Zielona Apartamenty

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Zielona, oferowane bezpośrednio przez

Zielona Apartamenty

Krynica-Zdrój, ul. Zielona 18A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona ApartamentyZielona Apartamenty

5 zdjęć

Zielona Apartamenty
Zielona Apartamenty
Zielona Apartamenty
Zielona Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 43 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Zielona Apartamenty logo

Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowych apartamentów w 5-piętrowym budynku wielorodzinnym położonym na ulicy Zielonej w Krynicy Zdrój.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Mając na uwadze wymagania naszych klientów istnieje możliwość łączenia oraz powiększania powierzchni apartamentów. Każdy z nich posiada balkon, natomiast w przypadku apartamentów usytuowanych na parterze dodatkową korzyścią jest własny ogródek. Wyjątkowe położenie budynku sprawia, że każdy apartament jest usytuowany od słonecznej strony. W celu większej wygody klienta oferujemy możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu otoczonym zielenią, a jednocześnie jedyne 350 m dzieli ją od centrum miasta.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Architekturę inwestycji stanowi głównie połączenie elementów drewnianych i szklanych, dzięki czemu inwestycja zyskuje nowoczesny styl a zarazem idealnie wpasowuje się w otoczenie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych nastawionych na wypoczynek oraz dla tych, którzy traktują zakup apartamentu jako inwestycję. Proponujemy Państwu także współpracę z firmą, która w Państwa imieniu zajmie się kompleksową obsługą apartamentu polegająca na wynajmie.

Mieszkania w stanie deweloperskim oddane zostaną do użytku wiosną 2015 r. Dla tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z naszej pomocy, proponujemy usługi wykończenia apartamentów pod klucz.

Inwestycja Zielona Apartamenty znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Zielona 18A (1.1 km od centrum Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Zielona Apartamenty.

Inwestycja Zielona Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielona Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Zielona Apartamenty przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Zielona Apartamenty zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w centrum Krynicy Zdrój przy ulicy Zielonej, w dogodnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji miasta. Kilka minut jazdy samochodem dzieli nas od głównych kompleksów narciarskich krynicy.

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. To urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone jest wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale także bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem miasta są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Apartamenty?

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1726 metrów od inwestycji Zielona Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Apartamenty znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 741 m, Filia Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Nowym Sączu w odległości 746 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w Krynicy-Zdroju w odległości 850 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 418 m znajduje się Żabka, w odległości 442 m znajduje się Sam 24h, w odległości 452 m znajduje się Hitpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Apartamenty w odległości 213 m znajduje się Lodowisko KTH Krynica, w odległości 245 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 249 m znajduje się Korty tenisowe.

Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: