Villa Wierch

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kraszewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Villa Wierch

Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa WierchVilla Wierch

3 zdjęcia

Villa Wierch
Villa Wierch
Villa Wierch

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Nowa inwestycja w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego, dokładnie róg ulicy Halnej z ul. Kraszewskiego.

Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, obecnie w zaawansowanym stadium budowy. Planowany termin zakończenia III/IV kwartał 2020 r. Mieszkania i Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim: tynki, wylewki, stolarka okienna, wykonane instalacje elektryczne, instalacje wod-kan, instalacje c.o, instalacja gazowa, piec gazowy dwufunkcyjny, drzwi wejściowe. Każdy indywidualnie ma możliwość wykończenia swojego lokalu według własnych potrzeb, oferujemy również wykończenie pod klucz.

Inwestycja Villa Wierch znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego (1.2 km od centrum Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Villa Wierch.

Inwestycja Villa Wierch została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Wierch nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Wierch przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. To urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone jest wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale także bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem miasta są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Wierch?

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Wierch mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Villa Wierch znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Wierch znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Wierch znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy Zdroju w odległości 344 m, szkoła w odległości 356 m, Niepubliczne Przedszkole Przystań w odległości 691 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Wierch jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 153 m, Stacja Pogotowia Ratunkowego w odległości 161 m, Szpital im. dr. J. Dietla w odległości 532 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Wierch składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 532 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 663 m znajduje się Żabka, w odległości 729 m znajduje się Intermarche.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Wierch w odległości 691 m znajduje się boisko / kort, w odległości 871 m znajduje się boisko / kort, w odległości 873 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.07.2020
Data aktualizacji: 14.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: