Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Czarny Potok 61

8 zdjęć

Apartamenty Czarny Potok 61
Apartamenty Czarny Potok 61
Apartamenty Czarny Potok 61
Apartamenty Czarny Potok 61

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sauna

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 19 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc) w cenie 20 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja Czarny Potok 61 to unikalny projekt o najwyższych standardach dedykowany dla najbardziej wymagających inwestorów, oczekujących nietuzinkowych rozwiązań. Od samego początku, na każdym etapie kreują go doświadczeni w branży, pełni pasji profesjonaliści. Możliwość zainwestowania w komfortowe apartamenty dla osób ceniących ciszę i kameralny charakter inwestycji o wysokich standardach i spójnej koncepcji.

Wysoka innowacyjność projektu cechująca się jakość oraz nowatorskim rozwiązaniami w zakresie zarządzania najmem. Bardzo szeroka i atrakcyjna oferta wypoczynku dla korzystających z apartamentu.

Wyjątkowe wnętrza inspirowane historią i tradycją Krynicy Zdrój.

Inwestycja Apartamenty Czarny Potok 61 znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Czarny Potok 61 (1.3 km od centrum Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Czarny Potok 61.

Inwestycja Apartamenty Czarny Potok 61 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Czarny Potok 61 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Czarny Potok 61 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc) w cenie 20 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowe położenie obiektu daje możliwość zarówno wyciszenia się od codziennego zgiełku jak również skorzystania z bogatych atrakcji turystycznych w zależności od pory roku. - 6 stacji narciarskich - 200 km szlaków rowerowych - 160 km szlaków turystyki górskiej - kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką - centrum konferencyjno – uzdrowiskowe.

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Jej powierzchnia wynosi 40,17 km2 i zamieszkuje ją ok. 11 tysięcy mieszkańców. Urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy, odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale i bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Czarny Potok 61?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Czarny Potok 61 w odległości 100 m znajduje się Fitness, w odległości 110 m znajduje się Basen, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.06.2021
Data aktualizacji: 22.03.2022

Inwestycje w pobliżu w Krynicy-Zdroju

Oferty w Krynicy-Zdroju

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: