Wawer Park

11 zdjęć

Wawer Park
Wawer Park
Wawer Park
Wawer Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wawer Park dostępnych jest 11 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 75 do 83 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Opis inwestycji

Wawer Park logo

Wawer Park to kameralna inwestycja, zlokalizowana przy ul. Zagórzańskiej, w malowniczej okolicy. To tu powstało w pierwszym etapie 28 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie bliźniaczej. Stonowane kolory elewacji, nowoczesny, ale uniwersalny design oraz harmonijny układ budynków sprawiają, że inwestycja idealnie wkomponuje się w architekturę krajobrazu i połączy dwie formy budowlane – mieszkanie i dom, zapewniając mieszkańcom jednocześnie komfort przedmieścia i miejską swobodę.

Poszczególne lokale są do siebie bardzo zbliżone, zarówno pod względem układu, jak i metrażu. Na parterze każdego z nich znajduje się miejsce na aneks kuchenny z przestronnym pokojem dziennym, łazienka, hol oraz klatka schodowa. Pierwsze piętro, czyli bardziej intymna strefa przyszłych domowników, to wygodna przestrzeń z trzema pokojami i dodatkową łazienką. Całość została wkomponowana w plan prostokąta, o łącznej powierzchni od 75 m kw. do 83 m kw.

Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone. Panoramiczne okno przy zlewie kuchennym, czy narożne - sięgające podłogi - w pokoju dziennym, dadzą nie tylko światło, ale również widok na zieleń, która otacza Wawer Park.

Przy inwestycji o tak zrównoważonym charakterze nie może zabraknąć ogródków. Największy z nich ma ok. 226 m kw. Zmieści się w nim zestaw wypoczynkowy, placyk zabaw dla najmłodszych, kącik grillowy. Domowe zwierzęta również będą zachwycone!

W dzisiejszych czasach każda rodzina jest zmotoryzowana, dlatego przed domami nie może zabraknąć miejsc parkingowych. Są one usytuowane bezpośrednio przy budynkach. Kolejnym rozwiązaniem, ułatwiającym codzienne funkcjonowanie, są ogólnodostępne stojaki rowerowe. To ważne, aby dwa kółka także miały swoje miejsce, szczególnie że okolica jest wymarzona dla wielbicieli wycieczek rowerowych.

Inwestycja Wawer Park znajduje się na Aleksandrowie, ul. Zagórzańska (16.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Wawer Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wawer Park w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 75 do 83 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer Park znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu. Jeden z przystanków komunikacji miejskiej jest usytuowany w bardzo bliskiej odległości od osiedla. Dojście do niego zajmie około 5 minut. Do drugiego, z dostępem do czterech linii autobusowych (w tym nocnej) dotrzeć można w niecałe 15 minut. Jednak największym plusem na komunikacyjnej mapie Wawra jest stacja kolejowa. Mieszkańcy osiedla dostaną się tam autobusem w około 10 minut, a samochodem w 5-7 minut. PKP Falenica z parkingiem P+R to stacja dla dwóch ważnych przewoźników – linii SKM S2 i Kolei Mazowieckich. Stąd można dotrzeć do najważniejszych punktów przesiadkowych stolicy: Warszawy Wschodniej, Stadionu Narodowego z linią metra M2, oraz Śródmieścia – serca miasta. Wielu mieszkańców osiedla wybierze zapewne bardziej komfortowe rozwiązanie, czyli auto. Do centrum zaprowadzi ich ulica Patriotów, Wał Miedzeszyński oraz autostrada, którą w około 10 minut dojedzie się do Wilanowa. W okolicy Wawer Park znajdują się aż 3 szkoły podstawowe, 3 przedszkola, szkoła językowa, muzyczna oraz liceum ogólnokształcące. W promieniu ok 1,2 km usytuowana jest filia Wawerskiego Centrum Kultury oraz stadnina koni. Nieco dalej – kluby sportowe, plastyczne, taneczne i wiele innych miejsc oferujących szereg atrakcji dla dzieci. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji i usług, jakie oferowane są w najbliższej okolicy Wawer Park. Liczne dyskonty, sklepy, gabinety lekarskie i salony urody, restauracje, kawiarnie, piekarnie i cukiernie… W pobliżu znajdują się też sklepy ogrodnicze i budowlane a także duże targowisko. Centra i galerie handlowe również leżą w bliskiej odległości. W 10 minut dojechać można do niewielkiej Galerii Ferio, w niecałe 15 minut do Promenady, Leroy Merlin, Centrum Handlowego Gocław czy King Cross Praga. Wawer otulony jest Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Obszar ten daje przede wszystkim nieograniczone możliwości rekreacyjne: można się wybrać na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe, jesienne grzybobrania oraz długie zimowe spacery. Najbliższa okolica osiedla Wawer Park ma do zaoferowania swoim mieszkańcom także Morskie Oko, czyli malutkie jezioro z miejscem idealnym na pikniki i spotkania ze znajomymi, liczne ścieżki biegowe, unikatowe pomniki przyrody, wydmy oraz torfowiska. Wawer to także fragment prawego brzegu Wisły, wzdłuż którego rozciągają się kilometry piaszczystych plaż, przepięknych latem i o każdej porze roku. Prawy brzeg Wisły, w dużej części dziki i nieuregulowany, to prawdziwa duma Warszawy. Tu króluje natura.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wawer Park?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wawer Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Wawer Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jachtowa 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wawer Park w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2021
Data aktualizacji: 19.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Aleksandrowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: