Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Prawobrzeże

11 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 504 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • CLUBHOUSE
  gotowe
  ClubHouse to inwestycja zlokalizowana w stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie. Projekt obejmuje nowoczesną stylistykę budynku, a mieszczące się w nim lokale cechują funkcjonalność i wysmakowany styl. Praktyczny układ komunikacyjny wraz z częściami wspólnymi, jakość i styl wykonania, detale architektoniczne, a także niepowtarzalne widoki związane z samą okolicą czynią tę inwestycję wyjątkową. To miejsce dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnych miejsc do zamieszkania w harmonii z naturą, a jednocześnie w bliskości miejskich udogodnień oraz tych, którzy cenią wyjątkowe formy architektoniczne, nowoczesność i styl.

  CLUBHOUSE

  ul. Przestrzenna , Dąbie, Prawobrzeże, Szczecin(6.1 km od centrum)
  Marina Developer Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sosnowy Park etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Sosnowy Park” tworzyć będą 4 kameralne budynki położone w otulinie lasu sosnowego, terenów rekreacyjnych i niskiej zabudowy willowej. Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecin - Płonia. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się staw z miejscem na ognisko, boisko sportowe do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz miejska siłownia „pod chmurką”.Osiedle charakteryzuje niska, 3-piętrowa zabudowa, wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku: m in. kamień na posadzkach klatki schodowej, cichobieżna winda oraz wysoki standard wykończenia mieszkań, m. in.: stolarka okienna PCV 3 – szybowa, ogrzewanie podłogowe w łazience oraz drzwi wejściowe do lokalu klasy RC2.

  Sosnowy Park etap II

  ul. Uczniowska 4D , Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Prawobrzeże, Szczecin(14.8 km od centrum)
  MK Developer Sp. z.o.o. Sp. k.
 • Sosnowy Park etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Sosnowy Park tworzyć będą 4 kameralne budynki czterokondygnacyjne, położone w otulinie lasu sosnowego, terenów rekreacyjnych i niskiej zabudowy willowej. Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina „Płonia”. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się staw z miejscem na ognisko, boisko sportowe do gry w piłkę nożną i siatkówkę oraz miejska siłownia „pod chmurką”.Lokalizacja osiedla już dzisiaj oferuje mieszkańcom wszelkie udogodnienia wynikające z mieszkania w dużym mieście: m in. dostęp do dobrych przedszkoli, szkół, żłobków, komunikacji publicznej, sklepów i opieki medycznej oraz dogodny dojazd do wszystkich części miasta. Sosnowy Park posiada bardzo dobry dojazd do autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 10.Osiedle charakteryzuje niska, 3-piętrowa zabudowa, wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku: m in. kamień na posadzkach klatki schodowej, cichobieżna winda oraz wysoki standard wykończenia mieszkań, m.in.: stolarka okienna PCV 3-szybowa, ogrzewanie podłogowe w łazience oraz drzwi wejściowe do lokalu klasy RC2.Inwestycja Sosnowy Park została podzielona na 4 etapy. Pierwszy został zakończony i oddany do użytku. Zakończenie drugiego etapu planowane jest na 30.10.2020 roku. Obecnie w ofercie proponujemy mieszkania od 43 m2 do 70 m2, dwu, trzy i czteropokojowe wraz z możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym lub na parkingu zewnętrznym. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Termin realizacji etapu trzeciego zaplanowano na październik 2021 roku.

  Sosnowy Park etap III

  ul. Uczniowska , Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Prawobrzeże, Szczecin(14.8 km od centrum)
  MK Developer Sp. z.o.o. Sp. k.
 • Sosnowy Park etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Sosnowy Park” tworzyć będą 4 kameralne budynki położone w otulinie lasu sosnowego, terenów rekreacyjnych i niskiej zabudowy willowej. Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecin - Płonia. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się staw z miejscem na ognisko, boisko sportowe do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz miejska siłownia „pod chmurką”.Osiedle charakteryzuje niska, 3-piętrowa zabudowa, wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku: m in. kamień na posadzkach klatki schodowej, cichobieżna winda oraz wysoki standard wykończenia mieszkań, m. in.: stolarka okienna PCV 3 – szybowa, ogrzewanie podłogowe w łazience oraz drzwi wejściowe do lokalu klasy RC2.

  Sosnowy Park etap I

  ul. Uczniowska 4E , Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Prawobrzeże, Szczecin(14.8 km od centrum)
  MK Developer Sp. z.o.o. Sp. k.
 • Park Leśny
  Oferta archiwalna
  Osiedle mieszkaniowe “Park Leśny” położone jest w pięknym otoczeniu Szczecińskiego Parku Krajobrazowego “Puszcza Bukowa” oraz Jeziora Szmaragdowego. Obejmuje 12 budynków zlokalizowanych w 4 kwartałach. Przyjazna, niska zabudowa (trzy kondygnacje nadziemne), park na terenie osiedla oraz plac zabaw dla dzieci tworzą niepowtarzalną atmosferę spokoju i odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Oddajemy do Państwa dyspozycji mieszkania 1, 2 lub 3 pokojowe o powierzchniach od 28m2 do 65m2. Na specjalne życzenie klienta możliwe jest także wykonanie mieszkania połączonego z dwóch mniejszych. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest przynajmniej jedno miejsce postojowe. BezpieczeństwoKażde z mieszkań wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe oraz domofon. Dodatkowo w celu zapewnienia bezpieczeństwa na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring. FinansowanieMieszkania dostępne są także w programie “Rodzina na Swoim” ! Masz problem z uzyskaniem kredytu? Pomożemy Ci w jego uzyskaniu, zadzwoń do biura sprzedaży.Zapraszamy do zasięgnięcia informacji o możliwościach kredytowych w naszym biurze sprzedaży.Etapy inwestycjiInwestycja podzielona została na dwa etapy, pierwszy etap obejmuje kwartały “U1” oraz “U2”, z których każdy składa się z 39 mieszkań. Obecnie ten etap inwestycji został zakończony. Zakończenie drugiego etapu budowy planowane jest na połowę 2013 roku.Osiedle w liczbachOsiedle o najmniejszej powierzchni zabudowy – tylko 18% Powierzchnia działki inwestycyjnej – 22.673,00 m. kw. Powierzchnia zabudowy wszystkich budynków (17,9% pow. działki inwestycyjnej) – 4.067,70 m. kw. Powierzchnia biologicznie czynna (56,3% pow. działki inwestycyjnej) – 12.752,92 m. kw. Powierzchnie utwardzone (25,8% pow. działki inwestycyjnej) – 5.852,38 m. kw. Łączna ilość mieszkań wszystkich budynków – 193 szt. Łączna ilość miejsc parkingowych, w tym 37 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych – 193. Informujemy że prospekt inwestycji jest dostępny w biurze sprzedaży od 30.04.2012 roku.

  Park Leśny

  ul. Batalionów Chłopskich , Prawobrzeże, Szczecin(7.4 km od centrum)
  Alsecco Sp. z o.o sp.k.
 • Osiedle Bukowe
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym przy ul. Seledynowej. Cała inwestycja składa się z czterech nowoczesnych budynków, wyposażonych w cichobieżne windy, z podziemnymi garażami bądź miejscami postojowymi. Obecnie jest realizowany jeden budynek, w którym dysponujemy kilkoma wolnymi 2- i 3- pokojowymi lokalami mieszkalnymi. Osiedle Bukowe położone jest na skraju Puszczy Bukowej, w spokojnej, dającej poczucie prywatności okolicy, kolorowe z dużą ilością zieleni, zagospodarowane i wyposażone w całą infrastrukturę – sklepy, szkoła, przedszkole, place zabaw, boiska, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi osiedlami na Prawobrzeżu jak i z centrum Szczecina.

  Osiedle Bukowe

  od 4 950 zł/m2
  ul. Seledynowa , Bukowe-Klęskowo, Prawobrzeże, Szczecin(10 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Nastrojowa Zakątek
  Oferta archiwalna
  Nastrojowa Zakątek to nowa inwestycja na Prawobrzeżu. Jej niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja i nowoczesna kameralna zabudowa. Trzypiętrowe budynki wyposażone są w windy, posiadają pomieszczenia gospodarcze i garaże połączone windą z pozostałymi kondygnacjami.Rozpoczynamy realizację pierwszego z zaprojektowanych sześciu budynków, którego przewidywany termin zakończenia nastąpi w III kwartale 2018 r.W związku z dużym zainteresowaniem klientów planujemy rozpoczęcie budowy budynku nr 2 przy ul. Nastrojowej 12-14 w III kwartale 2017 roku z przewidywanym terminem zakończenia w I kwartale 2019 roku.W budynkach przy ul. Nastrojowej 8-10 oraz Nastrojowej 12-14 znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 38,7 m2 oraz 52 m2 lub 57 m2, mieszkania 3 lub 4 pokojowe o powierzchni 71 m2 oraz mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 86 m2.Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras, mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przydomowe ogródki.W centrum osiedla zaprojektowany jest plac zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku.

  Nastrojowa Zakątek

  od 5 650 zł/m2
  ul. Nastrojowa , Bukowe-Klęskowo, Prawobrzeże, Szczecin(10.2 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Inwestycja przy ul. Szybowcowej
  Oferta archiwalna
  Jeśli ktoś nie chce mieszkać w aglomeracji wielkomiejskiej, ale chciałby korzystać z możliwości jakie ona daje to mamy dla niego propozycję zamieszkania w wyjątkowym miejscu w Szczecinie, położonym między jeziorem Dąbie, oddalone od centrum Szczecina zaledwie o ok. 10km.Tu, przy ul. Szybowcowej przystępujemy do realizacji budynków wielorodzinnych, dwupiętrowych z garażami w częsci podziemnej, w których znajdować się będą kawalerki o powierzchni 36.81 i 42.17 m2 mieszkania dwupokojowe o pow. 55.67 i 57.80 oraz antresole w części poddasza, z możliwością przyłączenia ich do mieszkań.

  Inwestycja przy ul. Szybowcowej

  ul. Szybowcowa , Dąbie, Prawobrzeże, Szczecin(8.9 km od centrum)
  Siemaszko

Informacje o Prawobrzeżu

Na Prawobrzeżu dostępnych jest 11 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Prawobrzeżu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 58 do 143 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Prawobrzeżu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Prawobrzeżu kosztuje 500 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty na Prawobrzeżu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: