Rudzka 72

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rudzka/Trudna, oferowane bezpośrednio przez

ATJ INVESTMENTS

Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rudzka 72

5 zdjęć

Rudzka 72
Rudzka 72
Rudzka 72
Rudzka 72

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

RUDZKA 72 to kameralna inwestycja u zbiegu ulicy Rudzkiej i Trudnej w Łodzi. W trzykondygnacyjnym budynku powstaje 12 mieszkań o powierzchni od 50,20 m2 do 67,73 m2 (usytuowanych na I i II piętrze). Na parterze zaprojektowano 1 lokal usługowy o powierzchni 120 m2 (z możliwością podziału na dwa mniejsze), garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Przed budynkiem do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano miejsca postojowe. Całość inwestycji będzie ogrodzona, co dawać będzie mieszkańcom dodatkowo poczucie bezpieczeństwa. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią. Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 r.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA oryginalny projekt budynku - charakterystyczne łuki zamiast typowych prostokątnych ścian, wysokie okna nadające wnętrzom przestronności, to cechy wyróżniające naszą inwestycję. Jednocześnie wszystkie lokale zostały zaprojektowane z dbałością o ich najwyższą funkcjonalność.

Inwestycja Rudzka 72 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATJ INVESTMENTS.

Inwestycja Rudzka 72 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rudzka 72 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATJ INVESTMENTS przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

OKOLICA - niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na Rudzie Pabianickiej, w pobliżu terenów zielonych, umożliwiających zarówno wypoczynek, jak i aktywne spędzanie czasu. Nie daleko znajdują się Stawy Stefańskiego (a na ich terenie trasa biegowa, siłownia zewnętrzna, tor rowerowy plac zabaw dla najmłodszych, miejsce na pikniki rodzinne, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie można uprawiać sporty wodne i korzystać ze strzeżonego kąpieliska) oraz urokliwy Las Ruda - Popioły, miejsce doskonałe na piesze wędrówki. Inwestycja posiada także bogate zaplecze infrastruktury społecznej - w okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, klub sportowy, kort tenisowy (najbliższy sklep spożywczy - 500 m, Biedronka - 800 m, przedszkole - 300 m, 600 m, 1400 m, szkoła podstawowa - 1400 m, kościół - 400 m, Rudzki Klub Sportowy - 400 m, Centrum Handlowe Port Łódź - 2 km)

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA z pozostałymi częściami miasta, łatwy dojazd do dróg wylotowych z miasta (S8, S14, DK91), dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości).

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rudzka 72?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka 72 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2573 metrów od inwestycji Rudzka 72 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rudzka 72 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 72 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 255 m, szkoła w odległości 321 m, Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego w odległości 328 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rudzka 72 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Odido, w odległości 646 m znajduje się Biedronka, w odległości 899 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka 72 w odległości 140 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się Korty tenisowe - Rudzki Klub Sportowy.

Data publikacji: 27.06.2019
Data aktualizacji: 20.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: