Zielony Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAma-Bud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 324 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sprawna 33(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna 33 (13.4 km od centrum Warszawy)
  Sprawna 33
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 40 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 19 ofert
  Besta PB Sp. z o.o
 • Dzikiej Kaczki(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dzikiej Kaczki (13.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 250/m2
  Dzikiej Kaczki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 59 m2
  Liczba pokoi: 3
  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
 • Aluzyjna 19(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna 19 (13.8 km od centrum Warszawy)
  Aluzyjna 19
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 60
  Powierzchnia: 31 - 119 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 28 ofert
  SP Invest

Opis Inwestycji

Inwestycja ZIELONY ZAKĄTEK jest realizowana na działce o pow. 3.000 m2 przy ul. Sprawnej 31 na warszawskim osiedlu Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Oferujemy 62 mieszkań w jednym, kameralnym budynku 4-piętrowym w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek umiejscowiony zostanie przy nowowyremontowanej ulicy Sprawnej, ok. od przystanku autobusowego przy ul. Modlińskiej na wysokości Fortu Piontek. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy oraz 69-cio stanowiskowy garaż podziemny do którego będzie można zjechać za pomocą windy z każdego z pięter. Nowoczesna architektura pozwala poczuć miejski charakter zabudowy. Jednocześnie bardzo zielona i spokojna okolica umożliwi naładowanie akumulatorów podczas weekendów spędzonych w sąsiedztwie własnego M. Spacer nad Wisłę zajmie nie dłużej niż 10 min. Niewątpliwą zaletą wyposażenia mieszkań będzie najwyższej jakości DREWNIANA stolarka okienna w kolorze ciemnego drzewa, która dodatkowo podwyższy standard budynku. Szerokie i przestronne klatki i korytarze zostaną pokryte wysokiej jakości płytkami gresowymi w odpowiednio dobranych kolorach. Mieszkania są tak zaprojektowane, aby możliwa była ich szczegółowa aranżacja dokonywana przez nabywców konkretnych mieszkań w naszym budynku. Oczywiście bezpłatnie. Jedną z największych zalet oferowanych mieszkań jest NISKA CENA, która dzięki wykorzystaniu własnych możliwości wykonawczych została skalkulowana na poziomie od 5.290 zł/m2. Najdroższe i najmniejsze mieszkania (poniżej 40m2) kosztują poniżej 6.000 zł/m2 co sprawia, iż jest to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo inwestycji w Warszawie! Inwestycja będzie realizowana w okresie od 1.02.2012 r. do 30.06.2013 r. a odbiory lokali zostały zaplanowane na III kw. 2013 r. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się przy ul. Światowida 61a, ok. 800 m od inwestycji, lub telefonicznie pod nr 22 302 06 01, 22 302 06 02, kom. 606 358 177 I pamiętaj pierwszy dzwonisz – pierwszy wybierasz!

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Nowodworach, ul. Sprawna 31 (13.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Technologia mieszana - tradycyjna i szkieletowa, murowana i żelbetowa z układem słupów - wieńców żelbetowych.
Dach
Stropodach płaski. Pokrycie hydroizolacyjne z papy termozgrzewalnej. Odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe z odprowadzeniem wody w pionach umiejscowionych w szachtach instalacyjnych.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe - ramy i skrzydła z drewna sosnowego klejonego trój-warstwowo, malowane lakierami wodorozcieńczalnymi typu "lazur". Szklenie zestawami szklanymi zespolonymi na bazie szkła termofloat z powłoką niskoemisyjną o współczynniku przenikania ciepła k=1,1. Okucia obwiedniowe (rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne) z funkcją mikrowentylacji. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB. Nawiewniki zapewniające wymagane objętości powietrza wentylacyjnego.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe antywłamaniowe, pełne, gładkie z ryglem wielopunktowym klasy "C" GERDA .
Balkony
Wykończenie podłóg - izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej, szlichta cementowa pod ułożenie płytek. Balustrady - ślusarka metalowa - malowana farbą antykorozyjną.
Posadzka
Warstwy podłogowe - styropian FS15, styropian akustyczny,folia PE, szlichta cementowa.
Ściany
Tynk cementowo-wapienny.
Sufity
Tynk cementowo-wapienny.
Parapety zewnętrzne
Blacha ocynkowana powlekana.
Parapety wewnętrzne
Brak - montaż we własnym zakresie przez nabywcę lokalu.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z kotłowni własnej.
Wentylacja
Grawitacyjna - kanały murowane z kształtek ceramicznych.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Sprawnej 31.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poetów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 Szkoła Filialna w Warszawie, ul. Sprawna 28 w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Spożywczy, w odległości 410 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Fort Fitness.

Data publikacji: 23.10.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie