Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa inwestycja mieszkalna w Poznaniu – Piano 81

Artykuł sponsorowany

Data publikacji: 14.03.2022, Data aktualizacji: 24.08.2023

Średnia ocen 4/5 na podstawie 6 głosów

artykuł sponsorowany

Nowa inwestycja w Poznaniu – Piano 81
Deweloper i generalny wykonawca Masterm Investment buduje w Poznaniu nową inwestycję - Piano 81. Co wyróżnia ten projekt? Sprawdź na RynekPierwotny.pl.

Butikowy styl inwestycji, 31 mieszkań na 7 piętrach, zjawiskowa fasada kameralnego budynku – tak w skrócie można opisać najnowszą budowę poznańskiego dewelopera i generalnego wykonawcy Masterm Investment.

Piano 81 zlokalizowane przy ul. Jarochowskiego 81 to nowoczesna, a zarazem kameralna inwestycja mieszkalna, której sprzedaż ruszyła w styczniu tego roku. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jakie mieszkania powstaną w inwestycji Piano 81
 • kiedy projekt zostanie oddany do użytkowania
 • z jakich udogodnień będą mogli korzystać mieszkańcy inwestycji 

Blisko zieleni i miejskich udogodnień

Mieszkańcy znajdą nieopodal wszystko, co potrzebne do codziennego życia: bliskość komunikacji miejskiej, lokalne sklepy i ryneczki, urokliwe miejsca zieleni, bogate zaplecze restauracyjne oraz kulturalne. Wszystko w akompaniamencie pobliskiej natury – m.in. Parku Kasprowicza z Areną czy Parku Wilsona z Palmiarnią. Dodatkowo nieopodal mieszkańcy dojadą do pobliskiej autostrady A2, która daje ogromne możliwości mniejszych lub większych podróży do pracy czy poza miasto, na łono natury.

Inwestycja Piano 81

Gotowe już w II połowie 2023

Masterm Investment, odpowiedzialny za budowę obiektu i sprzedaż nieruchomości, zaprojektował 31 mieszkań o różnych metrażach: od małych, kompaktowych lokali 34 m2 po większe do 88 m2. Klienci znajdą więc zarówno kawalerki jednopokojowe, jak i mieszkania dwu- oraz trzypokojowe z balkonami. Wszelkie układy, a nawet widok z balkonu 360 st. można podejrzeć intuicyjnie online.

Wzornictwo z wyższej półki

Masterm Investment od wielu lat projektuje w duchu zrównoważonego budownictwa, stosując m.in. wysokojakościowe oraz ekologiczne materiały. Dba o estetykę budynku oraz jego funkcjonalność. Przy tworzeniu projektu współpracuje ze studiem Utra Architects, które wielokrotnie wypracowało dla poznańskiej firmy wiele nagród wzorniczych, m.in. Prezydenta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za „potencjał synergii architektury i natury” oraz za „modelowe zaprezentowanie, jak kształtować formę niedrogich, utylitarnych osiedli mieszkaniowych, tworząc dobre i estetyczne środowiska do życia”.

Ponadto Masterm Investment otrzymał też wyróżnienie Stowarzyszenia Architektów Rzeczpospolitej Polskiej SARP dla poprzedniej inwestycji - pełnego zieleni, eleganckiego kompleksu Sokoła 1, który doskonale wpisuje się okolicę równie zielonego Sołacza. Kilka lat temu zakończono też inwestycję Evergreen365 (także wyróżnioną przez Prezydenta Miasta Poznania), w której oprócz pięknych balkonów zadbano o… ogrodowe szklarnie dla mieszkańców. 

Piano 81

Więcej informacji na temat inwestycji

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023