Apartamenty Plażowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Plażowa, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Plażowa

Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Plażowa

5 zdjęć

Apartamenty Plażowa
Apartamenty Plażowa
Apartamenty Plażowa
Apartamenty Plażowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (14)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnym apartamentowcu blisko terenów zielonych w południowej części miasta.

Polecamy Państwu nowoczesną, nowo powstającą inwestycje w Łodzi zaprojektowaną z myślą o osobach , które pragną mieszkać w komfortowym apartamentowcu w południowej części miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. 1-go Maja oraz Stawów Stefańskiego. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum , ma dostęp do wszelkich niezbędnych punktów handlowo usługowych , przychodni , szkół , przedszkoli czy środków komunikacji miejskiej.

Oferowane przez Nas mieszkania realizowane są przez firmę BUD-MAR, oddawane będą w stanie deweloperskim w metrażach od 48 do 118 mkw. (2,3, 4, 5 pokojowe) z tarasami , loggiami i balkonami . Inwestycja zawiera jeden dwupiętrowy budynek na terenie ogrodzonej posesji . Na poziomie -1 budynku usytuowana będzie hala garażowa z miejscami postojowymi , które również dostępne będą na ogrodzonym terenie. Dodatkowym atutem nieruchomości są pomieszczenia gospodarcze.

Widne, wysokie min. 2,80 m, ciekawie zaprojektowane mieszkania z dużymi tarasami , loggiami oraz balkonami stwarzają świetne możliwości aranżacji.

Inwestycja jest w trakcie realizacji , planowane zakończenie to II kwartał 2020 r.

Budynek mieszkalny wielorodzinny posiada 3 kondygnacje naziemne i 1 podziemną z 36 lokalami mieszkalnymi, 39 miejscami postojowymi w hali garażowej oraz 3 miejscami postojowymi na zewnątrz, dodatkowo dla Państwa przewidziano 14 pomieszczeń gospodarczych.

Media miejskie ;

Zachęcamy do kontaktu celem umówienia się na prezentację nieruchomości, Wybierz optymalne dla siebie mieszkanie

Inwestycja Apartamenty Plażowa znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Apartamenty Plażowa.

Inwestycja Apartamenty Plażowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Plażowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Plażowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Plażowa?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Plażowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 102 metrów od inwestycji Apartamenty Plażowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Plażowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Plażowa znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego w odległości 153 m, szkoła w odległości 202 m, szkoła w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Plażowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w odległości 918 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Plażowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 633 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Plażowa w odległości 186 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 219 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 305 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 07.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: