Aleja Lipowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Różyckiego, oferowane bezpośrednio przez

2D3D nieruchomości

Łódź, Górna, Górniak, ul. Różyckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 891 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja LipowaAleja Lipowa

9 zdjęć

Aleja Lipowa
Aleja Lipowa
Aleja Lipowa
Aleja Lipowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : obowiązkowe, cena: 22 500 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Aleja Lipowa” to kameralna inwestycja, którą cechuje niebanalna architektura i wysoka jakość użytych do budowy materiałów. Budynek zlokalizowany jest w centrum Łodzi, a jednocześnie w miejscu, gdzie odgłosy miasta nie zakłócą Państwu popołudniowego odpoczynku. Położenie nieruchomości w niedalekiej odległości od ulic Pabianickiej i alei Politechniki ułatwia komunikację ze wszystkimi rejonami Łodzi. W okolicy znajduje się wiele parków oraz miejsc kulturalno-rozrywkowych. W bliskiej odległości znajdują się również Szpital im. Mikołaja Kopernika oraz Politechnika Łódzka.

Projekt prezentuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Wysokiej jakości materiały budowlane i energooszczędna technologia zapewnią niskie koszty eksploatacji. Prosta forma budynku podkreślona jest dzięki jasnej elewacji z kontrastującymi elementami kolorystycznymi.

W czterokondygnacyjnym budynku, znajdują się przestronne, rozkładowe mieszkania dając perspektywę własnej aranżacji. Lokale dostępny w standardzie DEWELOPERSKIM (cena ofertowa + cena miejsca parkingowego) lub wykończone materiałami wybranymi przez dewelopera (STANDARD EKONOMICZNYM - cena ofertowa + 300 zł/m2 + cena miejsca parkingowego) ale można też wybrać własne materiały (STANDARD ALTERNATIVE). W poziomie "-1" w podziemnym garażu są wydzielone miejsca parkingowe przypisane do każdego z mieszkań (zakup miejsc parkingowego jest obligatoryjny, a cena każdego z nich wynosi 22.500,00). W obiekcie jest także winda, stojak na rowery oraz pomieszczenia gospodarcze. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz osób posiadających małe dzieci. Teren ogrodzony.

Termin ukończenia inwestycji w III kw. 2016r.

Inwestycja Aleja Lipowa znajduje się na Górniaku, ul. Różyckiego (2.4 km od centrum Łodzi), sprzedaż prowadzi 2D3D nieruchomości.

Inwestycja Aleja Lipowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleja Lipowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja budynku zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Łodzi. W najbliższej okolicy jest bogata ofertę funkcji usługowo-handlowych (CH "Sukcesja"), rozrywkowych i wypoczynkowych (parki im. T.Rejtana i im. J.Słowackiego). Niewątpliwym atutem jest bliskość przedszkoli, szkół, placów zabaw dla dzieci, a przed wszystkim Politechniki Łódzkiej.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Lipowa?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Lipowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1539 metrów od inwestycji Aleja Lipowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Lipowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lipowa znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 63 m, szkoła w odległości 72 m, szkoła w odległości 85 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleja Lipowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EndoEstetica w odległości 313 m, Poradnia Zdrowia Psychicznego "Sieradzka" w odległości 343 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 354 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Lipowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 277 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 339 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lipowa w odległości 113 m znajduje się boisko / kort, w odległości 115 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się basen.

Data publikacji: 16.05.2016
Data aktualizacji: 26.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: