Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. logo

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Poznań, ul. Stróżyńskiego 11/36
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od 30 lat budujemy w Poznaniu mieszkania i domy, w których zamieszkało już ponad 5000 rodzin. Jesteśmy jednym z najstarszych deweloperów w Wielkopolsce. Nieprzerwanie od 1992 roku działamy na rynku budownictwa mieszkaniowego, dbając o najwyższy standard naszych inwestycji.

Cechuje nas wybór najlepszych lokalizacji, przemyślane i funkcjonale układy mieszkań oraz wysoka dbałość o detale. Nasze inwestycje wyróżniają się wysokim standardem i jakością wykończenia, doskonale zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi oraz proekologicznymi rozwiązaniami. Gwarantujemy terminowość wykonania i elastyczność w realizacji indywidualnych potrzeb.

Naszą wiarygodność gwarantują tysiące zadowolonych klientów. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Doświadczenie, które buduje zaufanie.

Jesteśmy cenionym deweloperem z Poznania, a tworzone przez nas budownictwo ma nowoczesny design, jest przestrzenne i innowacyjne, dopasowane do Państwa potrzeb.

Terminowość wykonania, elastyczność w realizacji indywidualnych życzeń, kompleksowość usług to kolejne z rzeczy, którymi możemy się pochwalić.

Prowadzimy politykę rozwoju firmy, a nasza rzetelność, stabilność finansowa i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że nasze stałe grono klientów ciągle się powiększa.

Niezależnie od tego, czy naszym klientem jest osoba szukająca pierwszy raz mieszkania, czy rodzina kupująca kolejny lokal, do każdego klienta podchodzimy z wielką uwagą i zaangażowaniem.

Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami.

Od 2002 roku zarządzamy i administrujemy nieruchomościami przez nas wybudowanymi. Z czasem rozszerzyliśmy usługi zarządzania oferując je podmiotom zewnętrznym. Zdecydowana większość wybudowanych przez nas budynków jest zarządzanych przez nas od samego początku.

Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli lokali, transparentności i zasadności kosztów we wspólnotach mieszkaniowych. Dysponujemy profesjonalnym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy czuwają nad jakością naszej pracy.

Sprawiamy, że Państwa mieszkania są miejscem bezpiecznym a koszty eksploatacji są zadawalające.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. logo
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Poznań, ul. Stróżyńskiego 11/36
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: