Egejska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJ.J. Investment Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 505 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Południe 2(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Śródziemnomorska 37 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Nowe Południe 2
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 123
  Powierzchnia: 31 - 109 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 63 oferty
  NAPOLLO
 • Nordic Sadyba(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Nałęczowska 33 (7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 576/m2
  Nordic Sadyba
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 228
  Powierzchnia: 28 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 101 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Nordic Mokotów etap III(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Pory 53 (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 802/m2
  Nordic Mokotów etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 39 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Dla inwestora 3 oferty
  YIT Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W kwietniu 2017 roku, poprzez spółkę celową – J.J. Investment Sp. z o.o. 1 S.K. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Egejskiej 19 w Warszawie. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych. W parterze budynku zlokalizowana zostanie przestrzeń użytkowa, przeznaczona pod lokalne usługi.Inwestycja została zakończona w listopadzie 2018r.Pod budynkiem znajduje się jednokondygnacyjny garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona została na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa jest stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżnia się ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi oraz znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Przez teren Mokotowa przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go Most Siekierkowski. W najbliższym czasie zaplanowana została budowa linii tramwajowej , łączącej „Miasteczko Wilanów” z Placem Unii Lubelskiej. Usytuowanie przystanków tramwajowych w okolicach skrzyżowania ulic Sobieskiego i Św. Bonifacego, umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego budynku do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.

Inwestycja Egejska znajduje się na Stegnach, ul. Egejska (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera J.J. Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Egejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Egejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J.J. Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Egejska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Egejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Egejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Bonifacego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Egejska znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Chatka Małolatka" w odległości 220 m, Przedszkole nr 140 w odległości 270 m, Przedszkole nr 284 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Egejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Sobieskiego w odległości 50 m, Przychodnia Lekarska w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Egejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 120 m znajduje się Market przy Trakcie, w odległości 200 m znajduje się Mokpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Egejska w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2017

Data aktualizacji: 22.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie