Rudzka 72

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATJ INVESTMENTS

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rudzka 72 dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
52 m2
1
2
52 m2
1
2
50 m2
1
2
51 m2
2
2
52 m2
2
3
57 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
3
61 m2
2
3
57 m2
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
80 m2
2

Opis Inwestycji

RUDZKA 72 to kameralna inwestycja u zbiegu ulicy Rudzkiej i Trudnej w Łodzi. W trzykondygnacyjnym budynku powstaje 12 mieszkań o powierzchni od 50,20 m2 do 67,73 m2 (usytuowanych na I i II piętrze). Na parterze zaprojektowano 1 lokal usługowy o powierzchni 120 m2 (z możliwością podziału na dwa mniejsze), garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Przed budynkiem do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano miejsca postojowe. Całość inwestycji będzie ogrodzona, co dawać będzie mieszkańcom dodatkowo poczucie bezpieczeństwa. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią. Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 r.NOWOCZESNA ARCHITEKTURA oryginalny projekt budynku - charakterystyczne łuki zamiast typowych prostokątnych ścian, wysokie okna nadające wnętrzom przestronności, to cechy wyróżniające naszą inwestycję. Jednocześnie wszystkie lokale zostały zaprojektowane z dbałością o ich najwyższą funkcjonalność.

Inwestycja Rudzka 72 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATJ INVESTMENTS.

Inwestycja Rudzka 72 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rudzka 72 pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 50 do 80 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 52 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 61 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATJ INVESTMENTS przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rudzka 72

OKOLICA - niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na Rudzie Pabianickiej, w pobliżu terenów zielonych, umożliwiających zarówno wypoczynek, jak i aktywne spędzanie czasu. Nie daleko znajdują się Stawy Stefańskiego (a na ich terenie trasa biegowa, siłownia zewnętrzna, tor rowerowy plac zabaw dla najmłodszych, miejsce na pikniki rodzinne, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie można uprawiać sporty wodne i korzystać ze strzeżonego kąpieliska) oraz urokliwy Las Ruda - Popioły, miejsce doskonałe na piesze wędrówki. Inwestycja posiada także bogate zaplecze infrastruktury społecznej - w okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, klub sportowy, kort tenisowy (najbliższy sklep spożywczy - 500 m, Biedronka - 800 m, przedszkole - 300 m, 600 m, 1400 m, szkoła podstawowa - 1400 m, kościół - 400 m, Rudzki Klub Sportowy - 400 m, Centrum Handlowe Port Łódź - 2 km) DOSKONAŁA KOMUNIKACJA z pozostałymi częściami miasta, łatwy dojazd do dróg wylotowych z miasta (S8, S14, DK91), dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości).

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 50 metrów od inwestycji Rudzka 72 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Przestrzenna - Rudzka (1636).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 72 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 200m, Verte Przedszkole w odległości 300m, Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Medicor. Przychodnia Lekarska, w odległości 650 m znajduje się Ruda-Zegar. Apteka. Olejnik B., mgr farm., w odległości 1050 m znajduje się Rudzka. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się par. św. Józefa, w odległości 950 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Górna. Filia nr 17, w odległości 1250 m znajduje się par. Najświętszego Imienia Maryi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Verte. Fitness club, w odległości 300 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy, w odległości 850 m znajduje się Przystań wodna Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ośrodek wypoczynkowy 1 Maja Stawy Stefańskiego.

Data publikacji: 27.06.2019

Data aktualizacji: 31.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie