkiej i Trudnej w Łodzi. W trzykondygnacyjnym budynku powstaje 12 mieszkań o powierzchni od 50,20 m2 do 67,73 m2 (usytuowanych na I i II piętrze). Na parterze zaprojektowano 1 lokal usługowy o powierzchni 120 m2 (z możliwością podziału na dwa mniejsze), garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Przed budynkiem do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano miejsca postojowe. Całość inwestycji będzie ogrodzona, co dawać będzie mieszkańcom dodatkowo poczucie bezpieczeństwa. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią. Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 r.NOWOCZESNA ARCHITEKTURA oryginalny projekt budynku - charakterystyczne łuki zamiast typowych prostokątnych ścian, wysokie okna nadające wnętrzom przestronności, to cechy wyróżniające naszą inwestycję. Jednocześnie wszystkie lokale zostały zaprojektowane z dbałością o ich najwyższą funkcjonalność.

Inwestycja Rudzka 72 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera ATJ INVESTMENTS.

Inwestycja Rudzka 72 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rudzka 72 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATJ INVESTMENTS przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Rudzka 72

OKOLICA - niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na Rudzie Pabianickiej, w pobliżu terenów zielonych, umożliwiających zarówno wypoczynek, jak i aktywne spędzanie czasu. Nie daleko znajdują się Stawy Stefańskiego (a na ich terenie trasa biegowa, siłownia zewnętrzna, tor rowerowy plac zabaw dla najmłodszych, miejsce na pikniki rodzinne, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie można uprawiać sporty wodne i korzystać ze strzeżonego kąpieliska) oraz urokliwy Las Ruda - Popioły, miejsce doskonałe na piesze wędrówki. Inwestycja posiada także bogate zaplecze infrastruktury społecznej - w okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, klub sportowy, kort tenisowy (najbliższy sklep spożywczy - 500 m, Biedronka - 800 m, przedszkole - 300 m, 600 m, 1400 m, szkoła podstawowa - 1400 m, kościół - 400 m, Rudzki Klub Sportowy - 400 m, Centrum Handlowe Port Łódź - 2 km) DOSKONAŁA KOMUNIKACJA z pozostałymi częściami miasta, łatwy dojazd do dróg wylotowych z miasta (S8, S14, DK91), dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości).

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka 72 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Rudzka 72 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przestrzenna - Rudzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 72 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 250 m, Verte Przedszkole w odległości 320 m, Przedszkole Miejskie Nr 2 w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rudzka 72 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom Pomocy Społecznej w odległości 400 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 72 w odległości 290 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy, w odległości 330 m znajduje się Korty tenisowe - Rudzki Klub Sportowy, w odległości 370 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 27.06.2019

Data aktualizacji: 17.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie