Polanica Residence

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. F. Chopina, oferowane bezpośrednio przez

DOM.developer

Polanica-Zdrój, ul. F. Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Polanica Residence

6 zdjęć

Polanica Residence
Polanica Residence
Polanica Residence
Polanica Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • basen
 • korty tenisowe
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 62 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Polanica Residence logo

Polanica Residence to nowoczesny obiekt, w którym zlokalizowane są 62 apartamenty o zróżnicowanej wielkości. W każdym apartamencie znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz balon lub taras.

Źródło komfortu

Całość obiektu tworzą trzy geometryczne bryły, nadające całości oryginalnego charakteru. Połączenie drewna oraz szkła na elewacji nadaje budowli szyku i elegancji. Budynek jest wyposażony w wygodną windę ułatwiającą komunikację. W najniższej kondygnacji mieści się podziemny parking, a piętro wyżej znajduje się własna recepcja obsługiwana przez Sun & Snow i wyposażone SPA.

Polanica Residence usytuowana jest przy pełnej zieleni ulicy Chopina, kilka kroków od Parku Zdrojowego. To niezwykle klimatyczna część miejscowości – znajdują się tutaj stylowe wille, które w otoczeniu zielonych drzew tworzą niezwykłą atmosferę. Nazwa ośrodka pochodzi właśnie od unikalnych rezydencji w tej dzielnicy. Ogromną zaletą obiektu jest nowoczesna, bogato wyposażona strefa SPA, w której można się nie tylko zrelaksować, ale i nabyć witalności.

Jednym z największych atutów inwestycji są także dwa istniejące obiekty partnerskie: Hotel Polanica oraz Villa Alina, w których właściciele i goście apartamentów Polanica Residence będą mogli aktywnie spędzić czas, zrelaksować się i zregenerować oraz smacznie zjeść.

Dlaczego warto zainwestować w Polanica Residence?

Polanica Zdrój to najlepszy i najczęściej odwiedzany kurort uzdrowiskowy na Dolnym Śląsku

atrakcyjna inwestycja z wysokim zwrotem kapitału !

obiekt zarządzany przez doświadczonego operatora

doskonała lokalizacja w willowej dzielnicy, tylko 200 m od Parku Zdrojowego

atrakcyjne ceny apartamentów

Inwestycja Polanica Residence znajduje się w Polanicy-Zdroju, ul. F. Chopina (6.8 km od Kłodzka), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Polanica Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polanica Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

ŹRÓDŁO TĘTNIĄCEGO ŻYCIA

Polanica-Zdrój to przepiękna miejscowość uzdrowiskowa, położona w samym sercu Kotliny Kłodzkiej. To wymarzone miejsce zarówno na letni, jak i zimowy urlop.

Krystalicznie czyste i świeże powietrze oraz lecznicze wody sprawiają, że umysł i ciało nabierają tutaj energii oraz witalności. Polanica-Zdrój to kurort turystyczny, mający swój niezapomniany urok. Klimatyczne uliczki i osobliwa architektura tworzą niesamowitą atmosferę, a pijalnia wód i park zdrojowy oraz wszechobecna roślinność nadają miastu wyjątkowego charakteru.

W Polanicy-Zdrój znajduje się mnóstwo kawiarni i restauracji usytuowanych wzdłuż malowniczego deptaka, a ich niezwykły nastrój idealnie pasuje do miejscowości.

Polanica-Zdrój położona jest w województwie dolnośląskim. Leży w centralnej części Kotliny Kłodzkiej. Jest słynnym na całą Polskę miasteczkiem uzdrowiskowym. Nietypowy układ miasta nie jest żadną przeszkodą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a nawet uznawany jest za jego duży atut. Polanica-Zdrój nie posiada klasycznego rynku, a w samym centrum znajduje się Park Zdrojowy, wokół którego rozbudowała się miejscowość. Położenie w malowniczej dolinie Bystrzycy Dusznickiej przyciąga każdego roku coraz więcej osób. Ponadto warto wspomnieć, że w okolicy łącznie znajduje się ok. 100 km szlaków turystycznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polanica Residence?

Jeśli chodzi o komunikację, to znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 388, która łączy Bystrzycę Kłodzką z Ratnem Dolnym. Przez północną granicę miasta przebiega droga krajowa nr 8 i trasa europejska E67. Ponadto droga powiatowa zapewnia dojazd ze Szczytna, Polanicy-Zdroju do Szalejowa Górnego. W pobliżu centrum miasta znajduje się dworzec autobusowy, który posiada bezpośrednie połączenia autobusowe lokalne oraz dalekobieżne m.in. do Warszawy, Kielc, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Katowic. Najbliżej znajdującym się lotniskiem oddalonym o 102 km jest port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polanica Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1938 metrów od inwestycji Polanica Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Polanica Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polanica Residence znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 369 m, szkoła w odległości 392 m, Przedszkole Niepubliczne „Gromadka Niedźwiadka” w odległości 393 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polanica Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczne Centrum Medyczne w odległości 881 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 993 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polanica Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 757 m znajduje się Intermarché, w odległości 812 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 969 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polanica Residence w odległości 202 m znajduje się tenis centrum as, w odległości 295 m znajduje się Boisko OSiR, w odległości 314 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.07.2018
Data aktualizacji: 28.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: