Zielony Zakątek

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ama-Bud Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Zielony Zakątek zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

459 mieszkań na Nowodworach
Aluzyjna 15A

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna 15a

(13,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Aluzyjna 15A znajduje się na Nowodworach, ul. Aluzyjna 15a (13,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o. . Inwestycja Aluzyjna 15A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 30 lokali mieszkalnych o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Aluzyjna 15A znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Aluzyjna 17

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna 17

(13,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Aluzyjna 17 znajduje się na Nowodworach, ul. Aluzyjna 17 (13,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.. Inwestycja Aluzyjna 17 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 79 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Aluzyjna 17 znajduje się 49 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania Nowodworska

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Nowodworska 38

(11,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Mieszkania Nowodworska znajduje się na Nowodworach, ul. Nowodworska 38 (11,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AMM Dom Sp. z o.o.. Inwestycja Mieszkania Nowodworska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 61 do 62 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Mieszkania Nowodworska znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Ogrody Wiślane bud. A

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna

(13,4 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Ogrody Wiślane bud. A znajduje się na Nowodworach, ul. Aluzyjna (13,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o.. Inwestycja Ogrody Wiślane bud. A jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle Sprawna II

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna

(13,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Osiedle Sprawna II znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna (13,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Konstans K. Król. Inwestycja Osiedle Sprawna II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 99 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. W inwestycji Osiedle Sprawna II znajduje się 14 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Palladium

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Barszczewskiej

(12,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Palladium znajduje się na Nowodworach, ul. Barszczewskiej (12,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Palladium jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 459 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Palladium znajduje się 158 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja ZIELONY ZAKĄTEK jest realizowana na działce o pow. 3.000 m2 przy ul. Sprawnej 31 na warszawskim osiedlu Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Oferujemy 62 mieszkań w jednym, kameralnym budynku 4-piętrowym w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek umiejscowiony zostanie przy nowowyremontowanej ulicy Sprawnej, ok. od przystanku autobusowego przy ul. Modlińskiej na wysokości Fortu Piontek. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy oraz 69-cio stanowiskowy garaż podziemny do którego będzie można zjechać za pomocą windy z każdego z pięter. Nowoczesna architektura pozwala poczuć miejski charakter zabudowy. Jednocześnie bardzo zielona i spokojna okolica umożliwi naładowanie akumulatorów podczas weekendów spędzonych w sąsiedztwie własnego M. Spacer nad Wisłę zajmie nie dłużej niż 10 min. Niewątpliwą zaletą wyposażenia mieszkań będzie najwyższej jakości DREWNIANA stolarka okienna w kolorze ciemnego drzewa, która dodatkowo podwyższy standard budynku. Szerokie i przestronne klatki i korytarze zostaną pokryte wysokiej jakości płytkami gresowymi w odpowiednio dobranych kolorach. Mieszkania są tak zaprojektowane, aby możliwa była ich szczegółowa aranżacja dokonywana przez nabywców konkretnych mieszkań w naszym budynku. Oczywiście bezpłatnie. Jedną z największych zalet oferowanych mieszkań jest NISKA CENA, która dzięki wykorzystaniu własnych możliwości wykonawczych została skalkulowana na poziomie od 5.290 zł/m2. Najdroższe i najmniejsze mieszkania (poniżej 40m2) kosztują poniżej 6.000 zł/m2 co sprawia, iż jest to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo inwestycji w Warszawie! Inwestycja będzie realizowana w okresie od 1.02.2012 r. do 30.06.2013 r. a odbiory lokali zostały zaplanowane na III kw. 2013 r. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się przy ul. Światowida 61a, ok. 800 m od inwestycji, lub telefonicznie pod nr 22 302 06 01, 22 302 06 02, kom. 606 358 177 I pamiętaj pierwszy dzwonisz – pierwszy wybierasz!

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna 31 (13,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Ściany:
Tynk cementowo-wapienny.
Ogrzewanie:
Z kotłowni własnej.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe - ramy i skrzydła z drewna sosnowego klejonego trój-warstwowo, malowane lakierami wodorozcieńczalnymi typu "lazur". Szklenie zestawami szklanymi zespolonymi na bazie szkła termofloat z powłoką niskoemisyjną o współczynniku przenikania ciepła k=1,1. Okucia obwiedniowe (rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne) z funkcją mikrowentylacji. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB. Nawiewniki zapewniające wymagane objętości powietrza wentylacyjnego.
Dach:
Stropodach płaski. Pokrycie hydroizolacyjne z papy termozgrzewalnej. Odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe z odprowadzeniem wody w pionach umiejscowionych w szachtach instalacyjnych.
Wentylacja:
Grawitacyjna - kanały murowane z kształtek ceramicznych.
Konstrukcja budynku:
Technologia mieszana - tradycyjna i szkieletowa, murowana i żelbetowa z układem słupów - wieńców żelbetowych.
Parapety wewnętrzne:
Brak - montaż we własnym zakresie przez nabywcę lokalu.
Balkony:
Wykończenie podłóg - izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej, szlichta cementowa pod ułożenie płytek. Balustrady - ślusarka metalowa - malowana farbą antykorozyjną.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa,
instalacja domofonowa.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Blacha ocynkowana powlekana.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe antywłamaniowe, pełne, gładkie z ryglem wielopunktowym klasy "C" GERDA .
Sufity:
Tynk cementowo-wapienny.
Posadzka:
Warstwy podłogowe - styropian FS15, styropian akustyczny,folia PE, szlichta cementowa.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie: posiada: Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Sprawnej 31.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 250 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POETÓW 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Piaskowy Smok. Przedszkole i żłobek w odległości 50 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 350 m, Przedszkole Leśne Tarchomin w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Body Studio Masaże, w odległości 1 100 m Stomatologia MMdent, w odległości 1 100 m ALAB laboratoria: Punkt Pobrań.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria San Giovanni Marek Ociepka w odległości 500 m, Selgros Cash&Carry Warszawa-Białołęka w odległości 500 m, PKO BP w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fort Fit Fitness Club, Centrum Fort Piontek w odległości 350 m, Calypso Fitness Club w odległości 850 m, Facfit Krystyna Facon w odległości 1 500 m.

Data publikacji: 23 października 2012 15:00

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Ama-Bud Sp. z o.o.

Ama-Bud Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 22 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 22 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 606...

Wiadomości powiązane z Ama-Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie