Witebska 16

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Witebska, oferowane bezpośrednio przez Agena Development S.A.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Witebska 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Witebska 16

5 zdjęć

Witebska 16
Witebska 16
Witebska 16
Witebska 16

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Witebska 16 to nasza najnowsza propozycja dla szukających wyjątkowego mieszkania w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Targówek. Unikatowość naszego budynku to przede wszystkim jego ciekawa i nowoczesna architektura oraz kameralność o jaką trudno na dużych osiedlach. Z dbałością o szczegóły, funkcjonalność lokali oraz estetykę przygotowaliśmy ofertę 26 mieszkań o powierzchni od 36 do 64 m2 liczących od 2 do 4 pokoi. Dla każdego z nich zapewniliśmy wygodne miejsce w garażu, a w częściach przeznaczonych do wspólnego użytku mieszkańców przewidziane zostało pomieszczenie na rowery i wózki. W parterze budynku będzie mieścił się lokal przeznaczony na cele usługowe. Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do bogatej infrastruktury i stacji metra „Targówek” położonej zaledwie 5 min spacerem od budynku to kluczowe udogodnienia jakie gwarantuje wybrane przez nas miejsce. Bogata oferta okolicznych sklepów, punktów usługowych oraz infrastruktury publicznej takich jak przedszkola, szkoły i ośrodki zdrowia ułatwi codzienne funkcjonowanie a urokliwe tereny zielone pozwolą na wypoczynek i relaks w wolnym czasie.

Atuty inwestycji:

- 5 minut do stacji metra „Targówek”

- Doskonała lokalizacja

- Funkcjonalne mieszkania

- Kameralny budynek

- Rozwinięta infrastruktura

- Zieleń

- własność gruntu.

Inwestycja Witebska 16 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Witebska 16 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Agena Development S.A.

Inwestycja Witebska 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Witebska 16 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agena Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Witebska 16?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Witebska 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Witebska 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Witebska 16 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witebska 16 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w odległości 130 m, XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 270 m, Przedszkole Nr 150 "Przystanek Uśmiech" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witebska 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się BP, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Witebska 16 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2016
Data aktualizacji: 01.09.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: