Zielony ZakątekSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ama-Bud Sp. z o.o.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 494 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Sprawna II (106 m dalej)

Inwestycja Osiedle Sprawna II znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna (13,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Konstans K. Król. Inwestycja Osiedle Sprawna II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 99 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 52 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. W inwestycji Osiedle Sprawna II znajduje się 8 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna (13,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 400 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 52 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Konstans K. Król Mieszkania spełniające kryteria

Dzikiej Kaczki (249 m dalej)

Inwestycja Dzikiej Kaczki znajduje się na Nowodworach, ul. Dzikiej Kaczki (13,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o. . Inwestycja Dzikiej Kaczki jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 56 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Dzikiej Kaczki znajduje się 20 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dzikiej Kaczki (13,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 850 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 20
 • Powierzchnia: 43 - 56 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Elmis Dewelopment Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Triton Winnica (330 m dalej)

Inwestycja Triton Winnica znajduje się na Nowodworach, ul. Dionizosa (13 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Triton Development S.A.. Inwestycja Triton Winnica jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 252 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 115 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Triton Winnica znajduje się 59 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dionizosa (13 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 600 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 69
 • Powierzchnia: 28 - 115 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Triton Development S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja ZIELONY ZAKĄTEK jest realizowana na działce o pow. 3.000 m2 przy ul. Sprawnej 31 na warszawskim osiedlu Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Oferujemy 62 mieszkań w jednym, kameralnym budynku 4-piętrowym w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek umiejscowiony zostanie przy nowowyremontowanej ulicy Sprawnej, ok. od przystanku autobusowego przy ul. Modlińskiej na wysokości Fortu Piontek. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy oraz 69-cio stanowiskowy garaż podziemny do którego będzie można zjechać za pomocą windy z każdego z pięter. Nowoczesna architektura pozwala poczuć miejski charakter zabudowy. Jednocześnie bardzo zielona i spokojna okolica umożliwi naładowanie akumulatorów podczas weekendów spędzonych w sąsiedztwie własnego M. Spacer nad Wisłę zajmie nie dłużej niż 10 min. Niewątpliwą zaletą wyposażenia mieszkań będzie najwyższej jakości DREWNIANA stolarka okienna w kolorze ciemnego drzewa, która dodatkowo podwyższy standard budynku. Szerokie i przestronne klatki i korytarze zostaną pokryte wysokiej jakości płytkami gresowymi w odpowiednio dobranych kolorach. Mieszkania są tak zaprojektowane, aby możliwa była ich szczegółowa aranżacja dokonywana przez nabywców konkretnych mieszkań w naszym budynku. Oczywiście bezpłatnie. Jedną z największych zalet oferowanych mieszkań jest NISKA CENA, która dzięki wykorzystaniu własnych możliwości wykonawczych została skalkulowana na poziomie od 5.290 zł/m2. Najdroższe i najmniejsze mieszkania (poniżej 40m2) kosztują poniżej 6.000 zł/m2 co sprawia, iż jest to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo inwestycji w Warszawie! Inwestycja będzie realizowana w okresie od 1.02.2012 r. do 30.06.2013 r. a odbiory lokali zostały zaplanowane na III kw. 2013 r. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się przy ul. Światowida 61a, ok. 800 m od inwestycji, lub telefonicznie pod nr 22 302 06 01, 22 302 06 02, kom. 606 358 177 I pamiętaj pierwszy dzwonisz – pierwszy wybierasz!

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna 31 (13,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe antywłamaniowe, pełne, gładkie z ryglem wielopunktowym klasy "C" GERDA .
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Blacha ocynkowana powlekana.
Balkony:
Wykończenie podłóg - izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej, szlichta cementowa pod ułożenie płytek. Balustrady - ślusarka metalowa - malowana farbą antykorozyjną.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Sufity:
Tynk cementowo-wapienny.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa,
instalacja domofonowa.
Konstrukcja budynku:
Technologia mieszana - tradycyjna i szkieletowa, murowana i żelbetowa z układem słupów - wieńców żelbetowych.
Dach:
Stropodach płaski. Pokrycie hydroizolacyjne z papy termozgrzewalnej. Odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe z odprowadzeniem wody w pionach umiejscowionych w szachtach instalacyjnych.
Wentylacja:
Grawitacyjna - kanały murowane z kształtek ceramicznych.
Ogrzewanie:
Z kotłowni własnej.
Posadzka:
Warstwy podłogowe - styropian FS15, styropian akustyczny,folia PE, szlichta cementowa.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe - ramy i skrzydła z drewna sosnowego klejonego trój-warstwowo, malowane lakierami wodorozcieńczalnymi typu "lazur". Szklenie zestawami szklanymi zespolonymi na bazie szkła termofloat z powłoką niskoemisyjną o współczynniku przenikania ciepła k=1,1. Okucia obwiedniowe (rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne) z funkcją mikrowentylacji. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB. Nawiewniki zapewniające wymagane objętości powietrza wentylacyjnego.
Ściany:
Tynk cementowo-wapienny.
Parapety wewnętrzne:
Brak - montaż we własnym zakresie przez nabywcę lokalu.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Sprawnej 31.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 250 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POETÓW 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Piaskowy Smok. Przedszkole i żłobek w odległości 50 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 350 m, Przedszkole Leśne Tarchomin w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Body Studio Masaże, w odległości 1 100 m Stomatologia MMdent, w odległości 1 100 m ALAB laboratoria: Punkt Pobrań.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria San Giovanni Marek Ociepka w odległości 500 m, Selgros Cash&Carry Warszawa-Białołęka w odległości 500 m, PKO BP w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fort Fit Fitness Club, Centrum Fort Piontek w odległości 350 m, Calypso Fitness Club w odległości 850 m, Facfit Krystyna Facon w odległości 1 500 m.

Data publikacji: 23 października 2012 15:00

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podaj kryteria szukanej nieruchomości, a nasi specjaliści bezpłatnie znajdą oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wybierz czego szukasz

Cena maks. którą chcesz zapłacić

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Ama-Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie