Egejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Egejska, oferowane bezpośrednio przez J.J. Investment Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Egejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 222 oferty w najbliższej okolicy!

Egejska

2 zdjęcia

Egejska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W kwietniu 2017 roku, poprzez spółkę celową – J.J. Investment Sp. z o.o. 1 S.K. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Egejskiej 19 w Warszawie. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych. W parterze budynku zlokalizowana zostanie przestrzeń użytkowa, przeznaczona pod lokalne usługi.

Inwestycja została zakończona w listopadzie 2018r.

Pod budynkiem znajduje się jednokondygnacyjny garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona została na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa jest stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżnia się ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi oraz znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Przez teren Mokotowa przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go Most Siekierkowski. W najbliższym czasie zaplanowana została budowa linii tramwajowej , łączącej „Miasteczko Wilanów” z Placem Unii Lubelskiej. Usytuowanie przystanków tramwajowych w okolicach skrzyżowania ulic Sobieskiego i Św. Bonifacego, umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego budynku do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.

Inwestycja Egejska znajduje się na Stegnach, ul. Egejska (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J.J. Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Egejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Egejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J.J. Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Egejska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Egejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Egejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Bonifacego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Egejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Egejska znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Chatka Małolatka" w odległości 220 m, Przedszkole nr 140 w odległości 270 m, Przedszkole nr 284 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Egejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Sobieskiego w odległości 50 m, Przychodnia Lekarska w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Egejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 120 m znajduje się Market przy Trakcie, w odległości 200 m znajduje się Mokpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Egejska w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2017
Data aktualizacji: 03.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: