Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Zielony ZakątekSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ama-Bud Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 378 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Sprawna II (106 m dalej)

Inwestycja Osiedle Sprawna II znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna (13,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Konstans K. Król. Inwestycja Osiedle Sprawna II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 99 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 52 do 54 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. W inwestycji Osiedle Sprawna II znajduje się 6 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna (13,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 400 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 52 - 54 m2
 • Liczba pokoi: 2
Konstans K. Król Mieszkania spełniające kryteria

Dzikiej Kaczki (249 m dalej)

Inwestycja Dzikiej Kaczki znajduje się na Nowodworach, ul. Dzikiej Kaczki (13,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o. . Inwestycja Dzikiej Kaczki jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 56 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Dzikiej Kaczki znajduje się 14 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dzikiej Kaczki (13,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 850 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 42 - 56 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Elmis Dewelopment Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Triton Winnica (330 m dalej)

Inwestycja Triton Winnica znajduje się na Nowodworach, ul. Dionizosa (13 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Triton Development S.A.. Inwestycja Triton Winnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 252 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 115 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Triton Winnica znajduje się 30 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dionizosa (13 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 600 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 36
 • Powierzchnia: 28 - 115 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Triton Development S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja ZIELONY ZAKĄTEK jest realizowana na działce o pow. 3.000 m2 przy ul. Sprawnej 31 na warszawskim osiedlu Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Oferujemy 62 mieszkań w jednym, kameralnym budynku 4-piętrowym w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek umiejscowiony zostanie przy nowowyremontowanej ulicy Sprawnej, ok. od przystanku autobusowego przy ul. Modlińskiej na wysokości Fortu Piontek. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy oraz 69-cio stanowiskowy garaż podziemny do którego będzie można zjechać za pomocą windy z każdego z pięter. Nowoczesna architektura pozwala poczuć miejski charakter zabudowy. Jednocześnie bardzo zielona i spokojna okolica umożliwi naładowanie akumulatorów podczas weekendów spędzonych w sąsiedztwie własnego M. Spacer nad Wisłę zajmie nie dłużej niż 10 min. Niewątpliwą zaletą wyposażenia mieszkań będzie najwyższej jakości DREWNIANA stolarka okienna w kolorze ciemnego drzewa, która dodatkowo podwyższy standard budynku. Szerokie i przestronne klatki i korytarze zostaną pokryte wysokiej jakości płytkami gresowymi w odpowiednio dobranych kolorach. Mieszkania są tak zaprojektowane, aby możliwa była ich szczegółowa aranżacja dokonywana przez nabywców konkretnych mieszkań w naszym budynku. Oczywiście bezpłatnie. Jedną z największych zalet oferowanych mieszkań jest NISKA CENA, która dzięki wykorzystaniu własnych możliwości wykonawczych została skalkulowana na poziomie od 5.290 zł/m2. Najdroższe i najmniejsze mieszkania (poniżej 40m2) kosztują poniżej 6.000 zł/m2 co sprawia, iż jest to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo inwestycji w Warszawie! Inwestycja będzie realizowana w okresie od 1.02.2012 r. do 30.06.2013 r. a odbiory lokali zostały zaplanowane na III kw. 2013 r. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się przy ul. Światowida 61a, ok. 800 m od inwestycji, lub telefonicznie pod nr 22 302 06 01, 22 302 06 02, kom. 606 358 177 I pamiętaj pierwszy dzwonisz – pierwszy wybierasz!

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna 31 (13,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Technologia mieszana - tradycyjna i szkieletowa, murowana i żelbetowa z układem słupów - wieńców żelbetowych.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe - ramy i skrzydła z drewna sosnowego klejonego trój-warstwowo, malowane lakierami wodorozcieńczalnymi typu "lazur". Szklenie zestawami szklanymi zespolonymi na bazie szkła termofloat z powłoką niskoemisyjną o współczynniku przenikania ciepła k=1,1. Okucia obwiedniowe (rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne) z funkcją mikrowentylacji. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB. Nawiewniki zapewniające wymagane objętości powietrza wentylacyjnego.
Sufity:
Tynk cementowo-wapienny.
Posadzka:
Warstwy podłogowe - styropian FS15, styropian akustyczny,folia PE, szlichta cementowa.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Dach:
Stropodach płaski. Pokrycie hydroizolacyjne z papy termozgrzewalnej. Odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe z odprowadzeniem wody w pionach umiejscowionych w szachtach instalacyjnych.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Blacha ocynkowana powlekana.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe antywłamaniowe, pełne, gładkie z ryglem wielopunktowym klasy "C" GERDA .
Balkony:
Wykończenie podłóg - izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej, szlichta cementowa pod ułożenie płytek. Balustrady - ślusarka metalowa - malowana farbą antykorozyjną.
Parapety wewnętrzne:
Brak - montaż we własnym zakresie przez nabywcę lokalu.
Ogrzewanie:
Z kotłowni własnej.
Ściany:
Tynk cementowo-wapienny.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa,
instalacja domofonowa.
Wentylacja:
Grawitacyjna - kanały murowane z kształtek ceramicznych.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Sprawnej 31.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 250 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POETÓW 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Piaskowy Smok. Przedszkole i żłobek w odległości 50 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 350 m, Przedszkole Leśne Tarchomin w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 100 m Stomatologia MMdent, w odległości 1 100 m ALAB laboratoria: Punkt Pobrań, w odległości 1 150 m Kolwińska-Wrona Marta Psycholog.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria San Giovanni Marek Ociepka w odległości 500 m, Selgros Cash&Carry Warszawa-Białołęka w odległości 500 m, PKO BP w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fort Fit Fitness Club, Centrum Fort Piontek w odległości 350 m, Body Studio Masaże w odległości 650 m, Calypso Fitness Club w odległości 850 m.

Data publikacji: 23 października 2012 15:00

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:47

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Ama-Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie