Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

tda banner

Nowe kawalerki na sprzedaż Rąbień AB, powiat zgierski

16 ofert w 1 inwestycji

Osiedla
Mieszkania

Sortuj

  • Kompleks mieszkalno-usługowy Ostoja Seniora
    W Łodzi, w centrum istniejącego osiedla mieszkaniowego Villa Romanów w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, powstał budynek, w którym będą mieściły się funkcjonalne apartamenty dedykowane seniorom. Inwestor, realizujący tę inwestycję, Spółka „Apartamenty Plus” zdecydowała się na przygotowanie oferty mieszkaniowej skierowanej właśnie dla tej - najstarszej grupy społeczeństwa. Inwestycja

    gotowe

    Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska 55

    1 pokój, Metraż 38-80 m2

  • Zapis na powiadomienia Rąbień AB

    Rąbień AB

    Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?

    Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami

  • getHome

    Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Rąbień AB

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe kawalerki na sprzedaż w Rąbieniu AB

W Rąbieniu AB dostępnych jest 16 ofert kawalerek znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Ile kosztują nowe kawalerki w Rąbieniu AB?

Najtańsza kawalerka w Rąbieniu AB dostępna w sprzedaży kosztuje 357 948 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki w Rąbieniu AB wynosi 9 683 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Rąbieniu AB nie obowiązują oferty specjalne na kawalerki.

Rąbień AB - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie deweloperzy w Rąbieniu AB oddali do użytku 16 kawalerek. 16 kawalerek zostanie oddanych do 3 miesięcy. 16 kawalerek zostanie oddanych do 6 miesięcy. 16 kawalerek zostanie oddanych do roku.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek w Rąbieniu AB, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

  • kawalerki na niskich piętrach - 16 lokali

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023