Zielona Apartamenty

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZielona Apartamenty

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Belmonte Hotel & Resort(0.4 km dalej)
  Condohotel
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż nowosądecki, Krynica-Zdrój, ul. Piękna 23 (61.3 km od Krosna)
  Belmonte Hotel & Resort
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 29 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Belmonte Hotel & Resort

Opis Inwestycji

Zielona Apartamenty

Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowych apartamentów w 5-piętrowym budynku wielorodzinnym położonym na ulicy Zielonej w Krynicy Zdrój.Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Mając na uwadze wymagania naszych klientów istnieje możliwość łączenia oraz powiększania powierzchni apartamentów. Każdy z nich posiada balkon, natomiast w przypadku apartamentów usytuowanych na parterze dodatkową korzyścią jest własny ogródek. Wyjątkowe położenie budynku sprawia, że każdy apartament jest usytuowany od słonecznej strony. W celu większej wygody klienta oferujemy możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu otoczonym zielenią, a jednocześnie jedyne 350 m dzieli ją od centrum miasta.Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Architekturę inwestycji stanowi głównie połączenie elementów drewnianych i szklanych, dzięki czemu inwestycja zyskuje nowoczesny styl a zarazem idealnie wpasowuje się w otoczenie.Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych nastawionych na wypoczynek oraz dla tych, którzy traktują zakup apartamentu jako inwestycję. Proponujemy Państwu także współpracę z firmą, która w Państwa imieniu zajmie się kompleksową obsługą apartamentu polegająca na wynajmie.Mieszkania w stanie deweloperskim oddane zostaną do użytku wiosną 2015 r. Dla tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z naszej pomocy, proponujemy usługi wykończenia apartamentów pod klucz.

Inwestycja Zielona Apartamenty znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Zielona 18A (61.4 km od Krosna), została zrealizowana przez dewelopera Zielona Apartamenty.

Inwestycja Zielona Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych apartamentów. Budynek posiada od 6 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielona Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 34 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zielona Apartamenty przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 43 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Zielona Apartamenty

Inwestycja Zielona Apartamenty zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w centrum Krynicy Zdrój przy ulicy Zielonej, w dogodnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji miasta. Kilka minut jazdy samochodem dzieli nas od głównych kompleksów narciarskich krynicy.

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Jej powierzchnia wynosi 40,17 km2 i zamieszkuje ją ok. 11 tysięcy mieszkańców. Urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy, odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale i bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Zielona Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hawana.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Apartamenty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Ochronka Sióstr Służebniczek w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Sam 24h, w odległości 450 m znajduje się Hitpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Apartamenty w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 250 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 400 m znajduje się Boisko sportowe.

Data publikacji: 18.11.2015

Data aktualizacji: 13.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie