Apartamenty Plażowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartamenty Plażowa

Ceny od: 5 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Plażowa dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-2
2
54,25 m²
Parter
M-1
3
75,44 m²
Parter
M-3
3
76,64 m²
Parter
M-27
3
76,22 m²
2
M-18
5
118,19 m²
1
M-19
5
117,91 m²
1
M-30
5
117,97 m²
2
M-31
5
117,78 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnym apartamentowcu blisko terenów zielonych w południowej części miasta.Polecamy Państwu nowoczesną, nowo powstającą inwestycje w Łodzi zaprojektowaną z myślą o osobach , które pragną mieszkać w komfortowym apartamentowcu w południowej części miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. 1-go Maja oraz Stawów Stefańskiego. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum , ma dostęp do wszelkich niezbędnych punktów handlowo usługowych , przychodni , szkół , przedszkoli czy środków komunikacji miejskiej.Oferowane przez Nas mieszkania realizowane są przez firmę BUD-MAR, oddawane będą w stanie deweloperskim w metrażach od 48 do 118 mkw. (2,3, 4, 5 pokojowe) z tarasami , loggiami i balkonami . Inwestycja zawiera jeden dwupiętrowy budynek na terenie ogrodzonej posesji . Na poziomie -1 budynku usytuowana będzie hala garażowa z miejscami postojowymi , które również dostępne będą na ogrodzonym terenie. Dodatkowym atutem nieruchomości są pomieszczenia gospodarcze.Widne, wysokie min. 2,80 m, ciekawie zaprojektowane mieszkania z dużymi tarasami , loggiami oraz balkonami stwarzają świetne możliwości aranżacji.Inwestycja jest w trakcie realizacji , planowane zakończenie to II kwartał 2020 r.Budynek mieszkalny wielorodzinny posiada 3 kondygnacje naziemne i 1 podziemną z 36 lokalami mieszkalnymi, 39 miejscami postojowymi w hali garażowej oraz 3 miejscami postojowymi na zewnątrz, dodatkowo dla Państwa przewidziano 14 pomieszczeń gospodarczych.Media miejskie ;Zachęcamy do kontaktu celem umówienia się na prezentację nieruchomości, Wybierz optymalne dla siebie mieszkanie

Inwestycja Apartamenty Plażowa znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Plażowa.

Inwestycja Apartamenty Plażowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Plażowa pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 54 do 118 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 54 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 75 do 77 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 118 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Plażowa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 118 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Plażowa

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Plażowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Plażowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Plażowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Plażowa w odległości 210 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 230 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 30.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie