Belmonte Hotel & Resort

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Piękna, oferowane bezpośrednio przez

Belmonte Development

Krynica-Zdrój, ul. Piękna 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Belmonte Hotel & ResortBelmonte Hotel & Resort

6 zdjęć

Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 275 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Apartamenty wyposażone, wykończone, umeblowane w standardzie czterogwiazdkowego hotelu!

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : bez konieczności wykupu, developer udostępnia
 • miejsca postojowe podziemne : miejsca w garażu podziemnym z możliwością zakupu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Belmonte Hotel & Resort - będzie to pierwszy 4-gwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim – u podnóża Góry Krzyżowej. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła oraz łącznie 275 Apartamentów Inwestycyjnych i Apartamentów Premium stanowią ofertę, w której każdy powinien znaleźć lokal dla siebie.

Apartamenty Inwestycyjne to apartamenty z gwarantowaną stopą zysków w wysokości 7,0 % netto, przy dostępie do lokalu przez 14 dni w roku! Wszelkie koszty związane z utrzymaniem apartamentu (poza podatkiem od nieruchomości i ubezpieczeniem lokalu) będą po stronie operatora, zagwarantowane umowę na okres 10 lat, z możliwością dalszego przedłużenia.

Apartamenty Premium to propozycja dla tych, którzy marzą o własnym apartamencie w górach, z pełną obsługą hotelową i zapleczem hotelowym!

Inwestycja Belmonte Hotel & Resort znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Piękna 23 (1 km od centrum Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Belmonte Development.

Inwestycja Belmonte Hotel & Resort została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Belmonte Hotel & Resort nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belmonte Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krynica-Zdrój jest najchętniej odwiedzanym uzdrowiskiem górskim w Polsce i największym ośrodkiem narciarskim w Beskidach. Liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, trasy narciarskie – w samej Krynicy i pobliskiej Jaworzynie Krynickiej – a także czyste powietrze, atmosfera tętniącego życiem kurortu, wspaniałe krajobrazy oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku przyciągają do Krynicy o każdej porze roku, od ponad stu lat.

Ale sport, rekreacja i aktywny wypoczynek to nie wszystko, co Krynica-Zdrój ma do zaoferowania. W mieście znajduje się jeden z najpiękniejszych w Polsce parków zdrojowych ze słynną pijalnią – znanych i cenionych w całym kraju – wód mineralnych. Krynica słynie także z prestiżowych wydarzeń, takich jak Forum Ekonomiczne czy Festiwal Operowy im. Jana Kiepury, licznie odwiedzanych każdego roku przez gości z Polski i z zagranicy.

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. To urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone jest wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale także bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem miasta są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Belmonte Hotel & Resort?

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Belmonte Hotel & Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1407 metrów od inwestycji Belmonte Hotel & Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Belmonte Hotel & Resort znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Belmonte Hotel & Resort znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 360 m, Filia Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Nowym Sączu w odległości 371 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w Krynicy-Zdroju w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Belmonte Hotel & Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 293 m znajduje się Sam 24h, w odległości 332 m znajduje się Delikatesy 24h, w odległości 358 m znajduje się Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Belmonte Hotel & Resort w odległości 345 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 396 m znajduje się Lodowisko KTH Krynica, w odległości 438 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 05.07.2018
Data aktualizacji: 11.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: