Villa Wierch

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVilla Wierch

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Belmonte Hotel & Resort(1.7 km dalej)
  Condohotel
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż nowosądecki, Krynica-Zdrój, ul. Piękna 23 (61.3 km od Krosna)
  Belmonte Hotel & Resort
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 29 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Belmonte Hotel & Resort

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego, dokładnie róg ulicy Halnej z ul. Kraszewskiego.Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, obecnie w zaawansowanym stadium budowy. Planowany termin zakończenia III/IV kwartał 2020 r. Mieszkania i Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim: tynki, wylewki, stolarka okienna, wykonane instalacje elektryczne, instalacje wod-kan, instalacje c.o, instalacja gazowa, piec gazowy dwufunkcyjny, drzwi wejściowe. Każdy indywidualnie ma możliwość wykończenia swojego lokalu według własnych potrzeb, oferujemy również wykończenie pod klucz.

Inwestycja Villa Wierch znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego (62.3 km od Krosna), jest realizowana przez dewelopera Villa Wierch.

Inwestycja Villa Wierch jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Wierch pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 4 865 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Wierch przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Villa Wierch

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Jej powierzchnia wynosi 40,17 km2 i zamieszkuje ją ok. 11 tysięcy mieszkańców. Urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy, odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale i bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Wierch mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Villa Wierch znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Wierch znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 410 m, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju w odległości 410 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Wierch jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Wierch składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 14.07.2020

Data aktualizacji: 14.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie