Egejska

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez J.J. Investment Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Egejska są 3 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Egejska dostępne są 3 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
13 (dobra pod inwestycje)
4
77,11 m²
5
16 (dobra pod inwestycje)
4
78,1 m²
6
19 (dobra pod inwestycje)
4
77,92 m²
7

Opis Inwestycji

W kwietniu 2017 roku, poprzez spółkę celową – J.J. Investment Sp. z o.o. 1 S.K. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Egejskiej 19 w Warszawie. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych. W parterze budynku zlokalizowana zostanie przestrzeń użytkowa, przeznaczona pod lokalne usługi.Inwestycja została zakończona w listopadzie 2018r.Pod budynkiem znajduje się jednokondygnacyjny garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona została na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa jest stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżnia się ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi oraz znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Przez teren Mokotowa przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go Most Siekierkowski. W najbliższym czasie zaplanowana została budowa linii tramwajowej , łączącej „Miasteczko Wilanów” z Placem Unii Lubelskiej. Usytuowanie przystanków tramwajowych w okolicach skrzyżowania ulic Sobieskiego i Św. Bonifacego, umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego budynku do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.

Inwestycja Egejska znajduje się na Stegnach, ul. Egejska (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera J.J. Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Egejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Egejska pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchniach od 77 do 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 78 m2 (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J.J. Investment Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 3 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 77 do 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Egejska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 50 metrów od inwestycji Egejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Św.Bonifacego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Egejska znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 6 w odległości 200m, Przedszkole Nr 140 w odległości 300m, Przedszkole nr 284 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Stomatologia M&M, w odległości 50 m znajduje się HOUSE OF THERAPY - Gabinet Rehabilitacji, w odległości 100 m znajduje się Usługi Pielęgniarskie i opieka pielęgniarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Publiczna im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 122, w odległości 550 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka NMP Matki Miłosierdzia, w odległości 600 m znajduje się Muzeum Katyńskie .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Gorjan, Tomasz Gorgolewski, w odległości 350 m znajduje się Akademia Tenisa Stołowego. Klub Sportowy. Stowarzyszenie , w odległości 700 m znajduje się Skwer Ormiański.

Data publikacji: 28.09.2017

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie